Bezpłatna wysyłka od 180 zł! sprawdź koszty wysyłki ›
Bezpieczeństwo Twoich transakcji gwarantuje protokół SSL
Kontakt telefoniczny: 792 761 374

Michelin Korsyka Zielony Przewodnik PROMOCJA!

  • Wydawca:Michelin
  • W magazynie: dużo wysyłka w 24H
  • Kraj:Francja
  • Liczba stron:328
  • Wydawnictwo:Michelin
  • Autor:praca zbiorowa
  • ISBN:0014
  • Stan:Nowa
  • Język:Polski

Cena: 49,90 zł

Cena promocyjna: 9,96 zł

zapytaj o produkt
Chcesz zamówić więcej sztuk tego produktu: napisz do Nas

Michelin Korsyka Zielony Przewodnik PROMOCJA!

Więcej widoków

Korsyka - znakomita na każdą okazję. Co dziś można powiedzieć o Korsyce? Wyspa ma wiele twarzy i tyleż może być odpowiedzi na to pytanie. Mieszkańcy wyspy są przywiązani do swojej odrębności, nie czują się jednak odizolowanymi od świata zewnętrznego świadkami patrzącymi, jak powoli ginie ich tożsamość narodowa. Wręcz przeciwnie. Coraz więcej dziś można zaobserwować znaków odrodzenia kultury korsykańskiej.

W tym obszernym przewodniku po Korsyce znajdziecie olbrzymią ilość informacji o wyspie. Na zewnętrznych stronach obu okładek znajduje się mapa ogólna, zatytułowana Najciekawsze miejsca, która:

  • jest krótkim przeglądem najbardziej interesujących miejsc opisanych w przewodniku;
  • pokazuje obiekty oznaczone gwiazdkami;
  • pokazuje trasy wycieczek, oznaczone w kolorze zielonym.

W rozdziale Odkrywanie Korsyki, który obejmuje główną część książki, zawarto obszerne informacje o wszystkich najważniejszych miejscach wyspy. Przy opisach znajdują się plany, mapy, zdjęcia, informacje praktyczne, ceny i innych bardzo przydatnych wskazówki, dzięki którym podróż na Korsykę z tym przewodnikiem będzie prawdziwą przyjemnością.

Gwiazdki Michelin

Wszystkie przewodniki Michelin zawierają prosty i wygodny system oceny miejsc opisywanych w przewodnikach. Świetnie sprawdza się on jako wskazówka dla zwiedzających.

Trójstopniowa ocena:
*** zobacz koniecznie
** warto odwiedzić
* godne uwagi

Rzut oka na punktację, wystarczy aby zorientować się, czy dane miejsce należy do listy obowiązkowej punktów, które trzeba zobaczyć, czy też możemy powrócić do niego przy kolejnych odwiedzinach danego miasta, regionu lub kraju. Dzięki systemowi gwiazdek turysta otrzymuje cenną, praktyczną wskazówkę, na co należy zwrócić uwagę i co zobaczyć w pierwszej kolejności, np. gdy dysponuje się niewielką ilością czasu na zwiedzanie.

Jak to się robi?

Wszystkie atrakcje turystyczne polecane w przewodnikach Michelin otrzymują ocenę od zera do trzech gwiazdek, przy czym trzy gwiazdki oznaczają miejsca unikatowe, które należy koniecznie odwiedzić. Aby opracować wiarygodne, praktyczne i kompletne przewodniki, ich autorzy co roku wyjeżdżają na kilkudniowe podróże studyjne, aby odwiedzić wszystkie atrakcje, wyszukać miejsca noclegowe i restauracje o dobrej jakości i w najlepszych cenach.Podróże studyjne przygotowywane są z kilkutygodniowym wyprzedzeniem, tak aby na miejscu nie zapomnieć o niczym. To właśnie znakomita znajomość terenu oraz doświadczenie pozwalają autorom wybrać i sklasyfikować różne atrakcje, a także wnieść to małe "coś", co sprawia że przewodniki okazują się niezastąpione. Jedyny taki system.

Aby przewodniki pozostały żywe i aktualne, informacje dotyczące poszczególnych miejsc są regularnie weryfikowane w terenie. Godziny otwarcia muzeów, adresy hoteli i restauracji, cenniki, aktualność polecanych tras, plany... wszytko to jest dokładnie sprawdzane.Chodzi o to, by przejrzeć przewodniki od pierwszej do ostatniej linijki i upewnić się aby zawarte tam informacje są aktualne. Ma to zagwarantować czytelnikowi wiarygodne informacje i pozwolić mu uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek w czasie podróży. System tak rzetelnie i systematycznie prowadzonej weryfikacji informacji jest charakterystyczny tylko dla przewodników Michelin i został doceniony przez czytelników w 90 krajach świata.


[profiler]
Memory usage: real: 17301504, emalloc: 16385288
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.6280100
mage::app::init::system_config0.0010127,328262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00241186,192262,144
mage::app::init::config::load_cache0.005211,7840
mage::app::init::stores0.01081925,696786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0003110,8640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.00331274,800262,144
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0004796,0480
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0001119360
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0001119360
mage::app::init::config::section::stores_travelco0.002012,1440
mage::app::init_front_controller0.00321157,8160
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0021187,0080
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0007160,2400
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00181132,232262,144
DISPATCH EVENT:model_load_after0.001541320,4720
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.000520310,2160
mage::dispatch::routers_match0.5968100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.015511,698,0962,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0006133,1440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0014236,6640
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0018190,0800
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.005711,322,9202,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00561138,1440
OBSERVER: log0.00461105,8960
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004114,4400
OBSERVER: pagecache0.0006117,2640
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.5806100
DISPATCH EVENT:model_load_before0.001040820,2080
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.0018195,2640
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.002311497,0960
__EAV_LOAD_MODEL__0.025811,573,3201,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Attribute_Collection0.0005140,2800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00048957,2320
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.007412960,0080
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.00571236,144262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001479,5360
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.01081248,720262,144
mage::app::init::config::section::websites0.004311,7520
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00331205,840262,144
OBSERVER: inventory0.00402221,008262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.005320669,4560
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.013211,123,0081,310,720
OBSERVER: reports0.012711,065,9841,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005177,0800
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.00271299,168262,144
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.000520010,0720
OBSERVER: sendfriend0.0004152,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0020131,8880
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.088615,071,5124,980,736
BLOCK: formkey0.00061112,712262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0004954,9680
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0002954,9680
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0002955,2160
BLOCK: root0.0005165,2080
BLOCK: head0.0004167,4960
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00012335,3280
BLOCK: js_cookies0.0004159,6400
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001711,0560
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001916,7760
BLOCK: after_body_start0.0005199,432262,144
BLOCK: toogasfeaturedpopup0.00321409,368262,144
BLOCK: global_notices0.0004157,648262,144
BLOCK: header0.0004159,5360
BLOCK: top.links0.0004161,2720
BLOCK: store_language0.0004161,3680
BLOCK: top.container0.0004151,0560
BLOCK: global_messages0.0006174,320262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0004158,3280
BLOCK: footer0.0005191,0720
BLOCK: core_profiler0.0004150,616262,144
BLOCK: cms_footer_links0.0003150,0960
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0016394,6880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00032615,2640
BLOCK: catalog.topnav0.00061125,672262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0018572,3840
BLOCK: catalog_product_price_template0.0004150,4240
BLOCK: checkout_cart_link0.00051114,5920
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00121118,648262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0004118,2160
BLOCK: cart_sidebar0.00061194,104262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00061140,4320
BLOCK: right.poll0.00151130,496262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00071212,592262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0004173,2960
BLOCK: google_analytics0.0004153,2000
BLOCK: wishlist_link0.00121152,456262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004158,4320
BLOCK: head_rss0.00111105,8400
BLOCK: footer.newsletter0.0004158,312262,144
BLOCK: facebook_init0.0003160,8640
BLOCK: product.info0.01031167,648262,144
BLOCK: product.info.media0.00061211,4720
BLOCK: product.info.upsell0.0004174,936262,144
BLOCK: product.info.additional0.0005159,6160
BLOCK: product.description0.0004157,5840
BLOCK: product.attributes0.0004157,9840
BLOCK: product.info.addto0.008413,1600
BLOCK: product.info.addtocart0.008213,168262,144
BLOCK: product.info.options.wrapper0.008213,2000
BLOCK: product.info.options0.0005162,9840
BLOCK: html_calendar0.0004157,7040
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.008313,2320
BLOCK: product.clone_prices0.008213,6160
BLOCK: product.info.container10.0004157,9520
BLOCK: catalog.product.related0.0004171,696262,144
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00071103,4560
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0004159,2720
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0003157,544262,144
BLOCK: productalert.price0.0004158,7520
BLOCK ACTION: productalert.stock -> prepareStockAlertData0.0004145,5520
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00051120,5520
BLOCK: product.info.simple0.0004170,7520
BLOCK: 0.00051118,3680
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.4416100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0002603,2880
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00794651,2480
frontend/travel/travelco/template/page/2columns-left.phtml0.415913,277,4403,670,016
frontend/base/default/template/page/html/head.phtml0.01031401,152262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0003593,2400
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0006165,4880
frontend/travel/travelco/template/lightboxes/head.phtml0.00301114,4000
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001137,3120
frontend/travel/travelco/template/page/html/header.phtml0.25241420,336786,432
frontend/travel/travelco/template/catalog/category/seria_wydawnicza.phtml0.24981526,392786,432
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0033205152,8720
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.000520510,3120
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.007820512,4000
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.00041959,4960
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0012657,6400
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/view.phtml0.073911,533,2721,310,720
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0018214,2320
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/view/type/default.phtml0.02231515,192524,288
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/price.phtml0.05319474,112524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0020170,2800
OBSERVER: catalogrule0.0018167,4000
locale/currency0.00441830,5600
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.001212,7200
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.00501202,7600
CORE::create_object_of::Mage_Paypal_Model_Express0.0003113,4080
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.0003113,6560
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/view/addto.phtml0.001312,5840
frontend/travel/travelco/template/review/helper/summary.phtml0.001212,2320
frontend/travel/travelco/template/lightboxes/media.phtml0.0087118,1040
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0007217,7760
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0022242,0400
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.00682114,9840
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.0059266,824262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0016137,4960
OBSERVER: bundle_observer0.0016234,9040
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.0046162,472262,144
OBSERVER: tax0.0029113,664262,144
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/list/related.phtml0.054316,3680
frontend/travel/travelco/template/callouts/left_col.phtml0.001311,9760
frontend/travel/travelco/template/searchautocomplete/init.phtml0.001116,4240
CACHE_URL0.02251563,224786,432