Bezpłatna wysyłka od 180 zł! sprawdź koszty wysyłki ›
Bezpieczeństwo Twoich transakcji gwarantuje protokół SSL
Kontakt telefoniczny: 792 761 374

Dwanaście niedokończonych snów

  • Wydawca:Pascal
  • W magazynie: średnio wysyłka w 24H
  • Liczba stron:304
  • Data wydania:20017
  • Wydawnictwo:Pascal
  • Autor: Natasza Socha
  • ISBN:9788381030168
  • Stan:Nowa
  • Język:Polski

Cena: 34,90 zł

Cena promocyjna: 16,88 zł

zapytaj o produkt
Chcesz zamówić więcej sztuk tego produktu: napisz do Nas

Dwanaście niedokończonych snów

Więcej widoków

Wrażliwy świat młodej artystki Momo, przedstawiony z jej perspektywy. Historia ukazująca życie w ograniczeniach własnego umysłu i mroczne sny prowadzące do innej rzeczywistości.

Główną bohaterką książki "Dwanaście niedokończonych snów" jest Momo. Ta dwudziestoośmioletnia kobieta przeszła już wiele w swoim życiu. Ma za sobą nieudane małżeństwo, a trudne relacje z ojcem również nie pomagają jej spokojnie żyć. Świat dziewczyny to więzienie własnych ograniczeń. Ograniczeń, które sama na siebie nakłada. Stroni od miejsc, gdzie przebywają inni ludzie, unika kontaktu wzrokowego, nie spotyka się ze znajomymi. Nie jest typową młodą kobietą, która ubiera się w kolorowe ubrania i uśmiecha się. Jej całym życiem jest sztuka i to właśnie sztuce poświęca cały swój wolny czas.

Momo uwielbia tworzyć i projektować biżuterię oraz meble z recyklingu. Dość spokojne życie kobiety zmienia się, gdy zaczynają ją nękać dziwne i męczące sny. Marzenia senne tworzą pewien przekaz. Są pośrednikiem między Momo, a prawdziwym światem, z którego dziewczyna tak bardzo ucieka. W snach pojawiają się pewne zadania. Bohaterka wie, że musi je wykonać, aby żyć dalej, jednak czas na ich wykonanie jest mocno ograniczony. Czy Momo zdąży? Kim jest człowiek, na którego Momo tak długo czeka? Czy w końcu uda jej się z nim spotkać?

Autorką książki jest poznanianka Natasza Socha. Twórczyni powieści "Macocha", "Keczup", czy "Cicha 5", "Maminsynek" oraz "Zbuki". Zajmuje się ilustrowaniem książek dla dzieci. Interesuje się również malarstwem i jeździectwem.


[profiler]
Memory usage: real: 18087936, emalloc: 16807560
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.4935100
mage::app::init::system_config0.0007127,328262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0010190,2960
mage::app::init::config::load_cache0.004111,7840
mage::app::init::stores0.00841925,6721,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002110,8880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.00271274,792262,144
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0004836,2400
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0001131,0320
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0001131,2880
mage::app::init::config::section::stores_travelco0.001812,1440
mage::app::init_front_controller0.00241157,816524,288
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0015187,008524,288
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0006160,2400
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00181132,2960
DISPATCH EVENT:model_load_after0.001441420,5200
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.000520310,2160
mage::dispatch::routers_match0.4695100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.015211,698,0962,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0004133,1440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0021236,6640
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.001211,4320
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0014190,072262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.004811,322,9282,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00611138,1440
OBSERVER: log0.00541105,8960
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002114,4400
OBSERVER: pagecache0.0004117,2640
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.4536100
DISPATCH EVENT:model_load_before0.001040920,2400
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.0013195,2960
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.001610896,2800
__EAV_LOAD_MODEL__0.024711,569,8241,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Attribute_Collection0.0004140,2800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00038957,2160
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.004312659,5760
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.00551232,784262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001479,5360
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.01211248,656262,144
mage::app::init::config::section::websites0.005811,7520
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00311205,840262,144
OBSERVER: inventory0.00342218,776262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.005320769,6800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0055423302,8560
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.000420610,3440
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.007920612,4720
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.012211,123,1441,310,720
OBSERVER: reports0.011711,066,1201,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005176,3120
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.00251298,904262,144
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.000420010,0720
OBSERVER: sendfriend0.0004152,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0017131,8880
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001016560
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.056915,017,3524,980,736
BLOCK: formkey0.00061113,224262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0004955,2240
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0002954,9680
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0002954,9600
BLOCK: root0.0005165,2080
BLOCK: head0.0004167,4960
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00012335,3280
BLOCK: js_cookies0.0004159,640262,144
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001711,0560
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001916,7760
BLOCK: after_body_start0.0006199,4320
BLOCK: toogasfeaturedpopup0.00351410,112262,144
BLOCK: global_notices0.0005157,624262,144
BLOCK: header0.0006159,5360
BLOCK: top.links0.0006161,2720
BLOCK: store_language0.0006161,3680
BLOCK: top.container0.0004151,056262,144
BLOCK: global_messages0.0007174,3200
BLOCK: breadcrumbs0.0004158,3280
BLOCK: footer0.0006191,072262,144
BLOCK: core_profiler0.0004150,6160
BLOCK: cms_footer_links0.0005150,0960
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0019394,7120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00032615,2640
BLOCK: catalog.topnav0.0006165,1200
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0027571,8720
BLOCK: catalog_product_price_template0.0005150,4240
BLOCK: checkout_cart_link0.00061114,5920
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00141118,648262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0005118,2160
BLOCK: cart_sidebar0.00071194,104262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00061140,4320
BLOCK: right.poll0.00181130,472262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00111212,5920
BLOCK: right.reports.product.compared0.0006173,304262,144
BLOCK: google_analytics0.0006153,2000
BLOCK: wishlist_link0.00161152,208262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0006158,4320
BLOCK: head_rss0.00161105,8400
BLOCK: footer.newsletter0.0004158,320262,144
BLOCK: facebook_init0.0003160,8640
BLOCK: product.info0.00481174,040262,144
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.006340968,832262,144
BLOCK: product.info.media0.00081213,5200
BLOCK: product.info.upsell0.0004174,936262,144
BLOCK: product.info.additional0.0005157,5680
BLOCK: product.description0.0004157,5840
BLOCK: product.attributes0.0004157,9840
BLOCK: product.info.addto0.001713,1600
BLOCK: product.info.addtocart0.001613,1680
BLOCK: product.info.options.wrapper0.001613,2000
BLOCK: product.info.options0.0005162,984262,144
BLOCK: html_calendar0.0004157,7040
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.001713,2320
BLOCK: product.clone_prices0.001613,6160
BLOCK: product.info.container10.0004157,9520
BLOCK: catalog.product.related0.0005171,688262,144
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00081103,4560
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0004159,2720
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004157,5280
BLOCK: productalert.price0.0004158,7520
BLOCK ACTION: productalert.stock -> prepareStockAlertData0.0005146,0640
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00061120,5520
BLOCK: product.info.simple0.0005170,752262,144
BLOCK: 0.00061118,3680
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.3468100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0002573,1440
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00574449,1360
frontend/travel/travelco/template/page/2columns-left.phtml0.329513,731,1044,194,304
frontend/base/default/template/page/html/head.phtml0.00961400,400262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0002563,0960
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0007165,496262,144
frontend/travel/travelco/template/lightboxes/head.phtml0.00211114,2960
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001105,6560
frontend/travel/travelco/template/page/html/header.phtml0.19441352,696786,432
frontend/travel/travelco/template/catalog/category/seria_wydawnicza.phtml0.19191458,776524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0011762,8880
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/view.phtml0.051411,529,3201,310,720
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0019214,2320
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/view/type/default.phtml0.01471514,920262,144
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/price.phtml0.02546461,696262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0013170,264262,144
OBSERVER: catalogrule0.0012167,384262,144
locale/currency0.00261230,0720
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.001012,7200
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.00331202,744262,144
CORE::create_object_of::Mage_Paypal_Model_Express0.0002113,4080
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.0002113,6560
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/view/addto.phtml0.001012,5840
frontend/travel/travelco/template/lightboxes/media.phtml0.0040117,7920
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0004217,7520
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0015242,0400
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0048271,2960
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.0025258,5680
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0011137,496262,144
OBSERVER: bundle_observer0.0011234,904262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.0016154,7600
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/list/related.phtml0.021412,9280
frontend/travel/travelco/template/catalog/navigation/top.phtml0.03071664,544524,288
frontend/travel/travelco/template/callouts/left_col.phtml0.002911,9760
CACHE_URL0.01511546,128786,432