Bezpłatna wysyłka od 180 zł! sprawdź koszty wysyłki ›
Bezpieczeństwo Twoich transakcji gwarantuje protokół SSL
Kontakt telefoniczny: 792 761 374

Pascal Zlota Seria

Berlitz

 

Ustaw kierunek malejący

na stronę

[profiler]
Memory usage: real: 14942208, emalloc: 13938400
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.9532100
mage::app::init::system_config0.0008127,336262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00181186,144262,144
mage::app::init::config::load_cache0.003611,7840
mage::app::init::stores0.00831925,656786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002110,8640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.00281274,792262,144
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0003554,8960
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0001131,0320
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0001131,0320
mage::app::init::config::section::stores_travelco0.001412,1440
mage::app::init_front_controller0.00231157,8160
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0015187,0080
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0006160,2400
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00181130,912262,144
DISPATCH EVENT:model_load_after0.001941720,4240
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.000520710,4080
mage::dispatch::routers_match0.9296100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.011011,698,2322,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0004133,1440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0013236,6000
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0014190,1600
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.003811,322,8802,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00381138,3200
OBSERVER: log0.00311105,9600
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002114,4400
OBSERVER: pagecache0.0004117,2640
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index0.9179100
DISPATCH EVENT:model_load_before0.001241420,2800
DISPATCH EVENT:cms_page_load_after0.0005125,9840
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.006220869,9120
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00101130,4160
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00101127,3520
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006179,0400
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_load0.0042120,5840
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_generate_blocks0.031613,732,5683,145,728
BLOCK: formkey0.00071112,4720
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0003682,8480
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0002683,6720
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0001673,6240
BLOCK: root0.0005165,2080
BLOCK: head0.0005167,4960
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00012132,3440
BLOCK: js_cookies0.0004159,6400
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001711,0560
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001611,4880
BLOCK: after_body_start0.0005199,4320
BLOCK: toogasfeaturedpopup0.00351416,792524,288
BLOCK: global_notices0.0004157,6240
BLOCK: header0.0004159,5440
BLOCK: top.links0.0004161,2720
BLOCK: store_language0.0004161,352262,144
BLOCK: top.container0.0004151,0560
BLOCK: global_messages0.0007174,5600
BLOCK: breadcrumbs0.0004158,3280
BLOCK: footer0.0006191,072262,144
BLOCK: core_profiler0.0004150,6160
BLOCK: cms_footer_links0.0004150,0960
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0016394,5840
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00055833,6960
BLOCK: catalog.topnav0.00081166,496262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0022589,6400
BLOCK: catalog_product_price_template0.0004150,4240
BLOCK: checkout_cart_link0.00061114,616262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00191129,8880
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0005118,2160
BLOCK: cart_sidebar0.00071194,104262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00061141,136262,144
BLOCK: right.poll0.00161130,5520
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00081212,592262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0004173,2880
BLOCK: google_analytics0.0003153,2000
BLOCK: wishlist_link0.00121152,216262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004158,4320
BLOCK: head_rss0.00131105,832262,144
BLOCK: footer.newsletter0.0004158,3120
BLOCK: facebook_init0.0004160,8640
BLOCK: cms_page0.0006153,944262,144
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00061119,8640
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0005157,5280
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_render0.8768100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0002663,5760
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00725459,7520
frontend/travel/travelco/template/page/2columns-left.phtml0.858415,274,0885,767,168
frontend/base/default/template/page/html/head.phtml0.00821300,432262,144
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.003077,9760
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0003653,5280
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0007165,608262,144
frontend/travel/travelco/template/lightboxes/head.phtml0.0005115,0640
frontend/travel/travelco/template/page/html/header.phtml0.26731893,8161,310,720
frontend/travel/travelco/template/catalog/category/seria_wydawnicza.phtml0.26451999,1441,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0041207154,2480
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.000520710,6640
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.009320712,4960
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.00041959,4960
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.000520410,2640
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.030374487,088524,288
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.002215198,392262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00014327,7760
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0005236,6480
frontend/travel/travelco/template/interaktingslider/slider.phtml0.01421140,120262,144
CORE::create_object_of::BusinessDecision_Interaktingslider_Model_Mysql4_Slide_Collection0.0003210,0640
frontend/travel/travelco/template/unibanner/banner.phtml0.30351276,056262,144
CORE::create_object_of::Uni_Banner_Model_Mysql4_Bannergroup_Collection0.0012235,9200
CORE::create_object_of::Uni_Banner_Model_Mysql4_Banner_Collection0.0009235,4560
frontend/travel/travelco/template/unibanner/effects/custom.phtml0.2955138,9760
CORE::create_object_of::Uni_Banner_Model_Bannerresize0.0001616,2640
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Collection0.00371337,200524,288
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.00381408,160262,144
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.05001380,552524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.04741371,320262,144
OBSERVER: inventory0.00241142,8960
OBSERVER: tax0.04441219,248262,144
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/list.phtml0.12141641,8081,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00012413,3840
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/price.phtml0.064324351,616524,288
locale/currency0.00264831,9440
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0001241,5600
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0001241,5600
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.003115,8480
frontend/travel/travelco/template/callouts/left_col.phtml0.001211,8000
CACHE_URL0.01671607,704786,432