Bezpłatna wysyłka od 180 zł! sprawdź koszty wysyłki ›
Bezpieczeństwo Twoich transakcji gwarantuje protokół SSL
Kontakt telefoniczny: 792 761 374

Kiedy dziecko waży za dużo Dietoterapia otyłości

  • Wydawca:Pascal
  • W magazynie: średnio wysyłka w 24H
  • Liczba stron:272
  • Data wydania:2020
  • Wydawnictwo:Pascal
  • Autor:Anna Piekarczyk Katarzyna Olejniczak
  • ISBN:9788381036375
  • Stan:Nowa
  • Język:Polski

Cena: 44,90 zł

Cena promocyjna: 22,29 zł

zapytaj o produkt
Chcesz zamówić więcej sztuk tego produktu: napisz do Nas

Kiedy dziecko waży za dużo Dietoterapia otyłości

Więcej widoków

Chcesz pomóc dziecku z nadwagą? Nie działaj na własną rękę – skorzystaj z porad dietetyka!

Szacuje się, że problemy z utrzymaniem prawidłowej masy ciała ma już ok. 25% polskiej populacji, w tym również co piąte dziecko. Kiedy dotyczy to nas samych, łatwiej jest zrozumieć zagrożenie i znaleźć w sobie motywację do zmian.

Co jednak zrobić, kiedy nadwagę ma nasze dziecko? Jak pomóc mu wrócić do prawidłowej wagi, nie wywierając niepotrzebnego stresu i nie odbierając radości z jedzenia?

Dzięki tej książce zdobędziesz wiedzę, którą powinien dziś posiadać każdy rodzic:

  • Skąd bierze się nadwaga u dzieci? Jak jej zapobiegać?
  • Jakie mogą być konsekwencje otyłości w późniejszym życiu dziecka?
  • Jakie są najczęstsze błędy żywieniowe i jak ich uniknąć?
  • Jak stworzyć jadłospis, który będzie zdrowy, smaczny i zbilansowany?

To od twoich wyborów zależy zdrowie twojego dziecka! Od-wagi!


[profiler]
Memory usage: real: 17301504, emalloc: 16228480
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.1425100
mage::app::init::system_config0.0010127,336262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00231186,152262,144
mage::app::init::config::load_cache0.004711,7840
mage::app::init::stores0.01081925,696786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002110,8640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.00471274,808262,144
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0004796,0480
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0001119360
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0001111,1920
mage::app::init::config::section::stores_travelco0.001812,1440
mage::app::init_front_controller0.00231157,8160
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0015187,0080
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0007160,2400
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00821132,344262,144
DISPATCH EVENT:model_load_after0.002441420,5200
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.000620310,2160
mage::dispatch::routers_match1.1068100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.033211,697,9762,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0007133,1440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0049236,6640
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.003711,4320
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0023190,0000
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.006211,322,8802,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.01841138,1440
OBSERVER: log0.01741105,8960
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0004114,4400
OBSERVER: pagecache0.0005117,2640
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view1.0706100
DISPATCH EVENT:model_load_before0.001340920,2400
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.0014195,2880
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.002010295,4640
__EAV_LOAD_MODEL__0.026711,569,3121,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Attribute_Collection0.0005140,2800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00038957,2240
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.005512359,1520
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.00621232,240262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001479,5360
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.01231248,664262,144
mage::app::init::config::section::websites0.005611,7520
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00341205,840262,144
OBSERVER: inventory0.00362216,544262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.007820769,6800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0045208154,936262,144
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.000620610,3440
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.011420612,4720
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.014811,123,1521,048,576
OBSERVER: reports0.014211,066,1281,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005176,320262,144
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.00341298,904524,288
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.000620010,0720
OBSERVER: sendfriend0.0005152,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0030131,8880
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001116560
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.163615,017,5364,980,736
BLOCK: formkey0.00071113,2240
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0004955,2240
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0003954,9680
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0002954,9600
BLOCK: root0.0005165,2080
BLOCK: head0.0004167,496262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00022335,3280
BLOCK: js_cookies0.0004159,6400
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001711,0560
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001916,7760
BLOCK: after_body_start0.0007199,4320
BLOCK: toogasfeaturedpopup0.10711410,128524,288
BLOCK: global_notices0.0005157,6240
BLOCK: header0.0005159,5440
BLOCK: top.links0.0004161,296262,144
BLOCK: store_language0.0004161,3680
BLOCK: top.container0.0004151,0560
BLOCK: global_messages0.0009174,3200
BLOCK: breadcrumbs0.0006158,352262,144
BLOCK: footer0.0006191,0720
BLOCK: core_profiler0.0004150,6160
BLOCK: cms_footer_links0.0004150,0960
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0021394,736262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00032615,2640
BLOCK: catalog.topnav0.0006165,1200
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0025571,8720
BLOCK: catalog_product_price_template0.0005150,4240
BLOCK: checkout_cart_link0.00061114,592262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00131118,6480
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0005118,2160
BLOCK: cart_sidebar0.00081194,112262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00071140,432262,144
BLOCK: right.poll0.00281130,4720
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00101212,616262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0006173,2960
BLOCK: google_analytics0.0006153,2000
BLOCK: wishlist_link0.00181152,208262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0006158,4320
BLOCK: head_rss0.00161105,840262,144
BLOCK: footer.newsletter0.0005158,3120
BLOCK: facebook_init0.0005160,8640
BLOCK: product.info0.00631174,104262,144
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.001119611,7680
BLOCK: product.info.media0.00101213,520262,144
BLOCK: product.info.upsell0.0005174,9120
BLOCK: product.info.additional0.0005157,5680
BLOCK: product.description0.0005157,584262,144
BLOCK: product.attributes0.0005157,9840
BLOCK: product.info.addto0.001213,1600
BLOCK: product.info.addtocart0.001113,1680
BLOCK: product.info.options.wrapper0.001013,2000
BLOCK: product.info.options0.0006162,9840
BLOCK: html_calendar0.0005157,7040
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.001113,2320
BLOCK: product.clone_prices0.001113,6160
BLOCK: product.info.container10.0005157,976262,144
BLOCK: catalog.product.related0.0006171,6880
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00091103,4560
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0005159,288262,144
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004157,5280
BLOCK: productalert.price0.0005158,7520
BLOCK ACTION: productalert.stock -> prepareStockAlertData0.0006146,0640
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00071120,544262,144
BLOCK: product.info.simple0.0005170,7520
BLOCK: 0.00071118,352262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.8449100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0002543,0000
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00564044,9120
frontend/travel/travelco/template/page/2columns-left.phtml0.827913,073,6483,670,016
frontend/base/default/template/page/html/head.phtml0.01201400,448524,288
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0002532,9520
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0009165,4880
frontend/travel/travelco/template/lightboxes/head.phtml0.00311114,264262,144
frontend/travel/travelco/template/page/html/header.phtml0.68371352,680786,432
frontend/travel/travelco/template/catalog/category/seria_wydawnicza.phtml0.68071458,744786,432
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0013657,6400
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/view.phtml0.104011,529,3601,310,720
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0022214,2320
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/view/type/default.phtml0.01431515,280524,288
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/price.phtml0.01803451,976786,432
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0014170,2800
OBSERVER: catalogrule0.0013167,4000
locale/currency0.0026630,2880
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.00271202,7440
CORE::create_object_of::Mage_Paypal_Model_Express0.0002113,4080
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.0002113,6560
frontend/travel/travelco/template/lightboxes/media.phtml0.0054117,8880
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0005217,7520
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0028242,0400
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0051228,5680
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.0021255,4400
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0012137,4960
OBSERVER: bundle_observer0.0012234,9040
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.0014152,2160
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/list/related.phtml0.00971-824262,144
CACHE_URL0.01471528,536786,432