Bezpłatna wysyłka od 180 zł! sprawdź koszty wysyłki ›
Bezpieczeństwo Twoich transakcji gwarantuje protokół SSL
Kontakt telefoniczny: 792 761 374

Polecamy szczególnie

Filtruj:

Cena
Wydawnictwo
Język
Typ produktu

Ustaw kierunek malejący

na stronę
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Ustaw kierunek malejący

na stronę
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
[profiler]
Memory usage: real: 15990784, emalloc: 14793544
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.5821100
mage::app::init::system_config0.0012127,328262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0012190,2960
mage::app::init::config::load_cache0.004711,7840
mage::app::init::stores0.01061925,6641,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002110,8640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.00451274,792262,144
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0003625,2320
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0001151,1280
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0001151,1280
mage::app::init::config::section::stores_travelco0.001712,1440
mage::app::init_front_controller0.00251157,816524,288
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0016187,008524,288
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0006160,2400
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00191132,1840
DISPATCH EVENT:model_load_after0.001741220,1840
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.000520310,2160
mage::dispatch::routers_match0.5540100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.012711,698,1282,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0004133,1440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0015236,6640
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0015190,128262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.004711,322,9042,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00421138,1440
OBSERVER: log0.00341105,8960
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002114,4400
OBSERVER: pagecache0.0004117,2640
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view0.5392100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0040208155,2480
DISPATCH EVENT:model_load_before0.001140720,1600
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.000520610,2720
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.009820636,9280
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.006220669,7920
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00101125,7520
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00101123,2400
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005176,0000
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0015122,3680
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.057814,285,8963,932,160
BLOCK: formkey0.00061112,4560
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0004673,6240
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0002673,6240
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0002663,5760
BLOCK: root0.0005165,2080
BLOCK: head0.0004167,4960
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00012132,3440
BLOCK: js_cookies0.0004159,6400
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001711,0560
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001611,4880
BLOCK: after_body_start0.0005199,432262,144
BLOCK: toogasfeaturedpopup0.00371416,864262,144
BLOCK: global_notices0.0005157,6400
BLOCK: header0.0006159,5360
BLOCK: top.links0.0005161,280262,144
BLOCK: store_language0.0006161,3520
BLOCK: top.container0.0005151,0560
BLOCK: global_messages0.0010174,3040
BLOCK: breadcrumbs0.0005158,328262,144
BLOCK: footer0.0007191,0720
BLOCK: core_profiler0.0006150,6160
BLOCK: cms_footer_links0.0006150,0960
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0030398,768262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.001012371,1360
BLOCK: catalog.topnav0.0006165,1200
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0033589,2640
BLOCK: catalog_product_price_template0.0006150,4240
BLOCK: checkout_cart_link0.00081114,592262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00211129,9360
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0007118,2160
BLOCK: cart_sidebar0.00111194,104262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00101141,1920
BLOCK: right.poll0.00251130,496262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.00121212,600262,144
BLOCK: google_analytics0.0006153,2000
BLOCK: wishlist_link0.00211152,272262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0007158,4320
BLOCK: head_rss0.00201105,8320
BLOCK: footer.newsletter0.0006158,328262,144
BLOCK: facebook_init0.0005160,8640
BLOCK: currency0.0006160,0960
BLOCK: category.products0.00611137,208262,144
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.00051969,5440
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.000519910,0160
BLOCK: product_list0.0007176,4240
BLOCK: product_list_toolbar0.00621420,456524,288
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0027155102,7920
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00024428,4240
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.009174313,128524,288
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.0007181,2160
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0006157,5280
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00171121,040262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render0.4715100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0002593,2400
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00825964,6160
frontend/travel/travelco/template/page/2columns-left.phtml0.451315,507,7286,029,312
frontend/base/default/template/page/html/head.phtml0.01271300,680262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0003583,1920
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0011165,4960
frontend/travel/travelco/template/lightboxes/head.phtml0.0007115,0640
frontend/travel/travelco/template/page/html/header.phtml0.22141562,1121,048,576
frontend/travel/travelco/template/catalog/category/seria_wydawnicza.phtml0.21851668,0721,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0009552,3920
frontend/travel/travelco/template/catalog/category/view.phtml0.202713,955,8163,932,160
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Collection0.00491329,056262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Attribute_Collection0.0003112,2400
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0002121,5840
frontend/travel/travelco/template/catalog/layer/view.phtml0.05031712,760786,432
DISPATCH EVENT:catalogindex_prepare_price_select0.01442404,592524,288
OBSERVER: tax0.01293350,752524,288
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Mysql4_Class_Collection0.0003417,9600
OBSERVER: weee0.0018258,9600
locale/currency0.00276032,5040
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Layer_Filter_Item0.0000134,5040
frontend/travel/travelco/template/catalog/layer/state.phtml0.001812,0400
frontend/travel/travelco/template/catalog/layer/filter.phtml0.0034411,4000
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.00301408,448262,144
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.00461168,1680
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.00291158,8960
OBSERVER: inventory0.00201142,8320
frontend/travel/travelco/template/magpassion_quickview/quickview/catalog/product/list.phtml0.11041467,200524,288
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0043112,2800
frontend/travel/travelco/template/page/html/pager.phtml0.001814,7200
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00012413,3840
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/price.phtml0.060724144,0560
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0001241,5600
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0001241,5600
frontend/travel/travelco/template/callouts/left_col.phtml0.001111,9760
CACHE_URL0.01821656,184786,432