Bezpłatna wysyłka od 180 zł! sprawdź koszty wysyłki ›
Bezpieczeństwo Twoich transakcji gwarantuje protokół SSL
Kontakt telefoniczny: 792 761 374

Bulimia - Moja historia choroby

  • Wydawca:Pascal
  • W magazynie: dużo wysyłka w 24H
  • Kraj:Polska
  • Liczba stron:272
  • Data wydania:2020
  • Wydawnictwo:Pascal
  • Autor:Aleksandra Dejewska
  • ISBN:9788381036184
  • Stan:Nowa
  • Język:Polski

Cena: 39,90 zł

Cena promocyjna: 21,27 zł

zapytaj o produkt
Chcesz zamówić więcej sztuk tego produktu: napisz do Nas

Bulimia -  Moja historia choroby

Więcej widoków

Głodziłam się. Potem jadłam bez umiaru. Wymiotowałam. Ćwiczyłam ponad siły. I coraz bardziej siebie nienawidziłam...

Zachorowałam na bulimię jako młoda dziewczyna. Ta choroba długo panowała nade mną, a próby zmiany życia kończyły się przegraną. Dopiero po dziesięciu latach udało mi się wyzdrowieć. Dziś dzielę się osobistym doświadczeniem i pomagam jako terapeutka osobom z zaburzeniami odżywiania.

  • Jak rozpoznać pierwsze symptomy niechęci do własnego ciała?
  • Jak nie pozwolić, by przekształciła się w nienawiść?
  • Jak przestać się oszukiwać i ukrywać objawy choroby przed sobą i innymi?
  • Jak sobie pomóc?
  • Jak pracować nad wewnętrzną siłą i poczuciem własnej wartości?
  • Po czym poznać, że ktoś cierpi na bulimię?

Ta książka to wyjątkowe połączenie szczerego, chwilami bezlitosnego dziennika bulimiczki z głęboką wiedzą na temat choroby i skutecznymi ćwiczeniami. Przeczytaj, by pomóc bliskiej osobie. Lub sobie samej. Zamień autodestrukcję na zdrowe sposoby dbania o swoją psychikę i ciało.

Książka, z którą powinien się zapoznać rodzic każdej nastolatki!


[profiler]
Memory usage: real: 17301504, emalloc: 16289240
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.4545100
mage::app::init::system_config0.0008127,328262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00181186,152262,144
mage::app::init::config::load_cache0.003611,7840
mage::app::init::stores0.00811925,704786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002110,8640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.00261274,792262,144
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0003796,0480
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0001119360
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0001111,1920
mage::app::init::config::section::stores_travelco0.001412,1440
mage::app::init_front_controller0.00231157,8160
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0014187,0080
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0006160,2400
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00171132,304262,144
DISPATCH EVENT:model_load_after0.001541420,5200
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.000520310,2160
mage::dispatch::routers_match0.4313100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.012411,698,0802,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0004133,1440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0029236,6640
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.002011,4320
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0013190,0480
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.003811,322,9362,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00371138,1440
OBSERVER: log0.00291105,8960
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002114,4400
OBSERVER: pagecache0.0004117,2640
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.4182100
DISPATCH EVENT:model_load_before0.001140920,2400
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.0011195,2640
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.001510696,0080
__EAV_LOAD_MODEL__0.022711,569,4001,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Attribute_Collection0.0004140,2800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00038957,2160
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.004512559,4320
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.00521232,360262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001479,5360
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.01011248,656262,144
mage::app::init::config::section::websites0.004311,7520
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00301205,840262,144
OBSERVER: inventory0.00332218,032262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.005320769,6800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0034208154,936262,144
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.000520610,3440
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.007920612,4720
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.012611,123,2001,048,576
OBSERVER: reports0.012211,066,1761,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005176,312262,144
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.00221298,936524,288
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.000520010,0720
OBSERVER: sendfriend0.0004152,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0022131,8880
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.046415,017,4484,980,736
BLOCK: formkey0.00061113,2240
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0004955,2240
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0002954,9680
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0002954,9600
BLOCK: root0.0004165,2080
BLOCK: head0.0004167,496262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00012335,3280
BLOCK: js_cookies0.0004159,6400
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001711,0560
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001916,7760
BLOCK: after_body_start0.0005199,4320
BLOCK: toogasfeaturedpopup0.00301410,120524,288
BLOCK: global_notices0.0004157,6240
BLOCK: header0.0004159,5440
BLOCK: top.links0.0004161,272262,144
BLOCK: store_language0.0003161,3680
BLOCK: top.container0.0003151,0560
BLOCK: global_messages0.0006174,3200
BLOCK: breadcrumbs0.0004158,344262,144
BLOCK: footer0.0005191,0720
BLOCK: core_profiler0.0003150,6160
BLOCK: cms_footer_links0.0003150,0960
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0016394,728262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00032615,2640
BLOCK: catalog.topnav0.0004165,1200
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0017571,8720
BLOCK: catalog_product_price_template0.0004150,4240
BLOCK: checkout_cart_link0.00041114,608262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00111118,6480
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0004118,2160
BLOCK: cart_sidebar0.00071194,112262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00061140,432262,144
BLOCK: right.poll0.00151130,4720
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00081212,592262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0004173,2960
BLOCK: google_analytics0.0004153,2000
BLOCK: wishlist_link0.00131152,208262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004158,4320
BLOCK: head_rss0.00121105,840262,144
BLOCK: footer.newsletter0.0004158,3120
BLOCK: facebook_init0.0003160,8640
BLOCK: product.info0.00411174,032262,144
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.000519611,7680
BLOCK: product.info.media0.00081213,544262,144
BLOCK: product.info.upsell0.0005174,9120
BLOCK: product.info.additional0.0004157,5680
BLOCK: product.description0.0004157,592262,144
BLOCK: product.attributes0.0004157,9840
BLOCK: product.info.addto0.001213,1600
BLOCK: product.info.addtocart0.001113,1680
BLOCK: product.info.options.wrapper0.001113,2000
BLOCK: product.info.options0.0005162,9840
BLOCK: html_calendar0.0004157,7040
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.001213,2320
BLOCK: product.clone_prices0.001113,6160
BLOCK: product.info.container10.0004157,976262,144
BLOCK: catalog.product.related0.0005171,6880
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00071103,4560
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0004159,288262,144
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004157,5280
BLOCK: productalert.price0.0004158,7520
BLOCK ACTION: productalert.stock -> prepareStockAlertData0.0005146,0640
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00061120,544262,144
BLOCK: product.info.simple0.0005170,7520
BLOCK: 0.00061118,376262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.3242100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0002563,0960
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00584247,0240
frontend/travel/travelco/template/page/2columns-left.phtml0.306913,118,6003,670,016
frontend/base/default/template/page/html/head.phtml0.01001400,304524,288
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0002553,0480
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0007165,4960
frontend/travel/travelco/template/lightboxes/head.phtml0.00261114,224262,144
frontend/travel/travelco/template/page/html/header.phtml0.20451352,672786,432
frontend/travel/travelco/template/catalog/category/seria_wydawnicza.phtml0.20201458,744786,432
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0009657,6400
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/view.phtml0.054811,528,8321,310,720
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0021214,2320
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/view/type/default.phtml0.01481514,736524,288
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/price.phtml0.02315458,184786,432
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0013170,2640
OBSERVER: catalogrule0.0012167,3840
locale/currency0.00261030,0080
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.00421202,7440
CORE::create_object_of::Mage_Paypal_Model_Express0.0004113,4080
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.0003113,6560
frontend/travel/travelco/template/lightboxes/media.phtml0.0058117,7920
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0005217,7520
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0015242,0400
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0060255,7840
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.0023257,5440
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0012137,4960
OBSERVER: bundle_observer0.0012234,9040
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.0015153,9120
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/list/related.phtml0.019111,960262,144
CACHE_URL0.01521544,568786,432