Bezpłatna wysyłka od 180 zł! sprawdź koszty wysyłki ›
Bezpieczeństwo Twoich transakcji gwarantuje protokół SSL
Kontakt telefoniczny: 792 761 374

Włosy w świetnej formie przez cały rok. Proteiny, humektanty i reszta potworów

  • Wydawca:Pascal
  • W magazynie: dużo wysyłka w 24H
  • Liczba stron:304
  • Data wydania:2019
  • Wydawnictwo:Pascal
  • Autor:Klowan Marta
  • ISBN:9788381033831
  • Stan:Nowa
  • Język:Polski

Cena: 49,90 zł

Cena promocyjna: 24,94 zł

zapytaj o produkt
Chcesz zamówić więcej sztuk tego produktu: napisz do Nas

Włosy w świetnej formie przez cały rok. Proteiny, humektanty i reszta potworów

Więcej widoków

Dowiedz się, w czym tkwi tajemnica włosów pięknych bez względu na porę roku!

Udało się! Wreszcie twoje włosy wyglądają dobrze! Przychodzi jednak inna pora roku i znowu wszystko trzeba zacząć od nowa… Poznaj nakazy i zakazy na każdą porę roku! Dzięki poradom ekspertki pielęgnacji włosów uzyskasz odpowiedzi na pytania:

  • Czego potrzebują włosy wiosną: nawilżenia czy proteinowania?
  • Co spakować na wakacje w tropikach, a co pod namiot?
  • Jak pielęgnować końcówki po lecie?
  • Kiedy lepiej sprawdzą się płukanki zakwaszające – jesienią czy zimą?
  • Jak zapobiec wypadaniu włosów w okresie jesiennym?
  • Włosy elektryzujące się zimą to wina niedoboru protein czy humektantów?
  • Kiedy nie wolno stosować protein mlecznych?
  • Kiedy potrzebny jest włosowy detoks?

Nie musisz kupować tony kosmetyków, by twoje włosy były w świetnej formie, potrzebujesz tylko kilku naprawdę dobrze dobranych produktów z bezpiecznym składem!

Świadomie dopasuj pielęgnację do pory roku!

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.


[profiler]
Memory usage: real: 17563648, emalloc: 16163656
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.4920100
mage::app::init::system_config0.0010127,336262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0012190,2960
mage::app::init::config::load_cache0.004611,7840
mage::app::init::stores0.01081925,6961,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002110,8640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.00471274,808262,144
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0004796,0480
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0001119360
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0001119360
mage::app::init::config::section::stores_travelco0.001812,1440
mage::app::init_front_controller0.00251157,816524,288
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0016187,008524,288
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0007160,2400
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00201132,3120
DISPATCH EVENT:model_load_after0.001441320,4720
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.000520310,2160
mage::dispatch::routers_match0.4639100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.015111,697,9922,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0004133,1440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0034236,6640
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.002411,4320
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0016190,000262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.004811,322,8962,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00451138,1440
OBSERVER: log0.00371105,8960
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002114,4400
OBSERVER: pagecache0.0004117,2640
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.4480100
DISPATCH EVENT:model_load_before0.001040820,2080
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.0013195,2640
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.001610696,0080
__EAV_LOAD_MODEL__0.025511,569,8321,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Attribute_Collection0.0005140,2800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00038957,2160
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.004312559,4560
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.00611232,672262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001479,5360
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.01201248,760262,144
mage::app::init::config::section::websites0.005511,7520
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00321205,840262,144
OBSERVER: inventory0.00352218,048262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.005420669,4560
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.013511,123,0161,310,720
OBSERVER: reports0.013011,065,9681,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005177,0800
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.00261299,144524,288
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.000520010,0720
OBSERVER: sendfriend0.0004152,056262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0024131,8880
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001016560
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.047915,071,9044,980,736
BLOCK: formkey0.00061112,7120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0003954,9680
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0002954,9680
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0002955,2160
BLOCK: root0.0005165,2080
BLOCK: head0.0004167,496262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00012335,3280
BLOCK: js_cookies0.0004159,6400
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001711,0560
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001916,7760
BLOCK: after_body_start0.0005199,4320
BLOCK: toogasfeaturedpopup0.00351409,368524,288
BLOCK: global_notices0.0004157,6240
BLOCK: header0.0004159,5360
BLOCK: top.links0.0004161,272262,144
BLOCK: store_language0.0004161,3680
BLOCK: top.container0.0004151,0560
BLOCK: global_messages0.0007174,3200
BLOCK: breadcrumbs0.0004158,328262,144
BLOCK: footer0.0005191,0720
BLOCK: core_profiler0.0004150,6160
BLOCK: cms_footer_links0.0003150,0960
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0017394,744262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00032615,2640
BLOCK: catalog.topnav0.00061125,6560
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0019572,384262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0004150,4240
BLOCK: checkout_cart_link0.00051114,5920
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00131118,648262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0004118,2160
BLOCK: cart_sidebar0.00071194,1040
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00061140,440262,144
BLOCK: right.poll0.00171130,4720
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00091212,600262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0004173,2960
BLOCK: google_analytics0.0004153,200262,144
BLOCK: wishlist_link0.00131152,4560
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004158,432262,144
BLOCK: head_rss0.00121105,8400
BLOCK: footer.newsletter0.0004158,3120
BLOCK: facebook_init0.0004160,864262,144
BLOCK: product.info0.00311167,9600
BLOCK: product.info.media0.00071211,488262,144
BLOCK: product.info.upsell0.0004174,9120
BLOCK: product.info.additional0.0005159,640262,144
BLOCK: product.description0.0004157,5840
BLOCK: product.attributes0.0004157,9840
BLOCK: product.info.addto0.001113,1600
BLOCK: product.info.addtocart0.001013,1680
BLOCK: product.info.options0.0004162,9840
BLOCK: html_calendar0.0004157,712262,144
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.001113,2320
BLOCK: product.clone_prices0.001013,6160
BLOCK: product.info.container10.0004157,9520
BLOCK: catalog.product.related0.0004171,6880
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00071103,456262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0004159,2720
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004157,5280
BLOCK: productalert.price0.0004158,7520
BLOCK ACTION: productalert.stock -> prepareStockAlertData0.0005145,568262,144
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00061120,5520
BLOCK: product.info.simple0.0005170,7520
BLOCK: 0.00061118,376262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.3490100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0002563,0960
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00604247,0240
frontend/travel/travelco/template/page/2columns-left.phtml0.332013,180,4083,932,160
frontend/base/default/template/page/html/head.phtml0.01051401,528524,288
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0002553,0480
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0007165,4960
frontend/travel/travelco/template/lightboxes/head.phtml0.00221114,680262,144
frontend/travel/travelco/template/page/html/header.phtml0.23871420,296786,432
frontend/travel/travelco/template/catalog/category/seria_wydawnicza.phtml0.23621526,368786,432
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0034205152,8720
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.000520510,3120
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.008120512,4000
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.00041959,4960
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0010657,6400
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/view.phtml0.048011,530,6241,310,720
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0019214,2560
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/view/type/default.phtml0.01441515,208262,144
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/price.phtml0.02305458,504262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0014170,280262,144
OBSERVER: catalogrule0.0013167,400262,144
locale/currency0.00251030,2400
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.00281202,744262,144
CORE::create_object_of::Mage_Paypal_Model_Express0.0002113,4080
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.0002113,6560
frontend/travel/travelco/template/lightboxes/media.phtml0.0034118,6800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0004217,7600
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0016242,0400
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0053255,7280
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.0024257,5280
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0011137,4960
OBSERVER: bundle_observer0.0012234,9040
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.0016153,9120
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/list/related.phtml0.016911,3360
frontend/travel/travelco/template/callouts/left_col.phtml0.001111,9760
CACHE_URL0.01491537,056786,432