Bezpłatna wysyłka od 180 zł! sprawdź koszty wysyłki ›
Bezpieczeństwo Twoich transakcji gwarantuje protokół SSL
Kontakt telefoniczny: 792 761 374

Dziewczyna na miesiąc. Styczeń - Luty - Marzec

  • Wydawca:Edipresse
  • W magazynie: dużo wysyłka w 24H
  • Liczba stron:420
  • Data wydania:2017
  • Wydawnictwo:Edipresse
  • Autor:Audrey Carlan
  • ISBN:9788379457267
  • Stan:Nowa
  • Język:Polski

Cena: 39,90 zł

Cena promocyjna: 34,43 zł

zapytaj o produkt
Chcesz zamówić więcej sztuk tego produktu: napisz do Nas

Dziewczyna na miesiąc. Styczeń - Luty - Marzec

Więcej widoków

Mia Saunders to młoda buntowniczka próbująca swych sił w aktorstwie. Pewnego dnia niespodziewana wiadomość zmienia jej życie o sto osiemdziesiąt stopni. Dziewczyna dowiaduje się, że jej ojciec pożyczył od przestępców okrągły milion dolarów, którego nie może spłacić. Naraził się też byłemu chłopakowi Mii - jednemu z tych facetów, którzy naprawdę niewiele są warci. Dziewczyna postanawia ratować ojca i zdobyć rzeczony milion. Zatrudnia się w firmie ciotki jako ekskluzywna pani do towarzystwa. Wynajmuje się na miesięczne okresy bardzo bogatym facetom. Nie musi przy tym chodzić z nimi do łóżka, co poniekąd stanowi dla niej pewną osłodę.

Powieść opisuje trzy miesiące z życia Mii u boku kolejnych klientów. Styczeń spędza w Malibu. Znany scenarzysta i reżyser - Weston Charles Channing trzeci - płaci za jej towarzystwo, aby ustrzec się przed zakusami młodych dziewcząt chcących za wszelką cenę dostać się do świata filmu. Luty Mia spędza w Seattle, gdzie pozuje do obrazów słynnemu malarzowi - Alecowi Dubois. W marcu jedzie do Chicago, gdzie mieszka z parą gejów - Anthonym Fasano i jego partnerem Hectorem. Mia ma odgrywać rolę narzeczonej Anthony’ego, który jest spadkobiercą ogromnej, włoskiej fortuny i za wszelką cenę stara się ukryć swój miłosny sekret przed najbliższymi.

Książka “Styczeń - luty - marzec” przyciąga uwagę głównie kobiet. Pełna jest humoru i namiętności z silnym, erotycznym ładunkiem. Z pewnością dla wielu z nas będzie wspaniałym sposobem na oderwanie się od rzeczywistości.

Główna bohaterka o bardzo ciętym języku potrafi oczarować i zirytować jednocześnie. Sprawia to, że jej losy nie są ani trochę szablonowe, a podejmowane przez nią decyzję nakręcają fabułę, która płynie wartko i nie pozwala nam się nudzić. Poznajemy również trzech skrajnie różnych mężczyzn, którym trudno się oprzeć. Czy uda się to Mii? Jak potoczą się jej losy? Czy milion dolarów zapracowany w ten sposób to łatwy kawałek chleba?

“Dziewczyna na miesiąc: Styczeń - luty - marzec” to pierwszy tom cyklu “Callendar girl” autorstwa Audrey Carlan. Kontynuacja przygód Mii Saunders “Dziewczyna na miesiąc: Kwiecień - maj - czerwiec” ukazała się już na polskim rynku wydawniczym.


[profiler]
Memory usage: real: 17563648, emalloc: 16133056
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.5387100
mage::app::init::system_config0.0011127,328262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0012190,2960
mage::app::init::config::load_cache0.004611,7840
mage::app::init::stores0.01111925,6401,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002110,8640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.00471274,792262,144
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0004796,0480
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0001119360
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0001111,1920
mage::app::init::config::section::stores_travelco0.001712,1440
mage::app::init_front_controller0.00261157,816524,288
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0017187,008524,288
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0007160,2400
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00201132,3280
DISPATCH EVENT:model_load_after0.001841420,5200
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.000520310,2160
mage::dispatch::routers_match0.5102100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.016211,698,0082,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0004133,1440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0035236,6640
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.002411,4320
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0016190,016262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.004811,322,8962,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00551138,1440
OBSERVER: log0.00471105,8960
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002114,4400
OBSERVER: pagecache0.0004117,2640
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.4933100
DISPATCH EVENT:model_load_before0.001140920,2400
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.0014195,2800
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.001810095,1920
__EAV_LOAD_MODEL__0.026211,570,6401,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Attribute_Collection0.0005140,2800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00038957,2160
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.005112259,0160
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.00621233,616262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001479,5360
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.01181248,656262,144
mage::app::init::config::section::websites0.005411,7520
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00311205,848262,144
OBSERVER: inventory0.00362215,808262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.005920769,6800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0039208154,9360
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.000520610,3440
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.008920612,4720
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.013011,123,1921,310,720
OBSERVER: reports0.012511,066,1681,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005176,3120
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.00251298,952262,144
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.000520010,0480
OBSERVER: sendfriend0.0005152,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0020131,8880
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001016560
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.061415,017,4724,980,736
BLOCK: formkey0.00061113,224262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0003955,2240
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0002954,9680
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0002954,9600
BLOCK: root0.0005165,2080
BLOCK: head0.0004167,4960
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00022335,3280
BLOCK: js_cookies0.0004159,640262,144
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001711,0560
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001916,7760
BLOCK: after_body_start0.0006199,4320
BLOCK: toogasfeaturedpopup0.00341410,128262,144
BLOCK: global_notices0.0004157,624262,144
BLOCK: header0.0004159,5360
BLOCK: top.links0.0004161,2720
BLOCK: store_language0.0004161,3680
BLOCK: top.container0.0004151,072262,144
BLOCK: global_messages0.0007174,3200
BLOCK: breadcrumbs0.0004158,3280
BLOCK: footer0.0006191,096262,144
BLOCK: core_profiler0.0004150,6160
BLOCK: cms_footer_links0.0004150,0960
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0017394,7200
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00032615,2640
BLOCK: catalog.topnav0.0004165,120262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0019571,8720
BLOCK: catalog_product_price_template0.0004150,4240
BLOCK: checkout_cart_link0.00051114,5920
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00131118,656262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0004118,2160
BLOCK: cart_sidebar0.00071194,104262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00061140,4320
BLOCK: right.poll0.00181130,472262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00081212,5920
BLOCK: right.reports.product.compared0.0005173,320262,144
BLOCK: google_analytics0.0004153,2000
BLOCK: wishlist_link0.00141152,200262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004158,4320
BLOCK: head_rss0.00141105,8400
BLOCK: footer.newsletter0.0005158,320262,144
BLOCK: facebook_init0.0004160,8640
BLOCK: product.info0.00681174,072262,144
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.000619611,7680
BLOCK: product.info.media0.00081213,5200
BLOCK: product.info.upsell0.0005174,936262,144
BLOCK: product.info.additional0.0004157,5680
BLOCK: product.description0.0004157,5840
BLOCK: product.attributes0.0004157,9840
BLOCK: product.info.addto0.002913,1600
BLOCK: product.info.addtocart0.002813,1680
BLOCK: product.info.options.wrapper0.002813,2000
BLOCK: product.info.options0.0005162,984262,144
BLOCK: html_calendar0.0004157,7040
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.002913,2320
BLOCK: product.clone_prices0.002913,6160
BLOCK: product.info.container10.0004157,9520
BLOCK: catalog.product.related0.0004171,712262,144
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00071103,4560
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0004159,2720
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004157,5280
BLOCK: productalert.price0.0004158,7520
BLOCK ACTION: productalert.stock -> prepareStockAlertData0.0005146,0640
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00061120,5520
BLOCK: product.info.simple0.0005170,752262,144
BLOCK: 0.00061118,3520
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.3797100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0002532,9520
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00563943,8560
frontend/travel/travelco/template/page/2columns-left.phtml0.355413,065,8323,670,016
frontend/base/default/template/page/html/head.phtml0.00991400,464262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0002522,9040
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0007165,496262,144
frontend/travel/travelco/template/lightboxes/head.phtml0.00221114,3200
frontend/travel/travelco/template/page/html/header.phtml0.26671352,712786,432
frontend/travel/travelco/template/catalog/category/seria_wydawnicza.phtml0.26381458,776524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0010657,6400
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/view.phtml0.050911,530,6321,310,720
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0023214,2480
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/view/type/default.phtml0.01441515,256262,144
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/price.phtml0.01622448,560262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0013170,232262,144
OBSERVER: catalogrule0.0013167,352262,144
locale/currency0.0026430,1680
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.00281202,744262,144
CORE::create_object_of::Mage_Paypal_Model_Express0.0002113,4080
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.0002113,6560
frontend/travel/travelco/template/lightboxes/media.phtml0.0034117,8720
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0006217,7600
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0019242,0640
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0053214,9760
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.0031254,3200
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0017137,496262,144
OBSERVER: bundle_observer0.0017234,904262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.0022151,3680
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/list/related.phtml0.00691-4,1200
frontend/travel/travelco/template/callouts/left_col.phtml0.001111,9760
CACHE_URL0.02161535,728786,432