Bezpłatna wysyłka od 180 zł! sprawdź koszty wysyłki ›
Bezpieczeństwo Twoich transakcji gwarantuje protokół SSL
Kontakt telefoniczny: 792 761 374

Slow life. Japoński sposób na życie w zdrowiu i długowieczność

  • Wydawca:Pascal
  • W magazynie: dużo wysyłka w 24H
  • Liczba stron:330
  • Data wydania:2020-05-20
  • Wydawnictwo:Pascal
  • Autor:Kozakiewicz Maciej
  • ISBN:9788381036191
  • Stan:Nowa
  • Język:Polski

Cena: 46,90 zł

Cena promocyjna: 23,44 zł

zapytaj o produkt
Chcesz zamówić więcej sztuk tego produktu: napisz do Nas

Slow life. Japoński sposób na życie w zdrowiu i długowieczność

Więcej widoków

Poznaj sekrety japońskiej drogi do długowieczności!

Maciej Kozakiewicz, autor bestsellera Slow jogging wskazuje, jak prowadzić zdrowy styl życia zgodnie z kulturą azjatycką. Przybliża narzędzia, metody i techniki służące dbaniu o ciało, umysł i ducha. Dzięki tej książce:

  • poznasz zasadę NIKO NIKO, czyli codziennej porcji aktywności bez zbędnego obciążania organizmu;
  • dowiesz się, czym jest SHINRIN-YOKU, czyli kąpiel w naturze;
  • znajdziesz swoją kotwicę długowieczności – IKAGAI, powód dla którego codziennie wstajesz z łóżka, i który zapewni ci zdrowie;
  • dowiesz się, jaka jest twoja optymalna dawka kalorii – HARA HACHI BU, a mając dobry kontakt z ciałem, nie będziesz się przejadał i poprawisz przemianę materii;
  • zrozumiesz, czym jest WABI SABI, czyli piękno przemijania i niedoskonałości.

Nie musisz nieustannie dążyć do bicia rekordów i poprawy wyników. Zwolnij, a wtedy odnajdziesz życiowy spokój i satysfakcję. Już dziś zbliż się do poziomu aktywności naszych przodków, pokochaj proste czynności, zadbaj o zwiększające witalność nawyki – swoje i twoich dzieci, odżywiaj się mądrze, słuchaj swojego organizmu.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.


[profiler]
Memory usage: real: 17563648, emalloc: 16227224
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.5294100
mage::app::init::system_config0.0010127,336262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0012190,2960
mage::app::init::config::load_cache0.004611,7840
mage::app::init::stores0.01051925,6961,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002110,8640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.00451274,808262,144
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0003796,0480
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0001119360
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0001111,1920
mage::app::init::config::section::stores_travelco0.001812,1440
mage::app::init_front_controller0.00241157,816524,288
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0015187,008524,288
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0006160,2400
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00181132,3600
DISPATCH EVENT:model_load_after0.001541420,5200
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.000520310,2160
mage::dispatch::routers_match0.5021100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.015711,698,0082,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0004133,1440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0030236,6640
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.002011,4320
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0015189,984262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.004811,322,9282,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00561138,1440
OBSERVER: log0.00491105,8960
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002114,4400
OBSERVER: pagecache0.0004117,2640
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.4857100
DISPATCH EVENT:model_load_before0.001040920,2560
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.0013195,3040
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.001610896,2800
__EAV_LOAD_MODEL__0.025011,569,6481,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Attribute_Collection0.0004140,2800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00038957,2160
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.004412659,5760
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.00581232,584262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001479,5360
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.01181248,680262,144
mage::app::init::config::section::websites0.005511,7520
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00301205,840262,144
OBSERVER: inventory0.00332218,776262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.005420769,6800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0035208154,9360
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.000420610,3440
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.008020612,4720
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.013611,123,2001,310,720
OBSERVER: reports0.013111,066,1761,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005176,3120
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.00361298,952262,144
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.000420010,0480
OBSERVER: sendfriend0.0004152,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0020131,8880
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001116560
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.049415,017,5364,980,736
BLOCK: formkey0.00061113,224262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0003955,216262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0002954,9680
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0002954,9600
BLOCK: root0.0005165,2080
BLOCK: head0.0004167,4960
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00012335,3280
BLOCK: js_cookies0.0004159,640262,144
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001711,0560
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001916,7760
BLOCK: after_body_start0.0006199,4320
BLOCK: toogasfeaturedpopup0.00331410,128262,144
BLOCK: global_notices0.0004157,640262,144
BLOCK: header0.0004159,5360
BLOCK: top.links0.0004161,2720
BLOCK: store_language0.0004161,3680
BLOCK: top.container0.0004151,056262,144
BLOCK: global_messages0.0007174,3200
BLOCK: breadcrumbs0.0004158,3280
BLOCK: footer0.0005191,072262,144
BLOCK: core_profiler0.0004150,6160
BLOCK: cms_footer_links0.0004150,0960
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0017394,7520
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00032615,2640
BLOCK: catalog.topnav0.0004165,120262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0018571,8720
BLOCK: catalog_product_price_template0.0004150,4240
BLOCK: checkout_cart_link0.00051114,5920
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00121118,640262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0004118,2160
BLOCK: cart_sidebar0.00071194,104262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00061140,4320
BLOCK: right.poll0.00171130,496262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00091212,5920
BLOCK: right.reports.product.compared0.0004173,304262,144
BLOCK: google_analytics0.0004153,2000
BLOCK: wishlist_link0.00131152,208262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004158,4320
BLOCK: head_rss0.00121105,8400
BLOCK: footer.newsletter0.0004158,320262,144
BLOCK: facebook_init0.0004160,8640
BLOCK: product.info0.00411174,144262,144
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.000519611,768262,144
BLOCK: product.info.media0.00081213,5200
BLOCK: product.info.upsell0.0005174,912262,144
BLOCK: product.info.additional0.0005157,5680
BLOCK: product.description0.0004157,5840
BLOCK: product.attributes0.0004157,9840
BLOCK: product.info.addto0.001313,1600
BLOCK: product.info.addtocart0.001113,1680
BLOCK: product.info.options.wrapper0.001113,2000
BLOCK: product.info.options0.0005162,992262,144
BLOCK: html_calendar0.0004157,7040
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.001213,2320
BLOCK: product.clone_prices0.001113,6160
BLOCK: product.info.container10.0004157,9520
BLOCK: catalog.product.related0.0005171,688262,144
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00071103,4560
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0004159,2720
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004157,5280
BLOCK: productalert.price0.0004158,7520
BLOCK ACTION: productalert.stock -> prepareStockAlertData0.0005146,0640
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00061120,5520
BLOCK: product.info.simple0.0005170,752262,144
BLOCK: 0.00061118,3680
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.3847100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0002573,1440
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00564348,0800
frontend/travel/travelco/template/page/2columns-left.phtml0.367613,148,7603,670,016
frontend/base/default/template/page/html/head.phtml0.01081401,080262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0002563,0960
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0007165,5120
frontend/travel/travelco/template/lightboxes/head.phtml0.00311114,7680
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0000105,6560
frontend/travel/travelco/template/page/html/header.phtml0.20711354,488786,432
frontend/travel/travelco/template/catalog/category/seria_wydawnicza.phtml0.20351459,128524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0010657,6400
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/view.phtml0.106411,533,0241,310,720
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0019214,2320
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/view/type/default.phtml0.01661515,352524,288
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/price.phtml0.02686461,768524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0013170,2640
OBSERVER: catalogrule0.0012167,3840
locale/currency0.00251230,0800
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.001713,0960
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.00351203,1520
CORE::create_object_of::Mage_Paypal_Model_Express0.0002113,4080
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.0002113,6560
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/view/addto.phtml0.001312,9440
frontend/travel/travelco/template/review/helper/summary.phtml0.001512,6560
frontend/travel/travelco/template/lightboxes/media.phtml0.0044118,5680
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0004217,7680
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0015242,0560
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0047269,9440
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.0024258,6480
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0011137,496262,144
OBSERVER: bundle_observer0.0011234,904262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.0016154,7600
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/list/related.phtml0.022413,9360
frontend/travel/travelco/template/callouts/left_col.phtml0.001212,3200
frontend/travel/travelco/template/searchautocomplete/init.phtml0.001016,7840
CACHE_URL0.01511547,648786,432