Bezpłatna wysyłka od 180 zł! sprawdź koszty wysyłki ›
Bezpieczeństwo Twoich transakcji gwarantuje protokół SSL
Kontakt telefoniczny: 792 761 374

Kalendarz 2022 Rok Dobrych Myśli - Beata Pawlikowska

  • Wydawca:Edipresse
  • W magazynie: dużo wysyłka w 24H
  • Liczba stron:400
  • Data wydania:2021
  • Wydawnictwo:Edipresse
  • Autor:Beata Pawlikowska
  • ISBN:5908233606844
  • Stan:Nowa
  • Język:Polski

Cena: 39,90 zł

Cena promocyjna: 29,92 zł

zapytaj o produkt
Chcesz zamówić więcej sztuk tego produktu: napisz do Nas

Kalendarz 2022 Rok Dobrych Myśli - Beata Pawlikowska

Więcej widoków

365 dni i 365 motywujących tekstów, które nastroją cię optymistycznie na każdy nowy dzień, zmotywują do działania, zwiększa efektywność, pomogą zaprzyjaźnić się ze sobą, zachęcą do spojrzenia na życie bardziej pozytywnie, podsuną inną perspektywę spojrzenia, przypomną o tym, że największą wartością w życiu są szczęśliwe drobiazgi codzienności.Kolorowy kalendarz z autorskimi tekstami i rysunkami, przepisami kulinarnymi oraz multimedialnymi linkami do źródeł zewnętrznych.

  • Oprawa: twarda wypełniona gąbką
  • Format: 13.5x19 cm

 


[profiler]
Memory usage: real: 17563648, emalloc: 16506928
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.9102100
mage::app::init::system_config0.0013127,336262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00271186,152262,144
mage::app::init::config::load_cache0.005511,7840
mage::app::init::stores0.01401925,704786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0003110,8640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.00611274,816262,144
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0005796,0480
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0001119360
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0001111,1920
mage::app::init::config::section::stores_travelco0.002412,1440
mage::app::init_front_controller0.00291157,8160
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0019187,0080
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0008160,2400
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00221132,344262,144
DISPATCH EVENT:model_load_after0.002841420,5200
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.000720310,2160
mage::dispatch::routers_match0.8741100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.015711,698,0482,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0005133,1440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0025236,6480
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.001311,4320
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0018190,0000
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.005811,322,9522,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00461138,1440
OBSERVER: log0.00371105,8960
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0003114,4400
OBSERVER: pagecache0.0005117,2640
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.8577100
DISPATCH EVENT:model_load_before0.001640920,2560
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.0015195,2800
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.001912498,4560
__EAV_LOAD_MODEL__0.029611,569,0401,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Attribute_Collection0.0006140,2800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00048957,2160
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.005113460,7360
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.00661231,952262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001479,5360
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.01391248,736262,144
mage::app::init::config::section::websites0.006111,7520
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00381205,840262,144
OBSERVER: inventory0.00472224,728262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.008120769,6560
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0056208154,936262,144
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.000620610,3440
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.011920612,4720
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.020711,127,9281,310,720
OBSERVER: reports0.018711,070,1361,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006176,3120
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.00321298,912524,288
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.000720010,1200
OBSERVER: sendfriend0.0019152,800262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0034131,8880
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001516560
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.066715,026,4964,980,736
BLOCK: formkey0.00211113,2240
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0005955,2240
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0003954,9680
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0002954,9600
BLOCK: root0.0007165,208262,144
BLOCK: head0.0006167,4960
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00022335,3280
BLOCK: js_cookies0.0006159,6400
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001711,0560
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001916,7760
BLOCK: after_body_start0.0009199,4320
BLOCK: toogasfeaturedpopup0.00461410,480524,288
BLOCK: global_notices0.0005157,6240
BLOCK: header0.0006159,5360
BLOCK: top.links0.0005161,272262,144
BLOCK: store_language0.0006161,3520
BLOCK: top.container0.0006151,0560
BLOCK: global_messages0.0008174,3200
BLOCK: breadcrumbs0.0006158,328262,144
BLOCK: footer0.0007191,0720
BLOCK: core_profiler0.0005150,6160
BLOCK: cms_footer_links0.0006150,0960
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0022394,736262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00032615,2640
BLOCK: catalog.topnav0.0004165,1200
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0018571,8720
BLOCK: catalog_product_price_template0.0004150,4240
BLOCK: checkout_cart_link0.00051114,592262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00141118,6480
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0005118,2160
BLOCK: cart_sidebar0.00071194,104262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00061140,432262,144
BLOCK: right.poll0.00171130,4720
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00091212,592262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0004173,2880
BLOCK: google_analytics0.0004153,2000
BLOCK: wishlist_link0.00131152,216262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004158,4320
BLOCK: head_rss0.00131105,840262,144
BLOCK: footer.newsletter0.0004158,3120
BLOCK: facebook_init0.0004160,8640
BLOCK: product.info0.00541174,880262,144
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.000719611,7680
BLOCK: product.info.media0.00201214,664262,144
BLOCK: product.info.upsell0.0013175,2800
BLOCK: product.info.additional0.0008157,8960
BLOCK: product.description0.0007157,928262,144
BLOCK: product.attributes0.0009158,3280
BLOCK: product.info.options0.0010163,3360
BLOCK: html_calendar0.0010158,080262,144
BLOCK: product.info.container10.0008158,3280
BLOCK: catalog.product.related0.0008172,0480
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00301104,256524,288
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0007159,6640
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0007157,8320
BLOCK: productalert.price0.0008159,1040
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.001115,5680
BLOCK ACTION: productalert.stock -> prepareStockAlertData0.0006146,0640
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00091120,9120
BLOCK: product.info.simple0.0007171,0800
BLOCK: 0.00121119,104262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.7223100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0003653,5280
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00845156,5280
frontend/travel/travelco/template/page/2columns-left.phtml0.691713,294,8883,932,160
frontend/base/default/template/page/html/head.phtml0.01401400,712524,288
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0004643,4800
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0009165,5120
frontend/travel/travelco/template/lightboxes/head.phtml0.00391114,456262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00011810,0720
frontend/travel/travelco/template/page/html/header.phtml0.41951352,720786,432
frontend/travel/travelco/template/catalog/category/seria_wydawnicza.phtml0.41671458,792786,432
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0011657,6800
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/view.phtml0.125211,541,6801,310,720
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0018214,2400
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/view/type/default.phtml0.01761516,320524,288
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/price.phtml0.068014492,088786,432
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0049171,320262,144
OBSERVER: catalogrule0.0048168,440262,144
locale/currency0.00252830,8960
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.001213,0960
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.00731206,504524,288
CORE::create_object_of::Mage_Paypal_Model_Express0.0011113,712524,288
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.0005114,0160
frontend/travel/travelco/template/lightboxes/media.phtml0.0079118,6320
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0006217,7760
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0557242,3840
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.00782171,832262,144
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.0069272,2560
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0027137,8080
OBSERVER: bundle_observer0.0027235,2160
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.0051166,6960
OBSERVER: tax0.0031114,1680
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/list/related.phtml0.0952118,592262,144
frontend/travel/travelco/template/callouts/left_col.phtml0.001611,9760
frontend/travel/travelco/template/searchautocomplete/init.phtml0.001316,4240
CACHE_URL0.02801571,808786,432