Bezpłatna wysyłka od 180 zł! sprawdź koszty wysyłki ›
Bezpieczeństwo Twoich transakcji gwarantuje protokół SSL
Kontakt telefoniczny: 792 761 374

Dziewczyna na miesiąc. Lipiec - Sierpień - Wrzesień

  • Wydawca:Edipresse
  • W magazynie: dużo wysyłka w 24H
  • Liczba stron:420
  • Data wydania:2017
  • Wydawnictwo:Edipresse
  • Autor:Audrey Carlan
  • ISBN:9788379459896
  • Stan:Nowa
  • Język:Polski

Cena: 39,90 zł

Cena promocyjna: 34,43 zł

zapytaj o produkt
Chcesz zamówić więcej sztuk tego produktu: napisz do Nas

Dziewczyna na miesiąc. Lipiec - Sierpień - Wrzesień

Więcej widoków

Kolejny, czyli trzeci z kolei, tom serii "Calendar Girl" nosi nazwę "Dziewczyna na miesiąc. Lipiec. Sierpień. Wrzesień". Główna bohaterka, Mia Saunders, musi spłacić długi chorego i leżącego w szpitalu ojca facetowi, z którym kiedyś łączyła ją bliższa relacja. Do tej pory oddała już pół miliona, jednak zostało jeszcze drugie tyle. Od pół roku wynajmowana jest jako kobieta do towarzystwa przez różnych bogatych biznesmenów, dzięki czemu może zarobić wielkie pieniądze. Podróżuje po świecie i poznaje nieznany dotąd świat, pamiętając jednak, że to wciąż jest jedynie jej praca.

Trzecia część serii opisuje trzy miesiące z jej życia: lipiec, sierpień i wrzesień. W lipcu wysłana została do Miami, gdzie zagrała w teledysku Latin Lov-ah-Antona Santiago, znanego hiphopowca. W sierpniu wciela się w rolę zaginionej siostry Maxwella Cunninghama. W gorącym Teksasie stara się pomóc mu uratować jego majątek, który przepadnie, jeśli w ciągu roku nie znajdzie dziewczyny. Wrzesień przynosi bardziej dramatyczne wydarzenia, bo okazuje się, że stan zdrowia ojca Mii diametralnie się pogorszył. Przez to została zmuszona do chwilowego powrotu do Vegas, w efekcie czego kolejna rata długu nie została spłacona. Czy może sobie na to pozwolić, skoro ma coraz mniej czasu? Trudne decyzje, przed którymi musi stanąć mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa rodzinie. Nie jest to takie proste, ponieważ na spłatę długu pozostało jedynie kilka miesięcy.

"Dziewczyna na miesiąc" to pasjonująca historia dziewczyny całkowicie oddanej najbliższym. Nie pragnie niczego dla siebie, ani niczego nie żąda. Chce jedynie zaznać spokoju i raz na zawsze uwolnić się od duchów przeszłości. Autorka wprowadza wiele zwrotów akcji i niejednokrotnie wystawia bohaterów na próby. Nie zawsze skończą się one szczęśliwie.

Audrey Carlan mieszka w Kalifornii i obecnie jest jedną z najbardziej znanych bestsellerowych autorek. Pisze powieści erotyczne, które do tej pory przetłumaczone zostały na trzydzieści różnych języków na świecie. Najbardziej znaną serią jest "Calendar Girl".


[profiler]
Memory usage: real: 43515904, emalloc: 16434312
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.8688100
mage::app::init::system_config0.0015127,328262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0016190,2960
mage::app::init::config::load_cache0.006911,7840
mage::app::init::stores0.01341925,6401,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0003110,8640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.00631274,792262,144
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00051037,2000
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0001119360
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0001111,1920
mage::app::init::config::section::stores_travelco0.001812,1440
mage::app::init_front_controller0.00251157,816524,288
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0016187,008524,288
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0006160,2400
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00181132,3280
DISPATCH EVENT:model_load_after0.002443921,7200
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.000822811,4160
mage::dispatch::routers_match0.8338100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.014111,698,0402,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0004133,1440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0033236,6640
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.002311,4320
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0014190,040262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.004711,322,9042,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00391138,1440
OBSERVER: log0.00311105,8960
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002114,4400
OBSERVER: pagecache0.0004117,2640
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.8190100
DISPATCH EVENT:model_load_before0.001743421,4400
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.0012195,2800
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0018152102,2640
__EAV_LOAD_MODEL__0.024611,570,4081,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Attribute_Collection0.0005140,2800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00038957,2160
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.004914862,7600
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.00551233,384262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001479,5360
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.01191248,656262,144
mage::app::init::config::section::websites0.005611,7520
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00301205,840262,144
OBSERVER: inventory0.049231,524,0641,835,008
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.007820769,6800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0051208154,9360
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.000720610,3440
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.012020612,4720
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.013611,123,1841,310,720
OBSERVER: reports0.013111,066,1601,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005176,3120
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.00291298,904262,144
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.000722511,2720
OBSERVER: sendfriend0.0004152,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0016131,8880
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001616560
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.084515,017,5444,980,736
BLOCK: formkey0.00091113,224262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0005955,2240
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0003954,9680
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0003954,9600
BLOCK: root0.0007165,2080
BLOCK: head0.0006167,4960
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00022335,3280
BLOCK: js_cookies0.0006159,664262,144
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001711,0560
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001916,7760
BLOCK: after_body_start0.0009199,4320
BLOCK: toogasfeaturedpopup0.00481410,128262,144
BLOCK: global_notices0.0006157,656262,144
BLOCK: header0.0006159,5360
BLOCK: top.links0.0005161,2720
BLOCK: store_language0.0005161,3680
BLOCK: top.container0.0006151,056262,144
BLOCK: global_messages0.0010174,3200
BLOCK: breadcrumbs0.0006158,3280
BLOCK: footer0.0008191,072262,144
BLOCK: core_profiler0.0006150,6160
BLOCK: cms_footer_links0.0006150,0960
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0025394,7280
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00065129,6880
BLOCK: catalog.topnav0.0006165,120262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0026571,8720
BLOCK: catalog_product_price_template0.0006150,4240
BLOCK: checkout_cart_link0.00071114,5920
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00181118,656262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0006118,2160
BLOCK: cart_sidebar0.00091194,104262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00091140,4320
BLOCK: right.poll0.00221130,472262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00111212,5920
BLOCK: right.reports.product.compared0.0006173,296262,144
BLOCK: google_analytics0.0005153,2000
BLOCK: wishlist_link0.00191152,200262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0006158,4320
BLOCK: head_rss0.00171105,8400
BLOCK: footer.newsletter0.0006158,320262,144
BLOCK: facebook_init0.0006160,8640
BLOCK: product.info0.00791174,112262,144
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.000719611,7680
BLOCK: product.info.media0.00121213,5200
BLOCK: product.info.upsell0.0006174,928262,144
BLOCK: product.info.additional0.0006157,5680
BLOCK: product.description0.0007157,5840
BLOCK: product.attributes0.0007157,9840
BLOCK: product.info.addto0.003613,1600
BLOCK: product.info.addtocart0.003913,1680
BLOCK: product.info.options.wrapper0.004013,2000
BLOCK: product.info.options0.0007162,984262,144
BLOCK: html_calendar0.0006157,7040
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.004113,2320
BLOCK: product.clone_prices0.003613,6160
BLOCK: product.info.container10.0007157,9520
BLOCK: catalog.product.related0.0007171,688262,144
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00111103,4560
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0006159,2720
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0005157,5280
BLOCK: productalert.price0.0005158,7520
BLOCK ACTION: productalert.stock -> prepareStockAlertData0.0007146,0640
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00091120,5520
BLOCK: product.info.simple0.0007170,752262,144
BLOCK: 0.00091118,3680
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.6836100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0002563,0960
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00684348,0800
frontend/travel/travelco/template/page/2columns-left.phtml0.666113,361,32829,622,272
frontend/base/default/template/page/html/head.phtml0.01451400,528262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0002553,0560
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0010165,496262,144
frontend/travel/travelco/template/lightboxes/head.phtml0.00311114,3280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00023217,8000
frontend/travel/travelco/template/page/html/header.phtml0.25471352,664786,432
frontend/travel/travelco/template/catalog/category/seria_wydawnicza.phtml0.25171458,728524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0010657,6400
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/view.phtml0.047311,530,4081,310,720
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0018214,2560
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/view/type/default.phtml0.01431515,096262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0002301,8880
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0001301,8400
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/price.phtml0.02064455,168262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.02002576,208262,144
OBSERVER: catalogrule0.01922577,552262,144
CORE::create_object_of::Auguria_Sponsorship_Model_Mysql4_Rule0.00042512,3120
locale/currency0.00275632,5680
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.00281202,744262,144
CORE::create_object_of::Mage_Paypal_Model_Express0.0002113,4080
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.0002113,6560
frontend/travel/travelco/template/lightboxes/media.phtml0.0035117,9040
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0004217,7520
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0015342,1120
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0638325,461,30425,952,256
__EAV_COLLECTION_ORIG_DATA__0.004132800
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.064231,371,2641,572,864
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0011137,496262,144
OBSERVER: bundle_observer0.0013342,656262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.047821,367,4001,572,864
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/list/related.phtml0.01361-8080
frontend/travel/travelco/template/page/html/footer.phtml0.2912127,035,54427,787,264
frontend/travel/travelco/template/newsletter/subscribe.phtml0.001112,9600
CACHE_URL0.01501541,616786,432