Bezpłatna wysyłka od 180 zł! sprawdź koszty wysyłki ›
Bezpieczeństwo Twoich transakcji gwarantuje protokół SSL
Kontakt telefoniczny: 792 761 374

Pascal - Pielęgnacja skóry przez cztery pory roku - Azjatyckie inspiracje

  • Wydawca:Pascal
  • W magazynie: średnio wysyłka w 24H
  • Liczba stron:272
  • Data wydania:2018
  • Wydawnictwo:Pascal
  • Autor:Barbara Kwiatkowska
  • ISBN:9788381032612
  • Stan:Nowa
  • Język:Polski

Cena: 49,90 zł

Cena promocyjna: 20,25 zł

zapytaj o produkt
Chcesz zamówić więcej sztuk tego produktu: napisz do Nas

Pascal - Pielęgnacja skóry przez cztery pory roku - Azjatyckie inspiracje

Więcej widoków

Znasz już podstawy azjatyckiej pielęgnacji i wiesz, czego potrzebuje twoja skóra? Pora pójść krok dalej! Barbara Kwiatkowska, autorka bestsellera Skóra. Azjatycka pielęgnacja po polsku w swojej nowej książce pokaże ci, jak dbać o cerę w zależności od zmieniających się pór roku. Z tej książki dowiesz się: · jak wykorzystać nasz klimat, aby w harmonii z naturą zaspokajać potrzeby swojej skóry · jak chronić swoją skórę przed mrozem i słońcem · kiedy jest najlepszy czas na kuracje odżywcze i nawilżające · jak dostosować pielęgnację skóry do sezonowego rytmu życia Zainspiruj się azjatyckimi rytuałami i dostosuj swój plan pielęgnacji do czterech pór roku. Wykorzystaj potencjał, jaki daje nam nasz klimat i ciesz się piękną cerą przez cały rok. Bo zdrowa, promienna skóra nigdy nie jest dziełem przypadku!

[profiler]
Memory usage: real: 17563648, emalloc: 16115032
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.4926100
mage::app::init::system_config0.0013127,328262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0016190,2960
mage::app::init::config::load_cache0.005711,7840
mage::app::init::stores0.01311925,6481,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0003110,8640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.00401274,792262,144
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0004796,0480
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0001119360
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0001119360
mage::app::init::config::section::stores_travelco0.002112,1440
mage::app::init_front_controller0.00371157,816524,288
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0024187,008524,288
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0009160,2400
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00251132,2480
DISPATCH EVENT:model_load_after0.001641320,4720
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.000520310,2160
mage::dispatch::routers_match0.4569100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.016211,698,0642,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0006133,1440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0052236,6640
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.003811,4320
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0020190,056262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.004111,322,9122,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00381138,1440
OBSERVER: log0.00311105,8960
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002114,4400
OBSERVER: pagecache0.0004117,2640
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.4396100
DISPATCH EVENT:model_load_before0.001040820,2080
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.0012195,2960
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.001610295,4640
__EAV_LOAD_MODEL__0.023911,569,1841,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Attribute_Collection0.0004140,2800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00038957,2160
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.004612359,1440
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.00651232,048262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001479,5360
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.01031248,656262,144
mage::app::init::config::section::websites0.004311,7520
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00301205,864262,144
OBSERVER: inventory0.00332216,568262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.005620669,4560
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.012611,123,0641,310,720
OBSERVER: reports0.012111,066,0001,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005177,0800
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.00231299,184524,288
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.000520010,0720
OBSERVER: sendfriend0.0004152,072262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0024131,8880
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.058015,071,6404,980,736
BLOCK: formkey0.00061112,7120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0005954,9680
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0003954,9680
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0002955,2160
BLOCK: root0.0004165,2080
BLOCK: head0.0004167,496262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00022335,3280
BLOCK: js_cookies0.0004159,6400
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001711,0560
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001916,7760
BLOCK: after_body_start0.0005199,4320
BLOCK: toogasfeaturedpopup0.00301409,344524,288
BLOCK: global_notices0.0004157,6240
BLOCK: header0.0004159,5360
BLOCK: top.links0.0004161,272262,144
BLOCK: store_language0.0004161,3680
BLOCK: top.container0.0004151,0560
BLOCK: global_messages0.0006174,3200
BLOCK: breadcrumbs0.0004158,328262,144
BLOCK: footer0.0006191,0720
BLOCK: core_profiler0.0004150,6160
BLOCK: cms_footer_links0.0004150,0960
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0022394,696262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00032615,2640
BLOCK: catalog.topnav0.00061125,6560
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0022572,384262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0004150,4240
BLOCK: checkout_cart_link0.00051114,5920
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00121118,648262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0004118,2160
BLOCK: cart_sidebar0.00071194,1040
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00061140,440262,144
BLOCK: right.poll0.00161130,4720
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00121212,592262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0006173,2960
BLOCK: google_analytics0.0006153,200262,144
BLOCK: wishlist_link0.00201152,4560
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0006158,448262,144
BLOCK: head_rss0.00191105,8400
BLOCK: footer.newsletter0.0006158,3120
BLOCK: facebook_init0.0006160,864262,144
BLOCK: product.info0.00551167,8320
BLOCK: product.info.media0.00111211,472262,144
BLOCK: product.info.upsell0.0007174,9120
BLOCK: product.info.additional0.0007159,616262,144
BLOCK: product.description0.0007157,5840
BLOCK: product.attributes0.0006157,9840
BLOCK: product.info.options0.0005162,9840
BLOCK: html_calendar0.0004157,704262,144
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.001113,2320
BLOCK: product.clone_prices0.001313,6160
BLOCK: product.info.container10.0006157,9520
BLOCK: catalog.product.related0.0007171,6880
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00111103,472262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0006159,2720
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0006157,5280
BLOCK: productalert.price0.0006158,7520
BLOCK ACTION: productalert.stock -> prepareStockAlertData0.0007145,552262,144
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00091120,5520
BLOCK: product.info.simple0.0007170,7520
BLOCK: 0.00091118,352262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.3336100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0002543,0000
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00674044,9120
frontend/travel/travelco/template/page/2columns-left.phtml0.314613,141,6003,932,160
frontend/base/default/template/page/html/head.phtml0.01441400,992524,288
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0002532,9520
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0007165,4960
frontend/travel/travelco/template/lightboxes/head.phtml0.00391114,328262,144
frontend/travel/travelco/template/page/html/header.phtml0.21021420,312786,432
frontend/travel/travelco/template/catalog/category/seria_wydawnicza.phtml0.20731526,384786,432
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0038205152,8720
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.000520510,3360
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.008520512,3760
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.00041959,4960
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0010657,6400
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/view.phtml0.055411,529,5041,310,720
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0019214,2320
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/view/type/default.phtml0.01531515,328262,144
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/price.phtml0.01993451,840262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0014170,288262,144
OBSERVER: catalogrule0.0013167,408262,144
locale/currency0.0027630,1200
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.00301202,744262,144
CORE::create_object_of::Mage_Paypal_Model_Express0.0002113,4080
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.0002113,6560
frontend/travel/travelco/template/lightboxes/media.phtml0.0070118,0080
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0005217,7520
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0017242,0400
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0077228,3120
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.0022255,3840
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0012137,4960
OBSERVER: bundle_observer0.0012234,9040
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.0015152,2160
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/list/related.phtml0.01321-1,0400
CACHE_URL0.01651528,648786,432