Bezpłatna wysyłka od 180 zł! sprawdź koszty wysyłki ›
Bezpieczeństwo Twoich transakcji gwarantuje protokół SSL
Kontakt telefoniczny: 792 761 374

Dookoła świata. Gdzie pojechać i kiedy. Gotowy plan podróży na każdy miesiąc roku

  • Wydawca:Lonely Planet
  • W magazynie: dużo wysyłka w 24H
  • Liczba stron:304
  • Data wydania:2020
  • Wydawnictwo:Lonely Planet
  • Autor:Opracowanie zbiorowe
  • ISBN:9788381036283
  • Stan:Nowa
  • Język:Polski

Cena: 99,90 zł

Cena promocyjna: 78,67 zł

zapytaj o produkt
Chcesz zamówić więcej sztuk tego produktu: napisz do Nas

Dookoła świata. Gdzie pojechać i kiedy. Gotowy plan podróży na każdy miesiąc roku

Więcej widoków

Idealne wakacje, świetna pogoda, brak tłumów, niezwykłe wydarzenia i atrakcje, a wszystko w dobrej cenie.

Te marzenia pomożemy zrealizować! W tym albumie podpowiadamy, gdzie i kiedy pojechać. 360 wyjątkowych celów podróży ułożono miesiącami, abyś bez trudu mógł wybrać doskonałe miejsce na wyprawę o każdej porze roku.

Przejrzyste i intuicyjne rozwiązania graficzne ułatwią wybór miejsca, które spełni wszystkie twoje oczekiwania. Kiedy masz czas? Teraz Świat dostosowuje się do Twojego kalendarza!

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.


[profiler]
Memory usage: real: 44826624, emalloc: 17545184
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.3759100
mage::app::init::system_config0.0031128,1520
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00991186,848262,144
mage::app::init::config::load_cache0.007011,7840
mage::app::init::stores0.05011943,064786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0010111,3840
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.02321282,576262,144
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00071077,3520
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0001131,0000
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0001131,3040
mage::app::init::config::section::stores_travelco0.002612,1600
mage::app::init_front_controller0.00831161,6080
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0049188,8160
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0028161,6640
OBSERVER: blog0.001116,4240
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00641134,896262,144
DISPATCH EVENT:model_load_after0.002043921,6400
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.000722811,3440
mage::dispatch::routers_match1.2586100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.035911,706,2482,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0022134,0640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0043237,6000
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.001311,4480
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0055191,6960
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.009811,324,5682,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.01171140,0240
OBSERVER: affiliate0.002017,7120
OBSERVER: log0.00721106,8480
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0012114,7360
OBSERVER: pagecache0.0023117,8720
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view1.2173100
DISPATCH EVENT:model_load_before0.001543421,2720
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.0054194,3600
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0040148100,8640
__EAV_LOAD_MODEL__0.055411,594,2401,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Attribute_Collection0.0027141,7680
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00058957,3920
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.007514664,2160
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01071236,456262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001479,5520
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.02601254,968524,288
mage::app::init::config::section::websites0.008011,7840
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01061210,9520
OBSERVER: inventory0.075531,787,5441,835,008
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.007320770,4240
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0069423306,984262,144
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.000620610,7840
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.009620612,4560
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.029011,124,128786,432
OBSERVER: reports0.027311,066,248786,432
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0009177,1920
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.00671289,536524,288
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.000722511,6880
OBSERVER: sendfriend0.0017152,9120
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0042132,0560
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001016560
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.103015,067,5444,980,736
BLOCK: formkey0.00291114,8320
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0005955,2000
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0002955,0480
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0002954,9760
BLOCK: root0.0009165,6080
BLOCK: head0.0013168,024262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00012335,5760
BLOCK: js_cookies0.0006160,0240
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001711,0720
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001916,8160
BLOCK: after_body_start0.00101100,0480
BLOCK: toogasfeaturedpopup0.02351418,3121,048,576
BLOCK: global_notices0.0005158,0240
BLOCK: header0.0006159,9200
BLOCK: top.links0.0009161,6800
BLOCK: store_language0.0008161,7600
BLOCK: top.container0.0006151,4240
BLOCK: global_messages0.0015175,2240
BLOCK: breadcrumbs0.0006158,6720
BLOCK: footer0.0009191,7280
BLOCK: core_profiler0.0006151,0080
BLOCK: cms_footer_links0.0005150,424262,144
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0046396,7520
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00075130,0400
BLOCK: catalog.topnav0.0012165,7280
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0032573,584262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0005150,7840
BLOCK: checkout_cart_link0.00081115,2320
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00511121,2240
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0012118,648262,144
BLOCK: cart_sidebar0.00161195,3360
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00331142,328262,144
BLOCK: right.poll0.00301131,7920
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00221213,880262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0006173,6560
BLOCK: google_analytics0.0008153,600262,144
BLOCK: wishlist_link0.00251153,5840
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0005158,7440
BLOCK: head_rss0.00201106,8320
BLOCK: footer.newsletter0.0006158,7040
BLOCK: facebook_init0.0006161,240262,144
BLOCK: product.info0.00501175,8880
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.008040970,7680
BLOCK: product.info.media0.00131216,584262,144
BLOCK: product.info.upsell0.0008175,3040
BLOCK: product.info.additional0.0006157,912262,144
BLOCK: product.description0.0006157,9440
BLOCK: product.attributes0.0007158,4160
BLOCK: product.info.options0.0008163,4160
BLOCK: html_calendar0.0008158,088262,144
BLOCK: product.info.container10.0006158,3360
BLOCK: catalog.product.related0.0007172,0880
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00251104,736262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0006159,8080
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0005157,9600
BLOCK: productalert.price0.0006159,136262,144
BLOCK ACTION: productalert.stock -> prepareStockAlertData0.0022147,1120
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00111121,3920
BLOCK: product.info.simple0.0007171,144262,144
BLOCK: 0.00101119,1200
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.9800100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0002543,0160
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00754247,9840
frontend/travel/travelco/template/page/2columns-left.phtml0.954214,249,33630,932,992
frontend/base/default/template/page/html/head.phtml0.01761409,496524,288
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0003533,0800
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0020167,2160
frontend/travel/travelco/template/lightboxes/head.phtml0.00601117,672262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00023016,7600
frontend/travel/travelco/template/page/html/header.phtml0.34001365,656786,432
frontend/travel/travelco/template/catalog/category/seria_wydawnicza.phtml0.33581475,080786,432
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0024765,9440
frontend/travel/travelco/template/catalogsearch/form.mini.phtml0.001013,2000
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/view.phtml0.121311,563,1921,310,720
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0028214,7680
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/view/type/default.phtml0.04131528,976524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0003301,6720
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0001301,8560
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/price.phtml0.04312460,952524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.02872577,752262,144
OBSERVER: catalogrule0.02772579,024262,144
CORE::create_object_of::Auguria_Sponsorship_Model_Mysql4_Rule0.00052512,3120
locale/currency0.00515232,9520
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.001713,1120
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.01111207,9920
CORE::create_object_of::Mage_Paypal_Model_Express0.0016114,1600
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.0007114,0960
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/view/addto.phtml0.001212,9440
frontend/travel/travelco/template/review/helper/summary.phtml0.001012,7280
frontend/travel/travelco/template/lightboxes/media.phtml0.0064118,6880
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0008218,2640
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0076342,7280
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0688325,417,48825,690,112
__EAV_COLLECTION_ORIG_DATA__0.003632800
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.085931,630,8082,097,152
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0034138,4720
OBSERVER: bundle_observer0.0035343,5520
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.068721,627,3442,097,152
OBSERVER: tax0.001628,440262,144
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/list/related.phtml0.00991-1,8960
frontend/travel/travelco/template/catalog/navigation/top.phtml0.05561673,752786,432
frontend/travel/travelco/template/callouts/left_col.phtml0.001512,3360
frontend/travel/travelco/template/page/html/footer.phtml0.3425127,281,21627,787,264
frontend/travel/travelco/template/newsletter/subscribe.phtml0.001113,0080
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Collection0.0002110,5040
frontend/travel/travelco/template/searchautocomplete/init.phtml0.001916,7680
CACHE_URL0.02241535,320786,432