Bezpłatna wysyłka od 180 zł! sprawdź koszty wysyłki ›
Bezpieczeństwo Twoich transakcji gwarantuje protokół SSL
Kontakt telefoniczny: 792 761 374

Dziewczyna na miesiąc. Styczeń - Luty - Marzec

  • Wydawca:Edipresse
  • W magazynie: dużo wysyłka w 24H
  • Liczba stron:420
  • Data wydania:2017
  • Wydawnictwo:Edipresse
  • Autor:Audrey Carlan
  • ISBN:9788379457267
  • Stan:Nowa
  • Język:Polski

Cena: 39,90 zł

Cena promocyjna: 34,43 zł

zapytaj o produkt
Chcesz zamówić więcej sztuk tego produktu: napisz do Nas

Dziewczyna na miesiąc. Styczeń - Luty - Marzec

Więcej widoków

Mia Saunders to młoda buntowniczka próbująca swych sił w aktorstwie. Pewnego dnia niespodziewana wiadomość zmienia jej życie o sto osiemdziesiąt stopni. Dziewczyna dowiaduje się, że jej ojciec pożyczył od przestępców okrągły milion dolarów, którego nie może spłacić. Naraził się też byłemu chłopakowi Mii - jednemu z tych facetów, którzy naprawdę niewiele są warci. Dziewczyna postanawia ratować ojca i zdobyć rzeczony milion. Zatrudnia się w firmie ciotki jako ekskluzywna pani do towarzystwa. Wynajmuje się na miesięczne okresy bardzo bogatym facetom. Nie musi przy tym chodzić z nimi do łóżka, co poniekąd stanowi dla niej pewną osłodę.

Powieść opisuje trzy miesiące z życia Mii u boku kolejnych klientów. Styczeń spędza w Malibu. Znany scenarzysta i reżyser - Weston Charles Channing trzeci - płaci za jej towarzystwo, aby ustrzec się przed zakusami młodych dziewcząt chcących za wszelką cenę dostać się do świata filmu. Luty Mia spędza w Seattle, gdzie pozuje do obrazów słynnemu malarzowi - Alecowi Dubois. W marcu jedzie do Chicago, gdzie mieszka z parą gejów - Anthonym Fasano i jego partnerem Hectorem. Mia ma odgrywać rolę narzeczonej Anthony’ego, który jest spadkobiercą ogromnej, włoskiej fortuny i za wszelką cenę stara się ukryć swój miłosny sekret przed najbliższymi.

Książka “Styczeń - luty - marzec” przyciąga uwagę głównie kobiet. Pełna jest humoru i namiętności z silnym, erotycznym ładunkiem. Z pewnością dla wielu z nas będzie wspaniałym sposobem na oderwanie się od rzeczywistości.

Główna bohaterka o bardzo ciętym języku potrafi oczarować i zirytować jednocześnie. Sprawia to, że jej losy nie są ani trochę szablonowe, a podejmowane przez nią decyzję nakręcają fabułę, która płynie wartko i nie pozwala nam się nudzić. Poznajemy również trzech skrajnie różnych mężczyzn, którym trudno się oprzeć. Czy uda się to Mii? Jak potoczą się jej losy? Czy milion dolarów zapracowany w ten sposób to łatwy kawałek chleba?

“Dziewczyna na miesiąc: Styczeń - luty - marzec” to pierwszy tom cyklu “Callendar girl” autorstwa Audrey Carlan. Kontynuacja przygód Mii Saunders “Dziewczyna na miesiąc: Kwiecień - maj - czerwiec” ukazała się już na polskim rynku wydawniczym.