Bezpłatna wysyłka od 180 zł! sprawdź koszty wysyłki ›
Bezpieczeństwo Twoich transakcji gwarantuje protokół SSL
Kontakt telefoniczny: 792 761 374

Kosmetyczny minimalizm. Jak kupować mniej i wyglądać lepiej

  • Wydawca:Pascal
  • W magazynie: dużo wysyłka w 24H
  • Liczba stron:272
  • Data wydania:2020
  • Wydawnictwo:Pascal
  • Autor:Ewa Połowniak Joanna Hryniewicka
  • ISBN:9788381036177
  • Stan:Nowa
  • Język:Polski

Cena: 44,90 zł

Cena promocyjna: 22,43 zł

zapytaj o produkt
Chcesz zamówić więcej sztuk tego produktu: napisz do Nas

Kosmetyczny minimalizm. Jak kupować mniej i wyglądać lepiej

Więcej widoków

Proste triki i rytuały!

Dziesiątki słoiczków z kremami, niezliczone kosmetyki do makijażu, kolejne kosztowne zabiegi w salonach piękności – czy naprawdę potrzebujesz tego wszystkiego, by wyglądać olśniewająco?

Autorki mówią: „sprawdzam” i z pomocą ekspertów oceniają, na co nie tracić pieniędzy ani czasu.

  • Ile kremów do twarzy naprawdę potrzebujesz?
  • Jak maksymalnie uprościć codziennie rytuały pielęgnacyjne?
  • Jak ekspresowo zadbać o cerę?
  • Jak stworzyć mądrą strategię anti-aging?
  • Kiedy i dlaczego zdecydować się na zabiegi medycyny estetycznej?
  • Jak dbać o włosy i co zrobić, gdy trafi ci się bad hair day?
  • Jak kupować i nie marnować?
  • Jakie kosmetyki wybierać, by dbać nie tylko o siebie, lecz także o środowisko?

Wyskoczyła ci krostka na czole? Masz 3 minuty? Dodaj odrobinę wody do rozgniecionej tabletki aspiryny i nałóż na krostkę. Masz 15 minut? Zrób sobie maseczkę oczyszczającą, np. z wyciągiem z korzenia lukrecji. Masz wolne popołudnie? Wybierz się do gabinetu na zabieg mikrodermabrazji korundowej, który doskonale oczyści skórę twarzy.

 


[profiler]
Memory usage: real: 17301504, emalloc: 16131984
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.4776100
mage::app::init::system_config0.0008127,328262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0010190,2960
mage::app::init::config::load_cache0.004011,7840
mage::app::init::stores0.00851925,6561,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002110,8640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.00271274,792262,144
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0003796,0480
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0001119360
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0001119360
mage::app::init::config::section::stores_travelco0.001712,1440
mage::app::init_front_controller0.00241157,816524,288
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0015187,008524,288
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0006160,2400
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00171132,2800
DISPATCH EVENT:model_load_after0.001441320,4720
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.000520310,2160
mage::dispatch::routers_match0.4540100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.013711,698,0482,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0004133,1440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0025236,6640
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.001611,4320
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0014190,048262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.004611,322,9042,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00431138,1440
OBSERVER: log0.00361105,8960
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002114,4400
OBSERVER: pagecache0.0004117,2640
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.4396100
DISPATCH EVENT:model_load_before0.001040820,2080
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.0012195,3040
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.001710295,4640
__EAV_LOAD_MODEL__0.024111,569,6801,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Attribute_Collection0.0004140,2800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00038957,2160
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.005212359,1520
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.00541232,592262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001479,5360
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.01171248,656262,144
mage::app::init::config::section::websites0.005611,7520
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00291205,848262,144
OBSERVER: inventory0.00312216,552262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.005220669,4560
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.012911,123,0081,310,720
OBSERVER: reports0.012411,065,9601,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005177,0800
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.00241299,144524,288
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.000420010,0720
OBSERVER: sendfriend0.0004152,056262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0015131,8880
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001016560
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.047515,071,7364,980,736
BLOCK: formkey0.00061112,7120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0003954,9680
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0002954,9680
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0002955,2080
BLOCK: root0.0004165,2080
BLOCK: head0.0004167,496262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00012335,3280
BLOCK: js_cookies0.0004159,6400
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001711,0560
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001916,7760
BLOCK: after_body_start0.0005199,4320
BLOCK: toogasfeaturedpopup0.00341409,368524,288
BLOCK: global_notices0.0004157,6240
BLOCK: header0.0004159,5520
BLOCK: top.links0.0004161,272262,144
BLOCK: store_language0.0004161,3680
BLOCK: top.container0.0004151,0560
BLOCK: global_messages0.0006174,3200
BLOCK: breadcrumbs0.0004158,328262,144
BLOCK: footer0.0006191,0720
BLOCK: core_profiler0.0003150,6160
BLOCK: cms_footer_links0.0004150,0960
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0016394,720262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00022615,2640
BLOCK: catalog.topnav0.00061125,6560
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0018572,384262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0004150,4240
BLOCK: checkout_cart_link0.00051114,5920
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00121118,648262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0004118,2160
BLOCK: cart_sidebar0.00071194,1040
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00061140,440262,144
BLOCK: right.poll0.00151130,4720
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00081212,592262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0004173,2880
BLOCK: google_analytics0.0004153,208262,144
BLOCK: wishlist_link0.00121152,4560
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004158,440262,144
BLOCK: head_rss0.00121105,8400
BLOCK: footer.newsletter0.0004158,3120
BLOCK: facebook_init0.0004160,864262,144
BLOCK: product.info0.00311167,8880
BLOCK: product.info.media0.00071211,472262,144
BLOCK: product.info.upsell0.0005174,9120
BLOCK: product.info.additional0.0004159,624262,144
BLOCK: product.description0.0004157,5840
BLOCK: product.attributes0.0004157,9840
BLOCK: product.info.addto0.001313,1600
BLOCK: product.info.addtocart0.001213,1680
BLOCK: product.info.options.wrapper0.001213,2000
BLOCK: product.info.options0.0004162,9840
BLOCK: html_calendar0.0004157,704262,144
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.001213,2320
BLOCK: product.clone_prices0.001213,6160
BLOCK: product.info.container10.0004157,9520
BLOCK: catalog.product.related0.0005171,6880
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00071103,472262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0004159,2720
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004157,5280
BLOCK: productalert.price0.0004158,7520
BLOCK ACTION: productalert.stock -> prepareStockAlertData0.0005145,552262,144
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00061120,5520
BLOCK: product.info.simple0.0005170,7520
BLOCK: 0.00061118,352262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.3444100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0001543,0000
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00504044,9120
frontend/travel/travelco/template/page/2columns-left.phtml0.325413,149,5523,670,016
frontend/base/default/template/page/html/head.phtml0.00951401,048524,288
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0002532,9520
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0007165,4960
frontend/travel/travelco/template/lightboxes/head.phtml0.00211114,352262,144
frontend/travel/travelco/template/page/html/header.phtml0.23881420,344786,432
frontend/travel/travelco/template/catalog/category/seria_wydawnicza.phtml0.23631526,400786,432
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0033205152,8720
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.000420510,3120
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.007920512,4000
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.00041959,4960
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0010657,6400
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/view.phtml0.049911,529,8481,310,720
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0023214,2320
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/view/type/default.phtml0.01461515,352262,144
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/price.phtml0.01833451,728262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0014170,280262,144
OBSERVER: catalogrule0.0013167,400262,144
locale/currency0.0025629,9760
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.00281202,760262,144
CORE::create_object_of::Mage_Paypal_Model_Express0.0002113,4080
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.0002113,6560
frontend/travel/travelco/template/lightboxes/media.phtml0.0034117,9440
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0004217,7520
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0017242,0400
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0051228,0080
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.0021255,4000
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0012137,4960
OBSERVER: bundle_observer0.0012234,9040
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.0014152,2160
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/list/related.phtml0.01001-1,2480
frontend/travel/travelco/template/callouts/left_col.phtml0.001111,9760
CACHE_URL0.01681536,960786,432