Bezpłatna wysyłka od 180 zł! sprawdź koszty wysyłki ›
Bezpieczeństwo Twoich transakcji gwarantuje protokół SSL
Kontakt telefoniczny: 792 761 374

Dziewczyna na miesiąc. Lipiec - Sierpień - Wrzesień

  • Wydawca:Edipresse
  • W magazynie: dużo wysyłka w 24H
  • Liczba stron:420
  • Data wydania:2017
  • Wydawnictwo:Edipresse
  • Autor:Audrey Carlan
  • ISBN:9788379459896
  • Stan:Nowa
  • Język:Polski

Cena: 39,90 zł

Cena promocyjna: 34,43 zł

zapytaj o produkt
Chcesz zamówić więcej sztuk tego produktu: napisz do Nas

Dziewczyna na miesiąc. Lipiec - Sierpień - Wrzesień

Więcej widoków

Kolejny, czyli trzeci z kolei, tom serii "Calendar Girl" nosi nazwę "Dziewczyna na miesiąc. Lipiec. Sierpień. Wrzesień". Główna bohaterka, Mia Saunders, musi spłacić długi chorego i leżącego w szpitalu ojca facetowi, z którym kiedyś łączyła ją bliższa relacja. Do tej pory oddała już pół miliona, jednak zostało jeszcze drugie tyle. Od pół roku wynajmowana jest jako kobieta do towarzystwa przez różnych bogatych biznesmenów, dzięki czemu może zarobić wielkie pieniądze. Podróżuje po świecie i poznaje nieznany dotąd świat, pamiętając jednak, że to wciąż jest jedynie jej praca.

Trzecia część serii opisuje trzy miesiące z jej życia: lipiec, sierpień i wrzesień. W lipcu wysłana została do Miami, gdzie zagrała w teledysku Latin Lov-ah-Antona Santiago, znanego hiphopowca. W sierpniu wciela się w rolę zaginionej siostry Maxwella Cunninghama. W gorącym Teksasie stara się pomóc mu uratować jego majątek, który przepadnie, jeśli w ciągu roku nie znajdzie dziewczyny. Wrzesień przynosi bardziej dramatyczne wydarzenia, bo okazuje się, że stan zdrowia ojca Mii diametralnie się pogorszył. Przez to została zmuszona do chwilowego powrotu do Vegas, w efekcie czego kolejna rata długu nie została spłacona. Czy może sobie na to pozwolić, skoro ma coraz mniej czasu? Trudne decyzje, przed którymi musi stanąć mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa rodzinie. Nie jest to takie proste, ponieważ na spłatę długu pozostało jedynie kilka miesięcy.

"Dziewczyna na miesiąc" to pasjonująca historia dziewczyny całkowicie oddanej najbliższym. Nie pragnie niczego dla siebie, ani niczego nie żąda. Chce jedynie zaznać spokoju i raz na zawsze uwolnić się od duchów przeszłości. Autorka wprowadza wiele zwrotów akcji i niejednokrotnie wystawia bohaterów na próby. Nie zawsze skończą się one szczęśliwie.

Audrey Carlan mieszka w Kalifornii i obecnie jest jedną z najbardziej znanych bestsellerowych autorek. Pisze powieści erotyczne, które do tej pory przetłumaczone zostały na trzydzieści różnych języków na świecie. Najbardziej znaną serią jest "Calendar Girl".