Bezpłatna wysyłka od 180 zł! sprawdź koszty wysyłki ›
Bezpieczeństwo Twoich transakcji gwarantuje protokół SSL
Kontakt telefoniczny: 792 761 374

Kosmetyczny minimalizm. Jak kupować mniej i wyglądać lepiej

  • Wydawca:Pascal
  • W magazynie: dużo wysyłka w 24H
  • Liczba stron:272
  • Data wydania:2020
  • Wydawnictwo:Pascal
  • Autor:Ewa Połowniak Joanna Hryniewicka
  • ISBN:9788381036177
  • Stan:Nowa
  • Język:Polski

Cena: 44,90 zł

Cena promocyjna: 22,43 zł

zapytaj o produkt
Chcesz zamówić więcej sztuk tego produktu: napisz do Nas

Kosmetyczny minimalizm. Jak kupować mniej i wyglądać lepiej

Więcej widoków

Proste triki i rytuały!

Dziesiątki słoiczków z kremami, niezliczone kosmetyki do makijażu, kolejne kosztowne zabiegi w salonach piękności – czy naprawdę potrzebujesz tego wszystkiego, by wyglądać olśniewająco?

Autorki mówią: „sprawdzam” i z pomocą ekspertów oceniają, na co nie tracić pieniędzy ani czasu.

  • Ile kremów do twarzy naprawdę potrzebujesz?
  • Jak maksymalnie uprościć codziennie rytuały pielęgnacyjne?
  • Jak ekspresowo zadbać o cerę?
  • Jak stworzyć mądrą strategię anti-aging?
  • Kiedy i dlaczego zdecydować się na zabiegi medycyny estetycznej?
  • Jak dbać o włosy i co zrobić, gdy trafi ci się bad hair day?
  • Jak kupować i nie marnować?
  • Jakie kosmetyki wybierać, by dbać nie tylko o siebie, lecz także o środowisko?

Wyskoczyła ci krostka na czole? Masz 3 minuty? Dodaj odrobinę wody do rozgniecionej tabletki aspiryny i nałóż na krostkę. Masz 15 minut? Zrób sobie maseczkę oczyszczającą, np. z wyciągiem z korzenia lukrecji. Masz wolne popołudnie? Wybierz się do gabinetu na zabieg mikrodermabrazji korundowej, który doskonale oczyści skórę twarzy.

 


[profiler]
Memory usage: real: 17301504, emalloc: 16249744
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.4012100
mage::app::init::system_config0.0007127,336262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00181186,152262,144
mage::app::init::config::load_cache0.003611,7840
mage::app::init::stores0.00791925,696786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002110,8640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.00261274,808262,144
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0003796,0480
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0000119360
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0001111,1920
mage::app::init::config::section::stores_travelco0.001412,1440
mage::app::init_front_controller0.00221157,8160
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0014187,0080
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0006160,2400
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00171132,360262,144
DISPATCH EVENT:model_load_after0.001441420,5200
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.000520310,2160
mage::dispatch::routers_match0.3784100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.012211,698,0322,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0004133,1440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0023236,6640
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.001411,4320
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0013189,9840
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.003811,322,9522,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00401138,1440
OBSERVER: log0.00331105,8960
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002114,4400
OBSERVER: pagecache0.0004117,2640
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.3656100
DISPATCH EVENT:model_load_before0.001040920,2400
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.0011195,2640
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.001510295,4640
__EAV_LOAD_MODEL__0.021511,569,6801,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Attribute_Collection0.0004140,2800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00028957,2160
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.004012359,1440
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.00501232,576262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001479,5360
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00981248,656262,144
mage::app::init::config::section::websites0.004211,7520
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00271205,840262,144
OBSERVER: inventory0.00292216,544262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.004820769,6800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0031208154,936262,144
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.000420610,3440
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.007120612,4720
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.011311,123,1841,048,576
OBSERVER: reports0.010911,066,1601,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0004176,312262,144
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.00221298,920524,288
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.000420010,0720
OBSERVER: sendfriend0.0004152,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0018131,8880
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.043215,017,5844,980,736
BLOCK: formkey0.00061113,2240
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0003955,2080
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0002954,9680
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0002954,9600
BLOCK: root0.0004165,2080
BLOCK: head0.0004167,496262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00012335,3280
BLOCK: js_cookies0.0004159,6400
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0000711,0560
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001916,7760
BLOCK: after_body_start0.0005199,4320
BLOCK: toogasfeaturedpopup0.00271410,128524,288
BLOCK: global_notices0.0004157,6240
BLOCK: header0.0004159,5440
BLOCK: top.links0.0003161,296262,144
BLOCK: store_language0.0003161,3680
BLOCK: top.container0.0003151,0560
BLOCK: global_messages0.0006174,3200
BLOCK: breadcrumbs0.0003158,328262,144
BLOCK: footer0.0005191,0720
BLOCK: core_profiler0.0003150,6160
BLOCK: cms_footer_links0.0003150,0960
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0014394,768262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00022615,2640
BLOCK: catalog.topnav0.0004165,1200
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0016571,8720
BLOCK: catalog_product_price_template0.0004150,4240
BLOCK: checkout_cart_link0.00041114,592262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00111118,6560
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0004118,2160
BLOCK: cart_sidebar0.00061194,112262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00051140,432262,144
BLOCK: right.poll0.00141130,4720
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00071212,592262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0004173,2960
BLOCK: google_analytics0.0003153,2000
BLOCK: wishlist_link0.00111152,216262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004158,4320
BLOCK: head_rss0.00111105,840262,144
BLOCK: footer.newsletter0.0003158,3120
BLOCK: facebook_init0.0003160,8640
BLOCK: product.info0.00381174,136262,144
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.000519611,7680
BLOCK: product.info.media0.00061213,520262,144
BLOCK: product.info.upsell0.0004174,9120
BLOCK: product.info.additional0.0004157,5680
BLOCK: product.description0.0003157,608262,144
BLOCK: product.attributes0.0004157,9840
BLOCK: product.info.addto0.001213,1600
BLOCK: product.info.addtocart0.001213,1680
BLOCK: product.info.options.wrapper0.001213,2000
BLOCK: product.info.options0.0004162,9840
BLOCK: html_calendar0.0003157,7040
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.001213,2320
BLOCK: product.clone_prices0.001213,6160
BLOCK: product.info.container10.0004157,952262,144
BLOCK: catalog.product.related0.0004171,6880
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00061103,4560
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0004159,280262,144
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0003157,5280
BLOCK: productalert.price0.0004158,7520
BLOCK ACTION: productalert.stock -> prepareStockAlertData0.0004146,0640
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00051120,576262,144
BLOCK: product.info.simple0.0004170,7520
BLOCK: 0.00051118,352262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.2782100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0001543,0000
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00484044,9120
frontend/travel/travelco/template/page/2columns-left.phtml0.261513,083,4563,670,016
frontend/base/default/template/page/html/head.phtml0.00881400,512524,288
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0002532,9520
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0006165,4880
frontend/travel/travelco/template/lightboxes/head.phtml0.00191114,280262,144
frontend/travel/travelco/template/page/html/header.phtml0.18671352,680786,432
frontend/travel/travelco/template/catalog/category/seria_wydawnicza.phtml0.18431458,744786,432
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0008657,6400
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/view.phtml0.042711,529,2401,310,720
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0018214,2320
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/view/type/default.phtml0.01281514,864524,288
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/price.phtml0.01633451,696786,432
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0012170,2800
OBSERVER: catalogrule0.0011167,4000
locale/currency0.0024629,9440
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.00261202,7440
CORE::create_object_of::Mage_Paypal_Model_Express0.0002113,4080
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.0002113,6560
frontend/travel/travelco/template/lightboxes/media.phtml0.0031117,9440
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0004217,7520
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0013242,0640
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0041228,0080
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.0019255,4000
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0010137,4960
OBSERVER: bundle_observer0.0010234,9040
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.0013152,2160
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/list/related.phtml0.00801-1,304262,144
CACHE_URL0.01481539,416786,432