Bezpłatna wysyłka od 180 zł! sprawdź koszty wysyłki ›
Bezpieczeństwo Twoich transakcji gwarantuje protokół SSL
Kontakt telefoniczny: 792 761 374

Pascal - Skóra Azjatycka pielęgnacja po polsku

  • Wydawca:Pascal
  • W magazynie: średnio wysyłka w 24H
  • Liczba stron:272
  • Data wydania:2017
  • Wydawnictwo:Pascal
  • Autor:Barbara Kwiatkowska
  • ISBN:9788381030878
  • Stan:Nowa
  • Język:Polski

Cena: 39,90 zł

Cena promocyjna: 21,52 zł

zapytaj o produkt
Chcesz zamówić więcej sztuk tego produktu: napisz do Nas

Pascal - Skóra Azjatycka pielęgnacja po polsku

Więcej widoków

Chcesz wypróbować azjatyckie metody pielęgnacji, ale przerażają cię skomplikowane rytuały? Testujesz na sobie każdą nowość z drogerii, a twoja półka w łazience ugina się od nietrafionych zakupów? Jeśli tak, koniecznie przeczytaj tę książkę i ciesz się pięknym wyglądem skóry bez względu na wiek! Profesjonalny doradca kosmetyczny nauczy cię, jak: rozpoznawać potrzeby swojej skóry, świadomie dobierać kosmetyki pielęgnacyjne, czytać ze zrozumieniem składy kosmetyków, dostosować azjatyckie rytuały piękna do twoich potrzeb, zaprzyjaźnić się ze swoją skórą! Barbara Kwiatkowska – biotechnolog, ekspertka w dziedzinie pielęgnacji skóry (UMCS w Lublinie, praktyki w University of Miami Cosmetic Center). Konsultant w firmach kosmetycznych (BiochemiaUrody) oraz farmaceutycznych (GloxoSmithKline). Od lat doradza milionom Polek na forach internetowych (wizaz.pl i gazeta.pl) oraz w prasie kobiecej („Uroda” i „Wysokie Obcasy”).

[profiler]
Memory usage: real: 17301504, emalloc: 16248016
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.5197100
mage::app::init::system_config0.0012127,328262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00281186,160262,144
mage::app::init::config::load_cache0.006211,7840
mage::app::init::stores0.01361925,664786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0003110,8640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.00451274,800262,144
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0004796,0480
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0001119360
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0001111,1920
mage::app::init::config::section::stores_travelco0.002512,1440
mage::app::init_front_controller0.00381157,8160
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0024187,0080
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0010160,2400
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00361133,504262,144
DISPATCH EVENT:model_load_after0.001541420,5200
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.000520310,2160
mage::dispatch::routers_match0.4805100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.031511,697,5122,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0034133,1440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout_Update0.002912,8480
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0037236,6640
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.002311,4320
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0022189,5040
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.007111,322,9122,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.01431138,1440
OBSERVER: log0.01331105,8960
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004114,4400
OBSERVER: pagecache0.0005117,2640
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.4479100
DISPATCH EVENT:model_load_before0.001040920,2400
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.0013195,2800
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.001710295,4640
__EAV_LOAD_MODEL__0.025011,569,1841,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Attribute_Collection0.0005140,2800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00038957,2160
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.005012359,1840
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.00561232,112262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001479,5360
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.01191248,656262,144
mage::app::init::config::section::websites0.005511,7520
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00331205,840262,144
OBSERVER: inventory0.00422216,544262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.005020769,6800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0033208154,936262,144
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.000420610,3440
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.007420612,4480
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.020611,123,1761,048,576
OBSERVER: reports0.020111,066,1521,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005176,336262,144
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.00501298,912524,288
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.000520010,0720
OBSERVER: sendfriend0.0004152,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0023131,8880
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001016560
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.046015,017,5284,980,736
BLOCK: formkey0.00061113,2240
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0003955,2240
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0002954,9680
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0002954,9600
BLOCK: root0.0005165,2080
BLOCK: head0.0004167,496262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00012335,3280
BLOCK: js_cookies0.0004159,6400
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001711,0560
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001916,7760
BLOCK: after_body_start0.0006199,4320
BLOCK: toogasfeaturedpopup0.00341410,136524,288
BLOCK: global_notices0.0004157,6240
BLOCK: header0.0004159,5360
BLOCK: top.links0.0004161,272262,144
BLOCK: store_language0.0004161,3680
BLOCK: top.container0.0004151,0560
BLOCK: global_messages0.0006174,3200
BLOCK: breadcrumbs0.0005158,328262,144
BLOCK: footer0.0005191,0720
BLOCK: core_profiler0.0003150,6160
BLOCK: cms_footer_links0.0003150,0960
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0017394,824262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00022615,2640
BLOCK: catalog.topnav0.0004165,1200
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0017571,8720
BLOCK: catalog_product_price_template0.0004150,4240
BLOCK: checkout_cart_link0.00051114,616262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00121118,6480
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0004118,2160
BLOCK: cart_sidebar0.00071194,112262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00061140,432262,144
BLOCK: right.poll0.00171130,4720
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00081212,592262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0004173,2960
BLOCK: google_analytics0.0004153,2000
BLOCK: wishlist_link0.00131152,200262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004158,4320
BLOCK: head_rss0.00121105,840262,144
BLOCK: footer.newsletter0.0004158,3120
BLOCK: facebook_init0.0003160,8640
BLOCK: product.info0.00391174,048262,144
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.000519611,7520
BLOCK: product.info.media0.00081213,536262,144
BLOCK: product.info.upsell0.0004174,9120
BLOCK: product.info.additional0.0004157,5680
BLOCK: product.description0.0004157,592262,144
BLOCK: product.attributes0.0004157,9840
BLOCK: product.info.options0.0005162,9840
BLOCK: html_calendar0.0004157,7040
BLOCK: product.info.container10.0004157,976262,144
BLOCK: catalog.product.related0.0004171,6880
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00071103,4560
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0004159,272262,144
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004157,5280
BLOCK: productalert.price0.0004158,7520
BLOCK ACTION: productalert.stock -> prepareStockAlertData0.0005146,0640
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00061120,560262,144
BLOCK: product.info.simple0.0005170,7520
BLOCK: 0.00061118,360262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.3423100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0001543,0000
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00534044,9120
frontend/travel/travelco/template/page/2columns-left.phtml0.325213,082,3923,670,016
frontend/base/default/template/page/html/head.phtml0.01081400,440524,288
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0002532,9520
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0007165,4880
frontend/travel/travelco/template/lightboxes/head.phtml0.00341114,288262,144
frontend/travel/travelco/template/page/html/header.phtml0.22431352,712786,432
frontend/travel/travelco/template/catalog/category/seria_wydawnicza.phtml0.22181458,776786,432
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0009657,6400
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/view.phtml0.048311,529,1841,310,720
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0018214,2720
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/view/type/default.phtml0.01371515,280524,288
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/price.phtml0.01883451,960786,432
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0013170,2640
OBSERVER: catalogrule0.0012167,3840
locale/currency0.0025630,2720
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.00371202,7440
CORE::create_object_of::Mage_Paypal_Model_Express0.0002113,4080
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.0003113,6560
frontend/travel/travelco/template/lightboxes/media.phtml0.0043117,8720
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0004217,7600
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0020242,0400
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0136228,3120
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.0036255,3840
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0011137,4960
OBSERVER: bundle_observer0.0011234,9040
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.0025152,2160
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/list/related.phtml0.01251-1,064262,144
frontend/travel/travelco/template/callouts/left_col.phtml0.001111,9760
CACHE_URL0.01491537,656786,432