Bezpłatna wysyłka od 180 zł! sprawdź koszty wysyłki ›
Bezpieczeństwo Twoich transakcji gwarantuje protokół SSL
Kontakt telefoniczny: 792 761 374

ŻYCIE NAMIĘTNOŚCI

  • Wydawca:Edipresse
  • W magazynie: dużo wysyłka w 24H
  • Liczba stron:472
  • Data wydania:2018
  • Wydawnictwo:Edipresse
  • Autor:AUDREY CARLAN
  • ISBN:9788381176323
  • Stan:Nowa
  • Język:Polski

Cena: 39,90 zł

Cena promocyjna: 23,80 zł

zapytaj o produkt
Chcesz zamówić więcej sztuk tego produktu: napisz do Nas

ŻYCIE NAMIĘTNOŚCI

Więcej widoków

Życie to pierwszy tom nowej serii zatytułowanej "Namiętność" autorstwa Audrey Carlan. Autorka zasłynęła z serii poczytnych erotyków "Dziewczyna na miesiąc". Maria De La Torre, główna bohaterka, jest silną kobietą. Jednak musi nauczyć się żyć z bagażem doświadczeń - ma wiele niewesołych wspomnień. Na drodze głównej bohaterki staje Elijah - mężczyzna, z którym Maria, dla własnego dobra, nie powinna mieć w ogóle do czynienia. Nigdy nie powinni byli się spotkać, a nawet jeśli, nigdy nie powinni byli spotkać się po raz kolejny. Jest chmurnym, twardym, żądnym przygód i nieuznającym przy tym żadnego prawa łowcą. Nie przypomina w niczym mężczyzny, którego kiedyś kochała, który kochał ją i tyle dla niej poświęcił, a którego utraciła. Na jej nieszczęście jednak, Elijah nie jest typem człowieka, który lubi porażki. Nie jest przyzwyczajony, by mu odmawiano. A teraz za swój cel postawił sobie zdobycie jej, czarnowłosej Marii. Wszystko to trafia na zły moment. Maria jest w niebezpieczeństwie, w którym nie myślała, że jeszcze kiedykolwiek przyjdzie jej się znaleźć. Teraz stawka jest najwyższa z możliwych - w grę wchodzi życie lub śmierć. Błyskawicznie przekonuje się, że czasem to, czego najbardziej chcemy, może nas rozerwać na strzępy.

[profiler]
Memory usage: real: 17301504, emalloc: 16041928
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.4380100
mage::app::init::system_config0.0010127,328262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0012190,2960
mage::app::init::config::load_cache0.004811,7840
mage::app::init::stores0.01061925,6481,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002110,8640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.00461274,792262,144
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0004786,0000
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0001119360
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0001111,1920
mage::app::init::config::section::stores_travelco0.001812,1440
mage::app::init_front_controller0.00241157,816524,288
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0015187,008524,288
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0006160,2400
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00191132,2800
DISPATCH EVENT:model_load_after0.001441420,5200
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.000520310,2160
mage::dispatch::routers_match0.4104100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.012411,698,0402,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0004133,1440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0018236,6640
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0014190,064262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.004611,322,8802,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00381138,1440
OBSERVER: log0.00301105,8960
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002114,4400
OBSERVER: pagecache0.0004117,2640
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.3972100
DISPATCH EVENT:model_load_before0.001040920,2400
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.0012195,2960
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.00159894,9200
__EAV_LOAD_MODEL__0.024111,569,3681,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Attribute_Collection0.0004140,2800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00038957,2160
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.004512158,8560
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.00561232,336262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001479,5360
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.01151248,656262,144
mage::app::init::config::section::websites0.005611,7520
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00291205,856262,144
OBSERVER: inventory0.00241177,648262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.005220769,6800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0034208154,9360
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.000420610,3440
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.007820612,4720
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.025811,123,2001,310,720
OBSERVER: reports0.025311,066,1761,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005176,3120
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.00251298,912262,144
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.000420010,0480
OBSERVER: sendfriend0.0004152,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0016131,8880
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001016560
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.047915,017,2964,980,736
BLOCK: formkey0.00061113,224262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0003945,1760
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0002944,9200
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0002944,8960
BLOCK: root0.0005165,2080
BLOCK: head0.0004167,4960
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00012335,3280
BLOCK: js_cookies0.0004159,640262,144
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001711,0560
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001916,7760
BLOCK: after_body_start0.0006199,4320
BLOCK: toogasfeaturedpopup0.00331410,128262,144
BLOCK: global_notices0.0004157,672262,144
BLOCK: header0.0004159,5360
BLOCK: top.links0.0004161,2720
BLOCK: store_language0.0004161,3680
BLOCK: top.container0.0004151,072262,144
BLOCK: global_messages0.0006174,3200
BLOCK: breadcrumbs0.0004158,3280
BLOCK: footer0.0005191,072262,144
BLOCK: core_profiler0.0003150,6160
BLOCK: cms_footer_links0.0004150,0960
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0016394,6880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00022615,2640
BLOCK: catalog.topnav0.0004165,1200
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0018571,8720
BLOCK: catalog_product_price_template0.0004150,4240
BLOCK: checkout_cart_link0.00051114,5920
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00121118,648262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0004118,2160
BLOCK: cart_sidebar0.00071194,104262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00061140,4320
BLOCK: right.poll0.00161130,472262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00081212,5920
BLOCK: right.reports.product.compared0.0004173,288262,144
BLOCK: google_analytics0.0004153,2000
BLOCK: wishlist_link0.00121152,208262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004158,4320
BLOCK: head_rss0.00121105,8400
BLOCK: footer.newsletter0.0004158,312262,144
BLOCK: facebook_init0.0003160,8640
BLOCK: product.info0.00411173,968262,144
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.000519611,768262,144
BLOCK: product.info.media0.00081213,5200
BLOCK: product.info.upsell0.0005174,936262,144
BLOCK: product.info.additional0.0004157,5680
BLOCK: product.description0.0004157,5840
BLOCK: product.attributes0.0004157,9840
BLOCK: product.info.addto0.001213,1600
BLOCK: product.info.addtocart0.001213,1680
BLOCK: product.info.options.wrapper0.001213,2000
BLOCK: product.info.options0.0004162,984262,144
BLOCK: html_calendar0.0004157,7040
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.001213,2320
BLOCK: product.clone_prices0.001213,6160
BLOCK: product.info.container10.0004157,9520
BLOCK: catalog.product.related0.0004171,688262,144
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00071103,4560
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0004159,2720
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004157,5280
BLOCK: productalert.price0.0004158,7520
BLOCK ACTION: productalert.stock -> prepareStockAlertData0.0005146,0640
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00061120,5520
BLOCK: product.info.simple0.0005170,752262,144
BLOCK: 0.00061118,3520
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.2871100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0001522,9040
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00483842,8000
frontend/travel/travelco/template/page/2columns-left.phtml0.270412,985,8563,407,872
frontend/base/default/template/page/html/head.phtml0.00981400,240262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0002512,8560
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0007165,488262,144
frontend/travel/travelco/template/lightboxes/head.phtml0.00251114,2480
frontend/travel/travelco/template/page/html/header.phtml0.19711352,712786,432
frontend/travel/travelco/template/catalog/category/seria_wydawnicza.phtml0.19461458,792524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0010657,6400
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/view.phtml0.048111,528,7921,310,720
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0021214,2320
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/view/type/default.phtml0.01381514,736262,144
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/price.phtml0.01251444,272262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0012170,248262,144
OBSERVER: catalogrule0.0011167,368262,144
locale/currency0.0025229,6160
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.00281202,744262,144
CORE::create_object_of::Mage_Paypal_Model_Express0.0002113,4080
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.0002113,6560
frontend/travel/travelco/template/lightboxes/media.phtml0.0033117,7280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0004217,7760
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0016242,0400
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.004221,3920
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0011137,496262,144
OBSERVER: bundle_observer0.0011134,704262,144
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/list/related.phtml0.001111,7520
CACHE_URL0.01461526,312786,432