Bezpłatna wysyłka od 180 zł! sprawdź koszty wysyłki ›
Bezpieczeństwo Twoich transakcji gwarantuje protokół SSL
Kontakt telefoniczny: 792 761 374

Pascal Zlota Seria

Berlitz

 

Ustaw kierunek malejący

na stronę

[profiler]
Memory usage: real: 14942208, emalloc: 13858800
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.7954100
mage::app::init::system_config0.0010127,328262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0012190,2960
mage::app::init::config::load_cache0.004811,7840
mage::app::init::stores0.01121925,6801,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002110,8560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.00471274,800262,144
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0003554,8960
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0001131,0320
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0001131,0320
mage::app::init::config::section::stores_travelco0.001912,1440
mage::app::init_front_controller0.00631157,816262,144
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0053187,008262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0007160,2400
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00191130,9120
DISPATCH EVENT:model_load_after0.001741720,4240
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.000520710,4080
mage::dispatch::routers_match0.7629100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.014911,698,2482,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0004133,1440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0034236,6000
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.002411,4320
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0016190,160262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.004911,322,8962,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00411138,3280
OBSERVER: log0.00331105,9600
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002114,4400
OBSERVER: pagecache0.0004117,2720
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index0.7473100
DISPATCH EVENT:model_load_before0.001041420,2800
DISPATCH EVENT:cms_page_load_after0.0006125,9840
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.005720869,9120
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00111130,4000
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00101127,3360
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005179,0240
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_load0.0004120,5840
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_generate_blocks0.039713,732,5843,145,728
BLOCK: formkey0.00071112,5360
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0003682,8640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0005683,6720
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0001673,6240
BLOCK: root0.0008165,2160
BLOCK: head0.0005167,4960
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00012132,3440
BLOCK: js_cookies0.0005159,6400
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001711,0560
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0000611,4880
BLOCK: after_body_start0.0006199,4320
BLOCK: toogasfeaturedpopup0.00431416,792262,144
BLOCK: global_notices0.0004157,624262,144
BLOCK: header0.0004159,5360
BLOCK: top.links0.0004161,2720
BLOCK: store_language0.0004161,3520
BLOCK: top.container0.0004151,0560
BLOCK: global_messages0.0007174,560262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0004158,3280
BLOCK: footer0.0006191,0720
BLOCK: core_profiler0.0004150,6160
BLOCK: cms_footer_links0.0013150,096262,144
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0022394,5840
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00055833,6960
BLOCK: catalog.topnav0.00081166,504262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0022589,6400
BLOCK: catalog_product_price_template0.0004150,4240
BLOCK: checkout_cart_link0.00051114,5920
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00141129,888262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0005118,2160
BLOCK: cart_sidebar0.00071194,104262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00071141,1120
BLOCK: right.poll0.00571130,552262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00091212,592262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0007173,2880
BLOCK: google_analytics0.0006153,2000
BLOCK: wishlist_link0.00191152,208262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004158,4320
BLOCK: head_rss0.00141105,8320
BLOCK: footer.newsletter0.0004158,312262,144
BLOCK: facebook_init0.0004160,8640
BLOCK: cms_page0.0006153,9440
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00061119,864262,144
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004157,5280
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_render0.7012100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0002663,5760
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00615459,7520
frontend/travel/travelco/template/page/2columns-left.phtml0.682315,281,3286,029,312
frontend/base/default/template/page/html/head.phtml0.00811300,440262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0003653,5280
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0007165,6160
frontend/travel/travelco/template/lightboxes/head.phtml0.0005115,0640
frontend/travel/travelco/template/page/html/header.phtml0.22401893,8881,310,720
frontend/travel/travelco/template/catalog/category/seria_wydawnicza.phtml0.22131999,1921,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0038207154,2480
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.000720710,6640
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.009220712,4960
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.00041959,4960
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.000420410,2640
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.005774487,064524,288
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.001715198,3920
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00024327,7760
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0005236,6480
frontend/travel/travelco/template/interaktingslider/slider.phtml0.01031138,9920
CORE::create_object_of::BusinessDecision_Interaktingslider_Model_Mysql4_Slide_Collection0.0002210,0640
frontend/travel/travelco/template/unibanner/banner.phtml0.28621273,592262,144
CORE::create_object_of::Uni_Banner_Model_Mysql4_Bannergroup_Collection0.0005235,5760
CORE::create_object_of::Uni_Banner_Model_Mysql4_Banner_Collection0.0004235,1440
frontend/travel/travelco/template/unibanner/effects/custom.phtml0.2813138,0000
CORE::create_object_of::Uni_Banner_Model_Bannerresize0.0001616,2640
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Collection0.00271337,168262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.00351408,376524,288
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.01071380,632524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.00911371,360524,288
OBSERVER: inventory0.00201142,912262,144
OBSERVER: tax0.00671219,2720
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/list.phtml0.10741642,184786,432
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00012413,3840
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/price.phtml0.066624351,600524,288
locale/currency0.00264831,9520
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0001241,5520
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0001241,5600
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.002815,8480
frontend/travel/travelco/template/callouts/left_col.phtml0.001211,8000
CACHE_URL0.01711616,696786,432