Bezpłatna wysyłka od 180 zł! sprawdź koszty wysyłki ›
Bezpieczeństwo Twoich transakcji gwarantuje protokół SSL
Kontakt telefoniczny: 792 761 374

Czego ginekolog ci nie powie

  • Wydawca:Pascal
  • W magazynie: dużo wysyłka w 24H
  • Liczba stron:272
  • Data wydania:2020
  • Wydawnictwo:Pascal
  • Autor:Anna Augustyn-Protas Tadeusz Oleszczuk
  • ISBN:9788381036238
  • Stan:Nowa
  • Język:Polski

Cena: 39,90 zł

Cena promocyjna: 19,99 zł

zapytaj o produkt
Chcesz zamówić więcej sztuk tego produktu: napisz do Nas

Czego ginekolog ci nie powie

Więcej widoków

Ile razy słyszałem od pacjentek: „Dlaczego nikt mi tego nie powiedział wcześniej?!”

Tadeusz Oleszczuk proponuje holistyczne podejście do zdrowia kobiety. Uważa, że nie można leczyć problemów ginekologicznych bez połączenia ich z właściwą dietą, stylem życia czy wiedzą o czynnikach genetycznych pacjentki. Koncentruje się nie tylko na pojedynczych objawach, ale przede wszystkim szuka ich źródła. Zadaje pytania o rodzaj wypijanej kawy, ilość zjadanych winogron, operacje w rodzinie, nałogi, miejsce zamieszkania. Potrafi powiązać ze sobą na pierwszy rzut oka niepasujące do siebie informacje. I cieszy się, gdy okaże się, że trafił z diagnozą, na jaką wpadłby tylko dr House.


Opinie o książce

Jestem pod ogromnym wrażeniem pracy i serca, które doktor Tadeusz Oleszczuk oddaje pacjentkom. Właśnie: „oddaje”, bo jest w tym pasja, potrzeba, poczucie misji i ogromna mądrość. Kiedy pomyślę, ile dziewczyn, dzięki znakomitym w swojej prostocie poradom doktora, uniknęło komplikacji, wróciło do zdrowia, aktywności i pełni życia – nie mam cienia wątpliwości, że to Judym naszych czasów!

Joanna Racewicz

Ta książka to efekt wieloletniej praktyki zawodowej lekarza ginekologa i naukowca-entuzjasty, który traktuje każdą pacjentkę holistycznie. Jakie jedzenie jest ważne dla szyjki macicy czy jajników? Do czego potrzebne są bakterie jelitowe? Dlaczego prawidłowo funkcjonująca tarczyca to tajemne drzwi do długiego i dobrego życia? W tej książce nie tylko znajdziesz odpowiedzi na te i inne pytania, ale zaczniesz zastanawiać się nad swoim zdrowiem i zrozumiesz, ile sama możesz dla siebie zrobić.

prof. Elżbieta Krajewska-Kułak, Uniwersytet Medyczny w Białymstoku, laureatka nagrody Społecznik Roku tygodnika „Newsweek”

Nowatorskie i błyskotliwe podejście do ginekologii. Czyta się z zapartym tchem, a wyniesiona z lektury wiedza zachęca do profilaktyki i natychmiastowej zmiany życiowych nawyków.

Ida Karpińska, „Kwiat Kobiecości”


[profiler]
Memory usage: real: 17301504, emalloc: 16315328
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.5051100
mage::app::init::system_config0.0007127,328262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00181186,152262,144
mage::app::init::config::load_cache0.004011,7840
mage::app::init::stores0.00821925,704786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002110,8640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.00261274,792262,144
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0003796,0480
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0001119360
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0001111,1920
mage::app::init::config::section::stores_travelco0.001612,1440
mage::app::init_front_controller0.00231157,8160
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0014187,0080
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0006160,2400
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00181132,304262,144
DISPATCH EVENT:model_load_after0.001641420,5200
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.000520310,2160
mage::dispatch::routers_match0.4811100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.012811,698,0802,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0004133,1440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0016236,6640
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0013190,0480
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.004711,322,9362,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00431138,1440
OBSERVER: log0.00351105,8960
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002114,4400
OBSERVER: pagecache0.0004117,2640
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.4676100
DISPATCH EVENT:model_load_before0.001140920,2400
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.0012195,2640
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.001510896,2800
__EAV_LOAD_MODEL__0.024311,570,2561,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Attribute_Collection0.0004140,2800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00038957,2160
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.004312659,5760
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.00541233,232262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001479,5360
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.01161248,640262,144
mage::app::init::config::section::websites0.005411,7520
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00291205,864262,144
OBSERVER: inventory0.00322218,800262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.005820769,6800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0037208154,936262,144
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.000520610,3440
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.008620612,4720
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.013111,123,1521,048,576
OBSERVER: reports0.012611,066,1281,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005176,312262,144
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.00251298,912524,288
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.000520010,0720
OBSERVER: sendfriend0.0004152,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0027131,8880
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.053715,017,3444,980,736
BLOCK: formkey0.00061113,2240
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0003955,2240
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0002954,9680
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0002954,9520
BLOCK: root0.0004165,2080
BLOCK: head0.0004167,496262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00012335,3280
BLOCK: js_cookies0.0004159,6400
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001711,0560
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001916,7760
BLOCK: after_body_start0.0006199,4320
BLOCK: toogasfeaturedpopup0.00331410,136524,288
BLOCK: global_notices0.0004157,6240
BLOCK: header0.0004159,5440
BLOCK: top.links0.0004161,288262,144
BLOCK: store_language0.0004161,3680
BLOCK: top.container0.0004151,0560
BLOCK: global_messages0.0006174,3200
BLOCK: breadcrumbs0.0004158,328262,144
BLOCK: footer0.0005191,0720
BLOCK: core_profiler0.0003150,6160
BLOCK: cms_footer_links0.0003150,0960
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0016394,704262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00022615,2640
BLOCK: catalog.topnav0.0004165,1200
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0017571,8720
BLOCK: catalog_product_price_template0.0004150,4240
BLOCK: checkout_cart_link0.00051114,592262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00121118,6560
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0004118,2160
BLOCK: cart_sidebar0.00071194,112262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00061140,432262,144
BLOCK: right.poll0.00151130,4720
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00081212,592262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0004173,2880
BLOCK: google_analytics0.0004153,2000
BLOCK: wishlist_link0.00121152,216262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004158,4320
BLOCK: head_rss0.00121105,840262,144
BLOCK: footer.newsletter0.0004158,3120
BLOCK: facebook_init0.0003160,8640
BLOCK: product.info0.00501174,008262,144
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.000519611,7680
BLOCK: product.info.media0.00081213,520262,144
BLOCK: product.info.upsell0.0004174,9120
BLOCK: product.info.additional0.0004157,5680
BLOCK: product.description0.0004157,584262,144
BLOCK: product.attributes0.0004157,9840
BLOCK: product.info.addto0.002313,1600
BLOCK: product.info.addtocart0.002213,1680
BLOCK: product.info.options.wrapper0.002213,2000
BLOCK: product.info.options0.0004162,9840
BLOCK: html_calendar0.0004157,7040
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.002313,2320
BLOCK: product.clone_prices0.002213,6160
BLOCK: product.info.container10.0004157,952262,144
BLOCK: catalog.product.related0.0004171,6880
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00071103,4560
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0004159,280262,144
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004157,5280
BLOCK: productalert.price0.0004158,7520
BLOCK ACTION: productalert.stock -> prepareStockAlertData0.0005146,0640
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00061120,544262,144
BLOCK: product.info.simple0.0005170,7520
BLOCK: 0.00061118,360262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.3633100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0002573,1440
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00534348,0800
frontend/travel/travelco/template/page/2columns-left.phtml0.345913,138,6243,670,016
frontend/base/default/template/page/html/head.phtml0.00951400,288524,288
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0002563,0960
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0007165,4960
frontend/travel/travelco/template/lightboxes/head.phtml0.00211114,216262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0000105,6560
frontend/travel/travelco/template/page/html/header.phtml0.24981352,672786,432
frontend/travel/travelco/template/catalog/category/seria_wydawnicza.phtml0.24731458,752786,432
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0009657,6400
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/view.phtml0.046311,529,6881,310,720
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0019214,2320
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/view/type/default.phtml0.01361514,664524,288
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/price.phtml0.02706461,488786,432
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0012170,2640
OBSERVER: catalogrule0.0011167,3840
locale/currency0.00251230,0960
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.00281202,7440
CORE::create_object_of::Mage_Paypal_Model_Express0.0002113,4080
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.0002113,6560
frontend/travel/travelco/template/lightboxes/media.phtml0.0044117,7680
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0004217,7520
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0014242,0640
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0045269,0160
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.0023258,6400
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0011137,4960
OBSERVER: bundle_observer0.0011234,9040
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.0015154,7760
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/list/related.phtml0.023613,240262,144
CACHE_URL0.01521549,904786,432