Bezpłatna wysyłka od 180 zł! sprawdź koszty wysyłki ›
Bezpieczeństwo Twoich transakcji gwarantuje protokół SSL
Kontakt telefoniczny: 792 761 374

Dumont Rodos 2018

  • Wydawca:Dumont
  • W magazynie: średnio wysyłka w 24H
  • Kraj:Grecja
  • Liczba stron:124
  • Data wydania:2018
  • Wydawnictwo:Dumont
  • Autor:praca zbiorowa
  • ISBN:9788380097513
  • Stan:Nowa
  • Język:Polski

Cena: 20,99 zł

Cena promocyjna: 12,24 zł

zapytaj o produkt
Chcesz zamówić więcej sztuk tego produktu: napisz do Nas

Dumont Rodos 2018

Więcej widoków

zawiera niezbędne informacje, trasy wycieczek, atrakcje turystyczne, zabytki , parki narodowe

[profiler]
Memory usage: real: 17301504, emalloc: 16407456
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.4841100
mage::app::init::system_config0.0010127,328262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00221186,136262,144
mage::app::init::config::load_cache0.004611,7840
mage::app::init::stores0.01071925,712786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002110,8640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.00471274,808262,144
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0003796,0480
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0001119360
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0001119360
mage::app::init::config::section::stores_travelco0.001812,1440
mage::app::init_front_controller0.00241157,8160
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0015187,0080
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0006160,2400
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00191132,208262,144
DISPATCH EVENT:model_load_after0.001441320,4720
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.000520310,2160
mage::dispatch::routers_match0.4555100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.012711,698,1522,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0004133,1440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0015236,6640
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0015190,1120
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.004711,322,9442,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00411138,1440
OBSERVER: log0.00341105,8960
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002114,4400
OBSERVER: pagecache0.0004117,2640
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.4422100
DISPATCH EVENT:model_load_before0.001040820,2080
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.0013195,2640
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.001712097,9120
__EAV_LOAD_MODEL__0.025511,568,1361,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Attribute_Collection0.0004140,2800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00038957,2400
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.004613260,4800
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.00601231,104262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001479,5360
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.01191248,656262,144
mage::app::init::config::section::websites0.005511,7520
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00321205,840262,144
OBSERVER: inventory0.00362223,240262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.005020669,4560
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.013311,122,9921,310,720
OBSERVER: reports0.012811,065,9681,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005177,0800
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.00261299,168262,144
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.000520010,0720
OBSERVER: sendfriend0.0004152,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0020131,8880
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001016560
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.042315,071,2564,980,736
BLOCK: formkey0.00061112,712262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0003954,960262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0002954,9680
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0002955,2160
BLOCK: root0.0005165,2080
BLOCK: head0.0004167,4960
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00012335,3280
BLOCK: js_cookies0.0004159,6400
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001711,0560
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001916,7760
BLOCK: after_body_start0.0005199,432262,144
BLOCK: toogasfeaturedpopup0.00351409,360262,144
BLOCK: global_notices0.0004157,648262,144
BLOCK: header0.0004159,5360
BLOCK: top.links0.0004161,2720
BLOCK: store_language0.0004161,3680
BLOCK: top.container0.0004151,0560
BLOCK: global_messages0.0007174,320262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0004158,3280
BLOCK: footer0.0005191,0720
BLOCK: core_profiler0.0003150,616262,144
BLOCK: cms_footer_links0.0004150,0960
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0016394,6640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00022615,2640
BLOCK: catalog.topnav0.00061125,656262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0018572,3840
BLOCK: catalog_product_price_template0.0004150,4240
BLOCK: checkout_cart_link0.00051114,5920
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00121118,656262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0004118,2160
BLOCK: cart_sidebar0.00071194,104262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00061140,4320
BLOCK: right.poll0.00171130,472262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00081212,592262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0004173,2880
BLOCK: google_analytics0.0004153,2000
BLOCK: wishlist_link0.00131152,456262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004158,4320
BLOCK: head_rss0.00121105,8400
BLOCK: footer.newsletter0.0004158,320262,144
BLOCK: facebook_init0.0003160,8640
BLOCK: product.info0.00231167,464262,144
BLOCK: product.info.media0.00071211,4720
BLOCK: product.info.upsell0.0004174,912262,144
BLOCK: product.info.additional0.0005159,6160
BLOCK: product.description0.0004157,5840
BLOCK: product.attributes0.0004157,9840
BLOCK: product.info.options0.0004162,9840
BLOCK: html_calendar0.0004157,7040
BLOCK: product.info.container10.0004157,9520
BLOCK: catalog.product.related0.0005171,704262,144
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00071103,4560
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0004159,2720
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004157,552262,144
BLOCK: productalert.price0.0004158,7520
BLOCK ACTION: productalert.stock -> prepareStockAlertData0.0005145,5520
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00061120,5520
BLOCK: product.info.simple0.0005170,7520
BLOCK: 0.00061118,3680
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.3502100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0002633,4320
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00614954,4160
frontend/travel/travelco/template/page/2columns-left.phtml0.329413,306,5923,670,016
frontend/base/default/template/page/html/head.phtml0.01001400,488262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0003623,3840
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0007165,4880
frontend/travel/travelco/template/lightboxes/head.phtml0.00251114,1760
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001168,9680
frontend/travel/travelco/template/page/html/header.phtml0.19711420,312786,432
frontend/travel/travelco/template/catalog/category/seria_wydawnicza.phtml0.19461526,384786,432
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0033205152,8720
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.000420510,3120
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.007520512,4000
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.00041959,4960
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0010657,6400
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/view.phtml0.047711,528,0641,310,720
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0020214,2480
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/view/type/default.phtml0.01381515,288524,288
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/price.phtml0.041912484,344524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0013170,2800
OBSERVER: catalogrule0.0012167,4000
locale/currency0.00262430,8400
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.00271202,7440
CORE::create_object_of::Mage_Paypal_Model_Express0.0002113,4080
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.0002113,6560
frontend/travel/travelco/template/lightboxes/media.phtml0.0039117,7280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0004217,7520
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0016242,0400
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.00662142,3200
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.0045270,104262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0011137,4960
OBSERVER: bundle_observer0.0011234,9040
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.0033164,992262,144
OBSERVER: tax0.0021113,952262,144
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/list/related.phtml0.0516116,0000
frontend/travel/travelco/template/callouts/left_col.phtml0.001411,9760
frontend/travel/travelco/template/searchautocomplete/init.phtml0.001216,4240
CACHE_URL0.01771561,840786,432