Bezpłatna wysyłka od 180 zł! sprawdź koszty wysyłki ›
Bezpieczeństwo Twoich transakcji gwarantuje protokół SSL
Kontakt telefoniczny: 792 761 374

Dziewczyna na miesiąc. Kwiecień-maj-czerwiec

  • Wydawca:Edipresse
  • W magazynie: dużo wysyłka w 24H
  • Liczba stron:420
  • Data wydania:2017
  • Wydawnictwo:Edipresse
  • Autor:Audrey Carlan
  • ISBN:9788379457533
  • Stan:Nowa
  • Język:Polski

Cena: 39,90 zł

Cena promocyjna: 34,43 zł

zapytaj o produkt
Chcesz zamówić więcej sztuk tego produktu: napisz do Nas

Dziewczyna na miesiąc. Kwiecień-maj-czerwiec

Więcej widoków

Mia Saunders musi zdobyć milion dolarów. Taką sumę pożyczył jej ojciec, a teraz został pobity i zapadł w śpiączkę. Mia musi spłacić ten dług, żeby uratować swoją rodzinę przed wierzycielami. Aby mieć pieniądze na kolejne raty, zatrudnia się jako ekskluzywna dziewczyna do towarzystwa. Co oznacza, że dotrzymuje towarzystwa bogatym i wpływowym mężczyznom. Jest wynajmowana co miesiąc i na miesiąc. Była już w Malibu z przystojnym reżyserem, w Seattle została muzą znanego malarza, a w Chicago wcieliła się w rolę narzeczonej włoskiego restauratora.

 

Kolejne miesiące Dziewczyny na miesiąc zapowiadają się ekscytująco i zaskakująco.

Baseball, piwo i hot boy w kwietniu, a to za sprawą Masona „Mace’a” Murphy’ego najlepszego miotacza w drużynie Boston Red Sox. Niedojrzały, arogancki, zarozumiały, irytujący, ale też utalentowany sportowiec musi się ustatkować, żeby pozyskać nowych reklamodawców i fanów. Mia ma wpłynąć na zmianę jego wizerunku.

Stroje kąpielowe, słońce, surfing i seksowny Samoańczyk, a wszystko na wyspie Oahu, na Hawajach, gdzie wyrusza Mia w maju, aby być modelką w kampanii strojów kąpielowych znanego projektanta mody Angela D'Amico, który chce pokazać światu, że piękno nie zależy od rozmiaru.

Polityka, falliczne rzeźby i dość kobiet. Tak, to wszystko w czerwcu w Waszyngtonie, ramię w ramię z dużo starszym Warrenem Shipleyem, jednym z najbogatszych ludzi na świecie.


[profiler]
Memory usage: real: 17563648, emalloc: 16149816
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.5302100
mage::app::init::system_config0.0008127,328262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0010190,2960
mage::app::init::config::load_cache0.003511,7840
mage::app::init::stores0.00821925,6801,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002110,8640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.00271274,808262,144
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0003796,0480
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0001119360
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0001111,1920
mage::app::init::config::section::stores_travelco0.001412,1440
mage::app::init_front_controller0.00241157,816524,288
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0015187,008524,288
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0007160,2400
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00171132,3280
DISPATCH EVENT:model_load_after0.001741420,5200
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.000520310,2160
mage::dispatch::routers_match0.5075100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.013311,698,0402,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0004133,1440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0035236,6640
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.002411,4320
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0013190,040262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.004011,322,9042,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00381138,1440
OBSERVER: log0.00301105,8960
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002114,4400
OBSERVER: pagecache0.0004117,2640
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.4931100
DISPATCH EVENT:model_load_before0.001140920,2400
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.0013195,2800
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.001710295,4640
__EAV_LOAD_MODEL__0.023511,569,6881,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Attribute_Collection0.0005140,2800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00038957,2160
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.005712359,1440
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.00561232,664262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001479,5360
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.01071248,656262,144
mage::app::init::config::section::websites0.004511,7520
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00291205,840262,144
OBSERVER: inventory0.00312216,544262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.005820769,6800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0039208154,9360
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.000520610,3440
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.008920612,4720
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.012011,123,1601,310,720
OBSERVER: reports0.011511,066,1361,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005176,3120
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.00251298,904262,144
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.000520010,0720
OBSERVER: sendfriend0.0005152,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0018131,8880
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.049815,017,4244,980,736
BLOCK: formkey0.00061113,248262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0003955,2240
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0003954,9680
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0002954,9520
BLOCK: root0.0005165,2080
BLOCK: head0.0004167,4960
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00012335,3280
BLOCK: js_cookies0.0004159,640262,144
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001711,0560
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001916,7760
BLOCK: after_body_start0.0006199,4320
BLOCK: toogasfeaturedpopup0.00291410,120262,144
BLOCK: global_notices0.0004157,640262,144
BLOCK: header0.0003159,5360
BLOCK: top.links0.0004161,2720
BLOCK: store_language0.0003161,3680
BLOCK: top.container0.0004151,056262,144
BLOCK: global_messages0.0007174,3200
BLOCK: breadcrumbs0.0004158,3280
BLOCK: footer0.0006191,072262,144
BLOCK: core_profiler0.0004150,6160
BLOCK: cms_footer_links0.0004150,0960
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0016394,7280
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00022615,2640
BLOCK: catalog.topnav0.0004165,1200
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0017571,8720
BLOCK: catalog_product_price_template0.0004150,4240
BLOCK: checkout_cart_link0.00041114,5920
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00111118,640262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0004118,2160
BLOCK: cart_sidebar0.00061194,104262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00081140,4320
BLOCK: right.poll0.00161130,472262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00071212,5920
BLOCK: right.reports.product.compared0.0004173,312262,144
BLOCK: google_analytics0.0003153,2000
BLOCK: wishlist_link0.00111152,216262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004158,4320
BLOCK: head_rss0.00111105,8400
BLOCK: footer.newsletter0.0004158,312262,144
BLOCK: facebook_init0.0003160,8640
BLOCK: product.info0.00441174,080262,144
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.000519611,768262,144
BLOCK: product.info.media0.00091213,5200
BLOCK: product.info.upsell0.0004174,912262,144
BLOCK: product.info.additional0.0004157,5680
BLOCK: product.description0.0004157,5840
BLOCK: product.attributes0.0004157,9840
BLOCK: product.info.addto0.001613,1600
BLOCK: product.info.addtocart0.001413,1680
BLOCK: product.info.options.wrapper0.001613,2000
BLOCK: product.info.options0.0004162,984262,144
BLOCK: html_calendar0.0005157,7040
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.001513,2320
BLOCK: product.clone_prices0.001413,6160
BLOCK: product.info.container10.0004157,9520
BLOCK: catalog.product.related0.0004171,688262,144
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00071103,4560
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0004159,2720
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004157,5280
BLOCK: productalert.price0.0004158,7520
BLOCK ACTION: productalert.stock -> prepareStockAlertData0.0007146,0640
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00061120,5520
BLOCK: product.info.simple0.0005170,760262,144
BLOCK: 0.00071118,3520
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.3955100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0002543,0000
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00694044,9120
frontend/travel/travelco/template/page/2columns-left.phtml0.376713,082,3843,670,016
frontend/base/default/template/page/html/head.phtml0.01021400,472262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0008532,9520
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0007165,496262,144
frontend/travel/travelco/template/lightboxes/head.phtml0.00271114,3200
frontend/travel/travelco/template/page/html/header.phtml0.26151352,664786,432
frontend/travel/travelco/template/catalog/category/seria_wydawnicza.phtml0.25831458,744524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0010657,6400
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/view.phtml0.074311,529,3841,310,720
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0030214,2320
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/view/type/default.phtml0.02511514,784262,144
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/price.phtml0.02893451,472262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0046170,232262,144
OBSERVER: catalogrule0.0045167,352262,144
locale/currency0.0033629,8080
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.00381202,760262,144
CORE::create_object_of::Mage_Paypal_Model_Express0.0003113,4080
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.0002113,6560
frontend/travel/travelco/template/lightboxes/media.phtml0.0036117,8640
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0005217,7600
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0017242,0400
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0058229,3600
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.0022255,3840
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0011137,496262,144
OBSERVER: bundle_observer0.0011234,904262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.0015152,2160
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/list/related.phtml0.01091-1,5920
frontend/travel/travelco/template/callouts/left_col.phtml0.001111,9760
CACHE_URL0.01681536,928786,432