Bezpłatna wysyłka od 180 zł! sprawdź koszty wysyłki ›
Bezpieczeństwo Twoich transakcji gwarantuje protokół SSL
Kontakt telefoniczny: 792 761 374

UMYSŁ TRYLOGIA NAMIĘTNOŚCI

  • Wydawca:Edipresse
  • W magazynie: dużo wysyłka w 24H
  • Liczba stron:390
  • Data wydania:2018
  • Wydawnictwo:Edipresse
  • Autor:AUDREY CARLAN
  • ISBN:9788381174626
  • Stan:Nowa
  • Język:Polski

Cena: 39,90 zł

Cena promocyjna: 33,31 zł

zapytaj o produkt
Chcesz zamówić więcej sztuk tego produktu: napisz do Nas

UMYSŁ TRYLOGIA NAMIĘTNOŚCI

Więcej widoków

Niczym magnes przyciągam złych i kontrolujących mężczyzn. Chase, mój biznesowy potentat i miłość mojego życia, myśli, że może mnie ochronić… Nie może. Nikt nie może. Zbyt późno stało się jasne, jak niebezpieczny był mój stalker, że jego groźby nie były jałowe. Niejeden raz udowodnił, że zrobi wszystko, co uzna za konieczne, że nie ma ryzyka, którego by nie podjął w swojej chorej, pokręconej grze i dla urojonego uwielbienia. Powinniśmy być lepiej przygotowani. Róże, zdjęcia, bielizna ubrudzona jego nasieniem, nawet jego znak wypisany krwią nie dały nam do myślenia. Wierzyłam, że moja miłość potrafi sprawić, że to się skończy, że ostatecznie zostanie schwytany. Myliłam się. ___ "Czekają cię niepokój, gorące uczucia i chwile, kiedy nie będziesz mogła usiedzieć w fotelu. Czy można nie czuć związku z bohaterami, którzy zostali tak dobrze opisani? Odpowiedź jest prosta, nie można". - Give Me Books Blog "Ta miłość jest namiętna, a seks, który tych dwoje uprawia, tak gorący, że na pewno się nie zawiedziesz". - Panty Dropping Book Blog 5 Star Review

[profiler]
Memory usage: real: 17301504, emalloc: 16139472
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.5214100
mage::app::init::system_config0.0010127,328262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0012190,2960
mage::app::init::config::load_cache0.004711,7840
mage::app::init::stores0.01061925,6961,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002110,8640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.00451274,808262,144
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0004796,0480
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0001119360
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0001111,1920
mage::app::init::config::section::stores_travelco0.001712,1440
mage::app::init_front_controller0.00241157,816524,288
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0015187,008524,288
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0006160,2400
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00191132,2960
DISPATCH EVENT:model_load_after0.001841420,5200
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.000520310,2160
mage::dispatch::routers_match0.4938100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.014411,698,0402,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0004133,1440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0034236,6640
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.002311,4320
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0015190,056262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.004711,322,8802,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00401138,1520
OBSERVER: log0.00331105,8960
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002114,4400
OBSERVER: pagecache0.0004117,2720
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.4778100
DISPATCH EVENT:model_load_before0.001140920,2560
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.0013195,2160
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.001910095,1840
__EAV_LOAD_MODEL__0.024711,569,5761,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Attribute_Collection0.0004140,2800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00038957,2160
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.006612259,0000
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.00571232,112262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001479,5360
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.01181248,664262,144
mage::app::init::config::section::websites0.005511,7520
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00311205,848262,144
OBSERVER: inventory0.00362215,808262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.006320769,6880
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0040208154,9360
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.000520610,3440
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.009420612,4480
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.013611,123,344786,432
OBSERVER: reports0.013111,066,320786,432
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005176,3120
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.00261298,928524,288
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.000520010,0480
OBSERVER: sendfriend0.0005152,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0020131,888262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001016560
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.048915,017,8084,718,592
BLOCK: formkey0.00061113,2240
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0003955,2240
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0002954,9680
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0002954,9600
BLOCK: root0.0005165,2080
BLOCK: head0.0004167,4960
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00012335,3280
BLOCK: js_cookies0.0004159,640262,144
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001711,0560
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001916,7840
BLOCK: after_body_start0.0006199,4320
BLOCK: toogasfeaturedpopup0.00351410,168524,288
BLOCK: global_notices0.0004157,6240
BLOCK: header0.0004159,5360
BLOCK: top.links0.0004161,2720
BLOCK: store_language0.0004161,352262,144
BLOCK: top.container0.0004151,0560
BLOCK: global_messages0.0006174,3040
BLOCK: breadcrumbs0.0004158,3280
BLOCK: footer0.0005191,072262,144
BLOCK: core_profiler0.0004150,6160
BLOCK: cms_footer_links0.0003150,0960
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0017394,7040
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00032615,2640
BLOCK: catalog.topnav0.0004165,120262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0019571,8720
BLOCK: catalog_product_price_template0.0004150,4240
BLOCK: checkout_cart_link0.00051114,5920
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00131118,656262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0004118,2160
BLOCK: cart_sidebar0.00071194,104262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00061140,4320
BLOCK: right.poll0.00171130,472262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00081212,616262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0004173,2880
BLOCK: google_analytics0.0004153,2000
BLOCK: wishlist_link0.00131152,200262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004158,4320
BLOCK: head_rss0.00121105,8480
BLOCK: footer.newsletter0.0004158,312262,144
BLOCK: facebook_init0.0003160,8640
BLOCK: product.info0.00411174,000262,144
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.000619611,7680
BLOCK: product.info.media0.00081213,520262,144
BLOCK: product.info.upsell0.0010175,2880
BLOCK: product.info.additional0.0004157,5680
BLOCK: product.description0.0004157,5840
BLOCK: product.attributes0.0004158,008262,144
BLOCK: product.info.addto0.001113,1600
BLOCK: product.info.options0.0005162,9840
BLOCK: html_calendar0.0004157,7040
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.001013,2320
BLOCK: product.info.container10.0004157,9520
BLOCK: catalog.product.related0.0004171,688262,144
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00071103,4560
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0004159,2720
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004157,544262,144
BLOCK: productalert.price0.0004158,7520
BLOCK ACTION: productalert.stock -> prepareStockAlertData0.0005146,0640
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00061120,544262,144
BLOCK: product.info.simple0.0005170,7520
BLOCK: 0.00061118,3680
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.3742100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0002532,9520
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00583943,8560
frontend/travel/travelco/template/page/2columns-left.phtml0.352813,071,8963,407,872
frontend/base/default/template/page/html/head.phtml0.01071400,640262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0002522,9040
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0007165,4880
frontend/travel/travelco/template/lightboxes/head.phtml0.00321114,6240
frontend/travel/travelco/template/page/html/header.phtml0.24421354,512786,432
frontend/travel/travelco/template/catalog/category/seria_wydawnicza.phtml0.24051459,192786,432
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0013657,6400
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/view.phtml0.068611,533,8241,310,720
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0031214,2320
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/view/type/default.phtml0.02001515,304524,288
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/price.phtml0.02082448,280524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0018170,2320
OBSERVER: catalogrule0.0017167,3520
locale/currency0.0031429,7120
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.001613,2240
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.00401203,1360
CORE::create_object_of::Mage_Paypal_Model_Express0.0003113,4080
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.0003113,6560
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/view/addto.phtml0.001012,9440
frontend/travel/travelco/template/lightboxes/media.phtml0.0048118,1360
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0006217,7600
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0022242,0560
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0066215,4240
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.0031254,3120
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0019137,832262,144
OBSERVER: bundle_observer0.0019235,240262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.0021151,3680
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/list/related.phtml0.00671-2,2800
frontend/travel/travelco/template/callouts/left_col.phtml0.001212,3200
frontend/travel/travelco/template/searchautocomplete/init.phtml0.001316,7840
CACHE_URL0.01871532,448786,432