Bezpłatna wysyłka od 180 zł! sprawdź koszty wysyłki ›
Bezpieczeństwo Twoich transakcji gwarantuje protokół SSL
Kontakt telefoniczny: 792 761 374

Punkt odbioru osobistego w Warszawie:

Punkt Odbioru
Aleje Jerozolimskie 107
02-011 Warszawa
Adres: Aleje Jerozolimskie 107,
tel. 792 761 374
Nasz punkt odbioru znajduje się w miejscu dawnej Kancelarii Notarialnej (na parterze - wejście z bramy po prawej stronie)
okolice Dworca Centralnego i Placu Starynkiewicza
W punktach odbioru można dokonywać płatności kartą lub gotówką
godziny otwarcia:
dni powszednie 10:00- 18:00
sobota: nieczynne

Zapraszamy!


Wyświetl większą mapę

[profiler]
Memory usage: real: 11272192, emalloc: 10297528
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.3649100
mage::app::init::system_config0.0008127,328262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0010190,2960
mage::app::init::config::load_cache0.003711,7840
mage::app::init::stores0.00901925,6801,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002110,8640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.00281274,792262,144
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0002243,4080
mage::app::init::config::section::stores_travelco0.001712,1440
mage::app::init_front_controller0.00261157,816524,288
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0016187,008524,288
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0007160,2400
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00191130,9120
DISPATCH EVENT:model_load_after0.001640719,9440
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.000620010,0720
mage::dispatch::routers_match0.3404100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.019111,698,0002,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0004133,1440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0034135,2560
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.002511,4320
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0017190,2880
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.005411,322,8642,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00771138,0400
OBSERVER: log0.00691105,8560
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002114,4400
OBSERVER: pagecache0.0005117,2640
mage::dispatch::controller::action::cms_page_view0.3158100
DISPATCH EVENT:model_load_before0.001140419,8000
DISPATCH EVENT:cms_page_load_after0.0006126,0000
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.006120669,4800
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00111129,0080
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00101125,9600
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005178,1200
mage::dispatch::controller::action::cms_page_view::layout_load0.0016120,3360
mage::dispatch::controller::action::cms_page_view::layout_generate_blocks0.034513,693,8483,145,728
BLOCK: formkey0.00061117,5840
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0002543,3520
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0001543,0480
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0001543,3920
BLOCK: root0.0005166,0400
BLOCK: head0.0004167,4960
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00022132,3440
BLOCK: js_cookies0.0004159,6400
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001711,0560
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0000611,4960
BLOCK: after_body_start0.0005199,4320
BLOCK: toogasfeaturedpopup0.00391416,328262,144
BLOCK: global_notices0.0004157,624262,144
BLOCK: header0.0004159,5360
BLOCK: top.links0.0004161,2720
BLOCK: store_language0.0004161,3520
BLOCK: top.container0.0004151,0560
BLOCK: global_messages0.0007173,776262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0004158,3280
BLOCK: footer0.0006191,0720
BLOCK: core_profiler0.0004150,640262,144
BLOCK: cms_footer_links0.0004150,0960
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0017394,6240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00022112,3840
BLOCK: catalog.topnav0.00081166,496262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0022589,6400
BLOCK: catalog_product_price_template0.0004150,4240
BLOCK: checkout_cart_link0.00051114,5920
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00141129,912262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0004118,2160
BLOCK: cart_sidebar0.00081194,120262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00071141,2000
BLOCK: right.poll0.00181130,424262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00091212,592262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0004173,2880
BLOCK: google_analytics0.0004153,2000
BLOCK: wishlist_link0.00141152,208262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004158,4320
BLOCK: head_rss0.00141105,8320
BLOCK: footer.newsletter0.0004158,312262,144
BLOCK: facebook_init0.0004160,8640
BLOCK: cms_page0.0022168,9520
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00131120,192262,144
mage::dispatch::controller::action::cms_page_view::layout_render0.2736100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0001311,8960
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00352529,1040
frontend/travel/travelco/template/page/2columns-left.phtml0.257711,867,8642,359,296
frontend/base/default/template/page/html/head.phtml0.00831300,552262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0001301,8480
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0008165,7280
frontend/travel/travelco/template/lightboxes/head.phtml0.0005115,0640
frontend/travel/travelco/template/page/html/header.phtml0.23331893,8801,310,720
frontend/travel/travelco/template/catalog/category/seria_wydawnicza.phtml0.23041999,2001,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0037205152,8720
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.000520510,5680
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.009220512,4000
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.00041959,4960
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.00051979,9280
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00521476,128524,288
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0014378,2640
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0004131,4000
CACHE_URL0.01431501,848524,288