Bezpłatna wysyłka od 180 zł! sprawdź koszty wysyłki ›
Bezpieczeństwo Twoich transakcji gwarantuje protokół SSL
Kontakt telefoniczny: 792 761 374

DLACZEGO JOGA? Stań ze mną na macie. Natalia Knopek

  • Wydawca:Pascal
  • W magazynie: dużo wysyłka w 24H
  • Liczba stron:288
  • Data wydania:2018
  • Wydawnictwo:Pascal
  • Autor:Natalia Knopek
  • ISBN:9788381032414
  • Stan:Nowa
  • Język:Polski

Cena: 39,90 zł

Cena promocyjna: 25,46 zł

zapytaj o produkt
Chcesz zamówić więcej sztuk tego produktu: napisz do Nas

DLACZEGO JOGA? Stań ze mną na macie. Natalia Knopek

Więcej widoków

Dlaczego joga? Stań ze mną na macie.

Mam na imię Natalia, od wielu lat jestem zakochana w jodze.

Chcę się tym zachwytem podzielić z osobami, które w codziennym życiu szukają balansu, harmonii, wyciszenia oraz większej świadomości siebie i swojego ciała. Żeby cieszyć się jogą, nie musisz być rozciągnięty ani wysportowany, nie musisz umieć stawać na głowie. Nie bój się jogi!

Joga daje mi wolność, wyciszenie, spełnienie. Jest dla mnie jak detoks ciała i duszy. Chciałabym, aby ta książka również w tobie rozpaliła iskierkę ciekawości i chęci podążania bardziej świadomą ścieżką.

Co znajdziesz w tej książce? Praktyczne porady jak zacząć, sporą dawkę wiedzy o jodze w codziennym życiu, dokładne rysunki z opisami pozycji.

Natalia Knopek – certyfikowana nauczycielka jogi, pisze bloga simplife.pl i prowadzi kanał na YouTube, gdzie znajdziesz gotowe sesje do wykorzystania w domu. Zwolenniczka uzdrawiania poprzez ruch i odpowiednią dietę. Głęboko wierzy w to, że piękno powstaje wewnątrz, a każda wielka zmiana zaczyna się od jednego małego kroku. W swojej praktyce bazuje na poszukiwaniu równowagi pomiędzy tym, co możemy czerpać z klasycznego przekazu jogi a elementami bliskimi współczesnemu człowiekowi.


[profiler]
Memory usage: real: 17563648, emalloc: 16501016
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.7515100
mage::app::init::system_config0.0020128,0640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0054194,0640
mage::app::init::config::load_cache0.004911,8160
mage::app::init::stores0.03471943,0881,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0008111,6640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.01651282,416524,288
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0004796,1360
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0001118800
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0001111,2000
mage::app::init::config::section::stores_travelco0.001912,1440
mage::app::init_front_controller0.00581161,7920
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0032188,9120
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0021161,8000
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00471134,920262,144
DISPATCH EVENT:model_load_after0.001841420,4640
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.000620310,1280
mage::dispatch::routers_match0.6705100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.026711,706,8642,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0017134,1680
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0047237,664262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.002411,4320
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0040191,7040
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.007011,324,9922,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00751140,0640
OBSERVER: affiliate0.001317,7520
OBSERVER: log0.00521106,8480
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0008114,7360
OBSERVER: pagecache0.0009117,8720
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.6401100
DISPATCH EVENT:model_load_before0.001240919,8880
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.0034194,3520
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.002611696,4320
__EAV_LOAD_MODEL__0.038411,595,4001,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Attribute_Collection0.0018141,7440
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00038957,4560
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.004613062,1520
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.00801237,216262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001479,5600
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.01801255,240262,144
mage::app::init::config::section::websites0.005411,7520
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00881210,952262,144
OBSERVER: inventory0.00892226,032524,288
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.007420770,7360
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0043208158,6000
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.000620610,9120
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.009620612,5680
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.027011,135,7201,048,576
OBSERVER: reports0.025411,077,8081,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0009177,208262,144
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.00441301,832524,288
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.000620010,3920
OBSERVER: sendfriend0.0015152,9280
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0016131,888262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.108815,067,2404,980,736
BLOCK: formkey0.00291114,2720
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0004955,1840
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0002955,0240
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0002954,9360
BLOCK: root0.0008165,6000
BLOCK: head0.0013167,9120
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00012335,3760
BLOCK: js_cookies0.0006159,936262,144
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001711,0800
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001916,8560
BLOCK: after_body_start0.00091100,0240
BLOCK: toogasfeaturedpopup0.02281419,0401,048,576
BLOCK: global_notices0.0006157,9840
BLOCK: header0.0006159,9440
BLOCK: top.links0.0008161,7200
BLOCK: store_language0.0008161,7520
BLOCK: top.container0.0006151,4160
BLOCK: global_messages0.0015175,2720
BLOCK: breadcrumbs0.0006158,6720
BLOCK: footer0.0009191,7520
BLOCK: core_profiler0.0006150,9680
BLOCK: cms_footer_links0.0005150,4000
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0044396,824262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00032615,4400
BLOCK: catalog.topnav0.0012165,7360
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0031573,4480
BLOCK: catalog_product_price_template0.0005150,8320
BLOCK: checkout_cart_link0.00091115,312262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00661120,9600
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0012118,6640
BLOCK: cart_sidebar0.00161195,304262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00331142,312262,144
BLOCK: right.poll0.00311131,9040
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00221213,816262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0006173,6800
BLOCK: google_analytics0.0008153,5600
BLOCK: wishlist_link0.00261153,552262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0005158,7760
BLOCK: head_rss0.00201106,848262,144
BLOCK: footer.newsletter0.0005158,7120
BLOCK: facebook_init0.0006161,2800
BLOCK: product.info0.00611175,576262,144
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.000519611,8000
BLOCK: product.info.media0.00131216,560262,144
BLOCK: product.info.upsell0.0008175,2720
BLOCK: product.info.additional0.0006157,9120
BLOCK: product.description0.0006157,968262,144
BLOCK: product.attributes0.0007158,3680
BLOCK: product.info.addto0.002113,0720
BLOCK: product.info.addtocart0.001313,1680
BLOCK: product.info.options.wrapper0.001213,1920
BLOCK: product.info.options0.0008163,4400
BLOCK: html_calendar0.0008158,0640
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.001313,2480
BLOCK: product.clone_prices0.001213,6000
BLOCK: product.info.container10.0006158,344262,144
BLOCK: catalog.product.related0.0007172,0720
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00251104,736262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0006159,7600
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0006157,9120
BLOCK: productalert.price0.0007159,1200
BLOCK ACTION: productalert.stock -> prepareStockAlertData0.0022147,120524,288
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00091121,4400
BLOCK: product.info.simple0.0006171,0800
BLOCK: 0.00091119,1120
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.4291100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0002613,3680
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00634752,8400
frontend/travel/travelco/template/page/2columns-left.phtml0.411513,267,9763,670,016
frontend/base/default/template/page/html/head.phtml0.01781409,080524,288
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0003603,2720
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0019167,0240
frontend/travel/travelco/template/lightboxes/head.phtml0.00631117,576262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001147,9360
frontend/travel/travelco/template/page/html/header.phtml0.23571366,256786,432
frontend/travel/travelco/template/catalog/category/seria_wydawnicza.phtml0.23241475,456786,432
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0017661,1280
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/view.phtml0.085311,562,9681,310,720
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0019214,8240
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/view/type/default.phtml0.03481528,056524,288
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/price.phtml0.061510487,080524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0068171,8160
OBSERVER: catalogrule0.0067168,8400
locale/currency0.00412031,2160
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.001213,1200
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.00781207,9200
CORE::create_object_of::Mage_Paypal_Model_Express0.0011114,1680
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.0005114,1440
frontend/travel/travelco/template/lightboxes/media.phtml0.0044118,8080
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0005218,3680
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0022242,8000
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.00592126,4720
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.0042263,952262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0023138,3440
OBSERVER: bundle_observer0.0023235,7280
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.0031159,184262,144
OBSERVER: tax0.001119,0640
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/list/related.phtml0.046419,8880
frontend/travel/travelco/template/callouts/left_col.phtml0.001312,4240
frontend/travel/travelco/template/searchautocomplete/init.phtml0.001216,9200
CACHE_URL0.01531552,632786,432