Bezpłatna wysyłka od 180 zł! sprawdź koszty wysyłki ›
Bezpieczeństwo Twoich transakcji gwarantuje protokół SSL
Kontakt telefoniczny: 792 761 374

Kierunek: offline. Jak znaleźć cyfrową równowagę i zrozumieć e-dzieciństwo twojego dziecka?

  • Wydawca:Pascal
  • W magazynie: średnio wysyłka w 24H
  • Liczba stron:240
  • Data wydania:2020
  • Wydawnictwo:Pascal
  • Autor:Agnieszka Krzyżanowska
  • ISBN:9788381036603
  • Stan:Nowa
  • Język:Polski

Cena: 44,90 zł

Cena promocyjna: 22,44 zł

zapytaj o produkt
Chcesz zamówić więcej sztuk tego produktu: napisz do Nas

Kierunek: offline. Jak znaleźć cyfrową równowagę i zrozumieć e-dzieciństwo twojego dziecka?

Więcej widoków

Za­stanówmy się, kim byliśmy i ja­k spędz­aliśmy czas, z­anim na­sze ręce i umysł z­ajął sm­artfon?

Czy jesteś wśród tych z pochyloną głową: w pociągu, samochodzie, pracy i domu, podczas seksu i jedzenia? Czy zawładnął Tobą mały świecący prostokąt? Czy przeczuwasz, że przestałeś być dzięki temu smart? Czy martwisz się, że Twoje dzieci spędzają zbyt dużo czasu online? Czy kojarzysz jeszcze pojęcie „offline”? Czy przeczuwasz, że Twój awatar ma niewiele wspólnego z Tobą? Czy szczerze możesz powiedzieć: „Lubię to!”? Czy Twoje ciało podlega… gramifikacji? Czy potrafisz określić granice swojej intymności w cyfrowym świecie?

Zostaw telefon, wyłącz laptopa i zrób cokolwiek, co nie wymaga połączenia z internetem.

Czas to nasz najcenniejszy zasób.

Możesz nauczyć się wykorzystywać rzeczywistość online do poprawy jakości życia offline.

Zrozum cyfrowe dzieciństwo swojego dziecka.

Może pora wyjść z sieci informacji, które nas osaczają? Zamiast podłączać się do smartfona, można podłączać się do siebie samego. Prostokąt, który właśnie trzymasz w rękach, pomoże Ci w tym.


[profiler]
Memory usage: real: 17301504, emalloc: 16255584
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.4718100
mage::app::init::system_config0.0010127,328262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00221186,200262,144
mage::app::init::config::load_cache0.004611,7840
mage::app::init::stores0.01041925,672786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002110,8640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.00451274,792262,144
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0004796,0480
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0001119360
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0001111,1920
mage::app::init::config::section::stores_travelco0.001712,1440
mage::app::init_front_controller0.00231157,8160
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0014187,0080
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0006160,2400
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00171132,424262,144
DISPATCH EVENT:model_load_after0.001441420,5200
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.000520310,2160
mage::dispatch::routers_match0.4439100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.013811,697,9282,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0004133,144262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0025236,6640
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.001611,4320
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0013189,9200
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.004611,322,9122,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00461138,1440
OBSERVER: log0.00391105,8960
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002114,4400
OBSERVER: pagecache0.0004117,2640
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.4284100
DISPATCH EVENT:model_load_before0.001040920,2400
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.0012195,2160
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.001710095,1840
__EAV_LOAD_MODEL__0.023311,569,8081,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Attribute_Collection0.0004140,2800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00038957,2160
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.005112259,0000
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.00521232,336262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001479,5360
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.01111248,656262,144
mage::app::init::config::section::websites0.005411,7520
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00281205,840262,144
OBSERVER: inventory0.00372216,232524,288
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.005720769,6800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0033208154,936262,144
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.000420610,3440
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.008320612,4720
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.021111,130,0801,310,720
OBSERVER: reports0.020511,072,7281,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005176,3120
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.00401300,904262,144
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.000420010,0720
OBSERVER: sendfriend0.0005152,3600
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0021131,8880
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.051015,023,8644,980,736
BLOCK: formkey0.00061113,224262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0004955,2000
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0002954,9680
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0002954,9680
BLOCK: root0.0004165,2080
BLOCK: head0.0004167,4960
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00012335,3280
BLOCK: js_cookies0.0004159,6400
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0000711,0560
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001916,7760
BLOCK: after_body_start0.0006199,432262,144
BLOCK: toogasfeaturedpopup0.00301410,152262,144
BLOCK: global_notices0.0004157,6240
BLOCK: header0.0004159,536262,144
BLOCK: top.links0.0004161,2720
BLOCK: store_language0.0004161,3520
BLOCK: top.container0.0004151,0560
BLOCK: global_messages0.0006174,304262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0004158,3280
BLOCK: footer0.0005191,0720
BLOCK: core_profiler0.0003150,6160
BLOCK: cms_footer_links0.0003150,104262,144
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0015394,7840
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00022615,2640
BLOCK: catalog.topnav0.0004165,1200
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0017571,872262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0004150,4240
BLOCK: checkout_cart_link0.00051114,5920
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00121118,648262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0004118,2160
BLOCK: cart_sidebar0.00071194,1040
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00061140,448262,144
BLOCK: right.poll0.00151130,4720
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00081212,616262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0004173,2880
BLOCK: google_analytics0.0004153,200262,144
BLOCK: wishlist_link0.00121152,2000
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004158,432262,144
BLOCK: head_rss0.00111105,8480
BLOCK: footer.newsletter0.0004158,3120
BLOCK: facebook_init0.0003160,8640
BLOCK: product.info0.00371174,3120
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.000519611,7680
BLOCK: product.info.media0.00081213,520262,144
BLOCK: product.info.upsell0.0009175,2720
BLOCK: product.info.additional0.0006157,912262,144
BLOCK: product.description0.0005157,9280
BLOCK: product.attributes0.0007158,3280
BLOCK: product.info.addto0.001113,1600
BLOCK: product.info.addtocart0.001013,1680
BLOCK: product.info.options.wrapper0.001013,2000
BLOCK: product.info.options0.0008163,3840
BLOCK: html_calendar0.0007158,016262,144
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.001113,2320
BLOCK: product.clone_prices0.001013,6160
BLOCK: product.info.container10.0006158,2800
BLOCK: catalog.product.related0.0006172,0800
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00231104,224262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0005159,6240
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0005157,8560
BLOCK: productalert.price0.0006159,080262,144
BLOCK ACTION: productalert.stock -> prepareStockAlertData0.0005146,0640
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00091121,4560
BLOCK: product.info.simple0.0005170,752262,144
BLOCK: 0.00061118,3680
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.3202100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0002532,9520
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00503943,8560
frontend/travel/travelco/template/page/2columns-left.phtml0.302913,076,8883,670,016
frontend/base/default/template/page/html/head.phtml0.00971400,776524,288
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0002522,9040
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0006165,5120
frontend/travel/travelco/template/lightboxes/head.phtml0.00251114,352262,144
frontend/travel/travelco/template/page/html/header.phtml0.20521352,800786,432
frontend/travel/travelco/template/catalog/category/seria_wydawnicza.phtml0.20261458,888786,432
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0010657,6400
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/view.phtml0.061811,537,5201,310,720
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0022214,2320
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/view/type/default.phtml0.01531514,680524,288
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/price.phtml0.01672448,104524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0014170,2640
OBSERVER: catalogrule0.0013167,3840
locale/currency0.0029429,7520
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.00711205,448262,144
CORE::create_object_of::Mage_Paypal_Model_Express0.0011113,720262,144
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.0005113,9920
frontend/travel/travelco/template/lightboxes/media.phtml0.0051118,1280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0005217,7520
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0023242,4720
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0050215,3040
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.0034255,056262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0021138,1360
OBSERVER: bundle_observer0.0021235,5440
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.0026152,096262,144
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/list/related.phtml0.00601-2,7440
CACHE_URL0.01521536,576786,432