Bezpłatna wysyłka od 180 zł! sprawdź koszty wysyłki ›
Bezpieczeństwo Twoich transakcji gwarantuje protokół SSL
Kontakt telefoniczny: 792 761 374

A jak nie mięso to co?

  • Wydawca:Pascal
  • W magazynie: średnio wysyłka w 24H
  • Liczba stron:320
  • Data wydania:2020-01-29
  • Wydawnictwo:Pascal
  • Autor:Dorota Jaworska
  • ISBN:9788381035613
  • Stan:Nowa
  • Język:Polski

Cena: 44,90 zł

Cena promocyjna: 24,76 zł

zapytaj o produkt
Chcesz zamówić więcej sztuk tego produktu: napisz do Nas

A jak nie mięso to co?

Więcej widoków

Smak mięsnych dań bez użycia mięsa? To możliwe!

Chcesz jeść mniej mięsa, ale nie chcesz rezygnować z ulubionych dań?

Wątpisz, czy kuchnia roślinna może być urozmaicona, a potrawy sycące?

Nie umiesz zrobić nic smacznego z tofu czy ciecierzycy?

Nie wiesz, na co zwrócić uwagę przy komponowaniu posiłków?

To książka dla ciebie!

Proste przepisy ułatwiające zmianę codziennych nawyków żywieniowych. Dzięki tym potrawom nawet nie zauważysz, gdy przestaniesz być mięsożercą. Autorka czerpie inspiracje z najlepszych kuchni świata, tu nie ma mowy o kulinarnej nudzie!

Ewa Wagner, Magazyn „Kuchnia”

W środku znajdziesz 120 potraw:

41

przystawek, w tym pasztety, pasty do chleba i domowe chipsy

22

zupy, w tym azjatyckie buliony, zupy krem, krupnik i grochówka

50

dań głównych, w tym kotlety, gulasze, potrawki i makarony

7

deserów, w tym ciastka i batony

 

W 100% bez mięsa, w 100% bez laktozy i w 60% bez glutenu!

Proste instrukcje, przydatne porady i ciekawostki wprowadzą cię w świat roślinnej kuchni, w którym zechcesz pozostać na dłużej!


[profiler]
Memory usage: real: 17301504, emalloc: 16316752
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.5390100
mage::app::init::system_config0.0008127,328262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00181186,152262,144
mage::app::init::config::load_cache0.003511,7840
mage::app::init::stores0.00801925,712786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002110,8640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.00261274,792262,144
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0003796,0480
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0001119360
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0001111,1920
mage::app::init::config::section::stores_travelco0.001312,1440
mage::app::init_front_controller0.00221157,8160
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0014187,0080
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0006160,2400
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00181132,280262,144
DISPATCH EVENT:model_load_after0.002541420,5200
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.000620310,2160
mage::dispatch::routers_match0.5162100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.011311,698,0882,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0004133,1440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0012236,6640
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0019190,0640
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.003811,322,9282,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00371138,1440
OBSERVER: log0.00291105,8960
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002114,4400
OBSERVER: pagecache0.0004117,2640
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.5043100
DISPATCH EVENT:model_load_before0.001240920,2400
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.0011195,2720
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.001610896,2800
__EAV_LOAD_MODEL__0.021611,569,7841,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Attribute_Collection0.0004140,2800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00038957,2160
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.005512659,5840
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.00501232,672262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0000479,5360
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00991248,672262,144
mage::app::init::config::section::websites0.004311,7520
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00281205,864262,144
OBSERVER: inventory0.00332218,800262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.006620769,6800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0042208154,936262,144
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.000520610,3440
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.010020612,4720
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.013011,123,1361,048,576
OBSERVER: reports0.012611,066,1121,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0004176,312262,144
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.00221298,896524,288
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.000520010,0720
OBSERVER: sendfriend0.0004152,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0015131,8880
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.046715,017,3684,980,736
BLOCK: formkey0.00061113,2240
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0003955,2240
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0002954,9680
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0002954,9600
BLOCK: root0.0004165,2080
BLOCK: head0.0004167,496262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00012335,3280
BLOCK: js_cookies0.0004159,6400
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001711,0560
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001916,7760
BLOCK: after_body_start0.0005199,4320
BLOCK: toogasfeaturedpopup0.00291410,152524,288
BLOCK: global_notices0.0004157,6320
BLOCK: header0.0003159,5360
BLOCK: top.links0.0004161,272262,144
BLOCK: store_language0.0003161,3680
BLOCK: top.container0.0003151,0560
BLOCK: global_messages0.0006174,3200
BLOCK: breadcrumbs0.0004158,328262,144
BLOCK: footer0.0005191,0720
BLOCK: core_profiler0.0003150,6160
BLOCK: cms_footer_links0.0003150,0960
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0015394,696262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00022615,2640
BLOCK: catalog.topnav0.0004165,1200
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0018571,8720
BLOCK: catalog_product_price_template0.0004150,4240
BLOCK: checkout_cart_link0.00051114,616262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00111118,6480
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0004118,2160
BLOCK: cart_sidebar0.00061194,112262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00051140,432262,144
BLOCK: right.poll0.00161130,4720
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00071212,592262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0004173,2960
BLOCK: google_analytics0.0004153,2000
BLOCK: wishlist_link0.00111152,200262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004158,4320
BLOCK: head_rss0.00111105,840262,144
BLOCK: footer.newsletter0.0004158,3120
BLOCK: facebook_init0.0003160,8640
BLOCK: product.info0.00451174,016262,144
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.000619611,7680
BLOCK: product.info.media0.00071213,520262,144
BLOCK: product.info.upsell0.0004174,9120
BLOCK: product.info.additional0.0004157,5680
BLOCK: product.description0.0004157,592262,144
BLOCK: product.attributes0.0004157,9840
BLOCK: product.info.addto0.001513,1600
BLOCK: product.info.addtocart0.001413,1680
BLOCK: product.info.options.wrapper0.001413,2000
BLOCK: product.info.options0.0004162,9840
BLOCK: html_calendar0.0003157,7040
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.001513,2320
BLOCK: product.clone_prices0.001413,6160
BLOCK: product.info.container10.0005157,976262,144
BLOCK: catalog.product.related0.0004171,6880
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00061103,4560
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0003159,288262,144
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0003157,5280
BLOCK: productalert.price0.0004158,7520
BLOCK ACTION: productalert.stock -> prepareStockAlertData0.0004146,0640
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00051120,544262,144
BLOCK: product.info.simple0.0004170,7520
BLOCK: 0.00061118,352262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.4118100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0002573,1440
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00634348,0800
frontend/travel/travelco/template/page/2columns-left.phtml0.394713,142,0723,670,016
frontend/base/default/template/page/html/head.phtml0.01411400,296524,288
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0002563,0960
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0009165,5120
frontend/travel/travelco/template/lightboxes/head.phtml0.00381114,208262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0000105,6560
frontend/travel/travelco/template/page/html/header.phtml0.28661352,656786,432
frontend/travel/travelco/template/catalog/category/seria_wydawnicza.phtml0.28381458,736786,432
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0009657,6400
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/view.phtml0.048011,529,3761,310,720
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0025214,2400
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/view/type/default.phtml0.01381514,912524,288
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/price.phtml0.02496463,880524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0013170,2640
OBSERVER: catalogrule0.0012167,3840
locale/currency0.00251230,0720
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.00271202,7440
CORE::create_object_of::Mage_Paypal_Model_Express0.0002113,4080
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.0002113,6560
frontend/travel/travelco/template/lightboxes/media.phtml0.0038117,7520
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0004217,7520
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0016242,0400
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0056266,4000
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.0042263,7760
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0011137,4960
OBSERVER: bundle_observer0.0011234,9040
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.0033159,9040
OBSERVER: tax0.0021113,3280
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/list/related.phtml0.023915,840262,144
frontend/travel/travelco/template/callouts/left_col.phtml0.001211,9760
CACHE_URL0.01521548,464786,432