Bezpłatna wysyłka od 180 zł! sprawdź koszty wysyłki ›
Bezpieczeństwo Twoich transakcji gwarantuje protokół SSL
Kontakt telefoniczny: 792 761 374

Walka o macierzyństwo - Jak wygrać z czasem i samą sobą

  • Wydawca:Pascal
  • W magazynie: średnio wysyłka w 24H
  • Liczba stron:272
  • Data wydania:20/05/2020
  • Wydawnictwo:Pascal
  • Autor:Weronika Marczuk
  • ISBN:9788381036399
  • Stan:Nowa
  • Język:Polski

Cena: 44,90 zł

Cena promocyjna: 22,43 zł

zapytaj o produkt
Chcesz zamówić więcej sztuk tego produktu: napisz do Nas

Walka o macierzyństwo - Jak wygrać z czasem i samą sobą

Więcej widoków

Chcę mieć dziecko! Nie zawsze spełnienie tego marzenia jest łatwe. Weronika Marczuk wiele lat walczyła o to, by zostać mamą. Przeżyła rozczarowania, zwątpienia, czasami brakowało jej już nadziei. Jednak w styczniu tego roku w wieku 48 lat urodziła zdrową córeczkę.
Ta książka to wyjatkowy przewodnik dla wszystkich kobiet, które walczą o macierzyństwo oraz ich partnerów i rodzin. Odwołuje się zarówno do osobistego doświadczenia autorki, historii innych kobiet, jak i wiedzy ekspertów. Autorka prowadzi czytelników przez wszystkie etapy: od starań o poczęcie, przez trudy ciąży, aż do rozwiązania. Jest tu rozpacz, strata i przedwczesne porody, ale także radość i zwycięstwo.
Na Instagramie macierzyństwo jest piękne, słodkie, bezproblemowe. W rzeczywistości coraz więcej kobiet ma problemy z zajściem w ciążę, donoszeniem i urodzeniem zdrowego dziecka. I to oznacza dla nich piekło.
Czas, by świadomie i pewnie podejść do tematu macierzyństwa i ojcostwa. Rozpoznać swoje psychiczne blokady, podważyć obowiązujące stereotypy, przygotować się na walkę: ze sobą, organizmem i czasem. Bo bardzo często zdarza się, że dobrze zadane pytanie oraz trafna diagnoza pozwalają bardzo szybko cieszyć się najpiękniejszym okresem w życiu i zostać szczęśliwym rodzicem zdrowego dziecka.


[profiler]
Memory usage: real: 17301504, emalloc: 16231248
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.6002100
mage::app::init::system_config0.0010127,328262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00241186,152262,144
mage::app::init::config::load_cache0.004311,7840
mage::app::init::stores0.01721925,712786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0003110,8640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.00971274,816262,144
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0004796,0480
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0001119360
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0001111,1920
mage::app::init::config::section::stores_travelco0.001712,1440
mage::app::init_front_controller0.00311157,8160
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0020187,0080
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0008160,2400
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00251132,344262,144
DISPATCH EVENT:model_load_after0.001841420,5200
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.000520310,2160
mage::dispatch::routers_match0.5630100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.018411,697,9762,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0006133,1440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0045236,6560
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.003311,4320
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0018190,0000
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.005311,322,8802,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00561138,1440
OBSERVER: log0.00461105,8960
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0003114,4400
OBSERVER: pagecache0.0005117,2640
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.5437100
DISPATCH EVENT:model_load_before0.001140920,2400
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.0016195,2880
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.001810295,4640
__EAV_LOAD_MODEL__0.032311,569,7681,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Attribute_Collection0.0006140,2800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00048957,2320
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.004412359,2000
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.00891232,648262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001479,5360
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.01371248,712262,144
mage::app::init::config::section::websites0.005311,7520
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00401205,848262,144
OBSERVER: inventory0.00412216,552262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.005920769,6800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0039208154,936262,144
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.000520610,3440
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.008720612,4720
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.015811,123,1521,048,576
OBSERVER: reports0.015211,066,1281,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006176,312262,144
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.00301298,912524,288
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.000520010,0720
OBSERVER: sendfriend0.0005152,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0025131,8880
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001016560
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.062915,017,5204,980,736
BLOCK: formkey0.00081113,2240
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0005955,2240
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0003954,9680
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0003954,9600
BLOCK: root0.0006165,2080
BLOCK: head0.0005167,496262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00022335,3280
BLOCK: js_cookies0.0005159,6400
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001711,0560
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001916,7760
BLOCK: after_body_start0.0007199,4320
BLOCK: toogasfeaturedpopup0.00401410,136524,288
BLOCK: global_notices0.0005157,6240
BLOCK: header0.0005159,5440
BLOCK: top.links0.0006161,280262,144
BLOCK: store_language0.0005161,3680
BLOCK: top.container0.0005151,0560
BLOCK: global_messages0.0008174,3200
BLOCK: breadcrumbs0.0005158,328262,144
BLOCK: footer0.0007191,0720
BLOCK: core_profiler0.0005150,6160
BLOCK: cms_footer_links0.0005150,0960
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0022394,736262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00032615,2640
BLOCK: catalog.topnav0.0005165,1200
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0024571,8720
BLOCK: catalog_product_price_template0.0005150,4240
BLOCK: checkout_cart_link0.00061114,592262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00161118,6480
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0006118,2160
BLOCK: cart_sidebar0.00091194,104262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00081140,432262,144
BLOCK: right.poll0.00211130,4720
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00111212,592262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0005173,2960
BLOCK: google_analytics0.0005153,2000
BLOCK: wishlist_link0.00171152,208262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0005158,4320
BLOCK: head_rss0.00161105,840262,144
BLOCK: footer.newsletter0.0005158,3120
BLOCK: facebook_init0.0004160,8640
BLOCK: product.info0.00541174,128262,144
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.000519611,7680
BLOCK: product.info.media0.00091213,536262,144
BLOCK: product.info.upsell0.0006174,9120
BLOCK: product.info.additional0.0005157,5680
BLOCK: product.description0.0005157,592262,144
BLOCK: product.attributes0.0005157,9840
BLOCK: product.info.addto0.001613,1600
BLOCK: product.info.addtocart0.001613,1680
BLOCK: product.info.options.wrapper0.001513,2000
BLOCK: product.info.options0.0006162,9840
BLOCK: html_calendar0.0005157,7040
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.001613,2320
BLOCK: product.clone_prices0.001613,6160
BLOCK: product.info.container10.0005157,976262,144
BLOCK: catalog.product.related0.0006171,6880
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00091103,4560
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0005159,272262,144
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0005157,5280
BLOCK: productalert.price0.0005158,7520
BLOCK ACTION: productalert.stock -> prepareStockAlertData0.0006146,0640
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00081120,576262,144
BLOCK: product.info.simple0.0006170,7520
BLOCK: 0.00081118,352262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.4161100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0002543,0000
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00604044,9120
frontend/travel/travelco/template/page/2columns-left.phtml0.397113,075,8323,670,016
frontend/base/default/template/page/html/head.phtml0.01421400,632524,288
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0002532,9520
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0009165,4960
frontend/travel/travelco/template/lightboxes/head.phtml0.00421114,376262,144
frontend/travel/travelco/template/page/html/header.phtml0.29501352,680786,432
frontend/travel/travelco/template/catalog/category/seria_wydawnicza.phtml0.29231458,752786,432
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0010657,6400
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/view.phtml0.049511,529,9121,310,720
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0019214,2720
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/view/type/default.phtml0.01351515,000524,288
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/price.phtml0.01733451,808786,432
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0012170,2640
OBSERVER: catalogrule0.0012167,3840
locale/currency0.0025630,2000
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.00271202,7440
CORE::create_object_of::Mage_Paypal_Model_Express0.0002113,4080
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.0002113,6560
frontend/travel/travelco/template/lightboxes/media.phtml0.0062118,1200
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0004217,7520
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0015242,0640
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0059230,5920
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.0021255,3680
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0011137,4960
OBSERVER: bundle_observer0.0011234,9040
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.0014152,2160
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/list/related.phtml0.01251-1,816262,144
frontend/travel/travelco/template/callouts/left_col.phtml0.001011,9760
frontend/travel/travelco/template/searchautocomplete/init.phtml0.001316,4240
CACHE_URL0.01671528,672786,432