Bezpłatna wysyłka od 180 zł! sprawdź koszty wysyłki ›
Bezpieczeństwo Twoich transakcji gwarantuje protokół SSL
Kontakt telefoniczny: 792 761 374

Samowystarczalni w domu i ogrodzie

  • Wydawca:Pascal
  • W magazynie: dużo wysyłka w 24H
  • Liczba stron:304
  • Data wydania:2020
  • Wydawnictwo:Pascal
  • Autor:Joanna Włodarska
  • ISBN:9788381036467
  • Stan:Nowa
  • Język:Polski

Cena: 44,90 zł

Cena promocyjna: 22,43 zł

zapytaj o produkt
Chcesz zamówić więcej sztuk tego produktu: napisz do Nas

Samowystarczalni w domu i ogrodzie

Więcej widoków

Wydarzenia ostatnich miesięcy budzą myśl, że trzeba dążyć do samowystarczalności. Choć na pierwszy rzut oka wydaje się ona abstrakcją możliwą do osiągnięcia jedynie przez osoby mieszkające na wsi i posiadające wielkie pola, trzeba pamiętać, że również niewielkie mieszkanie w mieście daje nam szerokie możliwości. Nie mając innego wyjścia, na balkonie w Gdańsku uprawiałam swego czasu pomidory, fasolkę, paprykę, groszek cukrowy, cebulę i rzodkiewkę, nie wspominając o różnorodnych ziołach, które opanowały też kuchenny parapet.

Wiele rzeczy jesteśmy w stanie zrobić samodzielnie – wiedza zawarta w tej książce pomoże ci się stać się samowystarczalnym.

Przyjmij wyzwanie i bądź samowystarczalny!

  • Jak uprawiać pomidory na balkonie?
  • Z czego produkować własne kosmetyki?
  • Które zioła wzmacniają układ odpornościowy?
  • Jak zrobić zakwas do chleba?
  • Jak w naturalny sposób chronić rośliny przed szkodnikami?
  • Co zrobić z odpadkami kuchennymi?
  • Jakie zioła i warzywa wyrosną na parapecie?

[profiler]
Memory usage: real: 17301504, emalloc: 16225872
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.4353100
mage::app::init::system_config0.0008127,336262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00181186,160262,144
mage::app::init::config::load_cache0.003611,7840
mage::app::init::stores0.00811925,688786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002110,8640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.00271274,816262,144
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0003796,0480
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0001119360
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0001111,1920
mage::app::init::config::section::stores_travelco0.001412,1440
mage::app::init_front_controller0.00221157,8160
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0014187,0080
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0006160,2400
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00171132,312262,144
DISPATCH EVENT:model_load_after0.001541420,5200
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.000520310,2160
mage::dispatch::routers_match0.4122100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.012411,698,0562,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0004133,1440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0029236,6480
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.002011,4320
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0012190,0320
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.003811,322,9282,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00371138,1440
OBSERVER: log0.00301105,8960
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002114,4400
OBSERVER: pagecache0.0004117,2640
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.3991100
DISPATCH EVENT:model_load_before0.001140920,2400
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.0012195,2800
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.001510095,1920
__EAV_LOAD_MODEL__0.032611,569,3361,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Attribute_Collection0.0005140,2800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00038957,2160
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.004212259,0000
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.00521232,224262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001479,5360
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.02071248,640262,144
mage::app::init::config::section::websites0.014711,7520
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00311205,864262,144
OBSERVER: inventory0.00342215,824262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.005120769,6800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0033208154,936262,144
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.000420610,3440
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.007720612,4720
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.012511,123,1761,048,576
OBSERVER: reports0.012011,066,1521,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0004176,312262,144
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.00231298,912524,288
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.000520010,0720
OBSERVER: sendfriend0.0004152,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0016131,8880
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.043315,017,3924,980,736
BLOCK: formkey0.00061113,2240
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0003955,2240
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0002954,9680
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0002954,9520
BLOCK: root0.0004165,2080
BLOCK: head0.0004167,496262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00012335,3280
BLOCK: js_cookies0.0004159,6400
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001711,0560
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001916,7760
BLOCK: after_body_start0.0005199,4320
BLOCK: toogasfeaturedpopup0.00291410,128524,288
BLOCK: global_notices0.0004157,6240
BLOCK: header0.0003159,5440
BLOCK: top.links0.0004161,272262,144
BLOCK: store_language0.0003161,3680
BLOCK: top.container0.0003151,0560
BLOCK: global_messages0.0006174,3200
BLOCK: breadcrumbs0.0003158,328262,144
BLOCK: footer0.0005191,0720
BLOCK: core_profiler0.0003150,6160
BLOCK: cms_footer_links0.0003150,0960
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0015394,712262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00022615,2640
BLOCK: catalog.topnav0.0004165,1200
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0017571,8720
BLOCK: catalog_product_price_template0.0004150,4240
BLOCK: checkout_cart_link0.00041114,592262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00111118,6480
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0004118,2160
BLOCK: cart_sidebar0.00061194,112262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00051140,432262,144
BLOCK: right.poll0.00151130,4720
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00071212,592262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0004173,2880
BLOCK: google_analytics0.0003153,2000
BLOCK: wishlist_link0.00111152,208262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004158,4320
BLOCK: head_rss0.00111105,840262,144
BLOCK: footer.newsletter0.0004158,3120
BLOCK: facebook_init0.0003160,8640
BLOCK: product.info0.00371174,032262,144
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.000519611,7680
BLOCK: product.info.media0.00071213,544262,144
BLOCK: product.info.upsell0.0004174,9120
BLOCK: product.info.additional0.0004157,5680
BLOCK: product.description0.0004157,592262,144
BLOCK: product.attributes0.0004157,9840
BLOCK: product.info.addto0.001013,1600
BLOCK: product.info.options0.0004162,9840
BLOCK: html_calendar0.0003157,7040
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.001013,2320
BLOCK: product.info.container10.0004157,976262,144
BLOCK: catalog.product.related0.0004171,6880
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00061103,4560
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0004159,288262,144
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0003157,5280
BLOCK: productalert.price0.0004158,7520
BLOCK ACTION: productalert.stock -> prepareStockAlertData0.0004146,0640
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00051120,544262,144
BLOCK: product.info.simple0.0005170,7520
BLOCK: 0.00051118,368262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.2989100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0001532,9520
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00503943,8560
frontend/travel/travelco/template/page/2columns-left.phtml0.279013,065,0003,670,016
frontend/base/default/template/page/html/head.phtml0.00931400,312524,288
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0002522,9040
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0006165,4880
frontend/travel/travelco/template/lightboxes/head.phtml0.00201114,232262,144
frontend/travel/travelco/template/page/html/header.phtml0.19771352,720786,432
frontend/travel/travelco/template/catalog/category/seria_wydawnicza.phtml0.19521458,776786,432
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0011657,6400
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/view.phtml0.046611,528,6801,310,720
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0018214,2320
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/view/type/default.phtml0.01361514,768524,288
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/price.phtml0.01512448,096786,432
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0012170,2640
OBSERVER: catalogrule0.0011167,3840
locale/currency0.0025429,7520
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.00281202,7440
CORE::create_object_of::Mage_Paypal_Model_Express0.0002113,4080
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.0002113,6560
frontend/travel/travelco/template/lightboxes/media.phtml0.0033117,8080
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0005217,7520
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0015242,0400
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0045215,5920
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.0021254,3440
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0011137,4960
OBSERVER: bundle_observer0.0011234,9040
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.0015151,3680
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/list/related.phtml0.00731-2,488262,144
frontend/travel/travelco/template/callouts/left_col.phtml0.001311,9760
frontend/travel/travelco/template/searchautocomplete/init.phtml0.001116,4240
CACHE_URL0.01781534,800786,432