Bezpłatna wysyłka od 180 zł! sprawdź koszty wysyłki ›
Bezpieczeństwo Twoich transakcji gwarantuje protokół SSL
Kontakt telefoniczny: 792 761 374

2020 KALENDARZ NIETYPOWA MATKA POLKA

  • Wydawca:Edipresse
  • W magazynie: dużo wysyłka w 24H
  • Liczba stron:418
  • Data wydania:2019
  • Wydawnictwo:Edipresse
  • Autor:Anna Szczepanek
  • ISBN:5903228163739
  • Stan:Nowa
  • Język:Polski

Cena: 39,90 zł

Cena promocyjna: 3,97 zł

zapytaj o produkt
Chcesz zamówić więcej sztuk tego produktu: napisz do Nas

2020 KALENDARZ NIETYPOWA MATKA POLKA

Więcej widoków

Po sukcesie „Nietypowej Matki Polki” w wersji książkowej autorka dostała setki wiadomości od czytelniczek, które pytały, jak połączyć pracę z życiem rodzinnym i nie zwariować, nawet (zwłaszcza!) mając rodzinę złożoną z więcej niż jednego dziecka i więcej niż jednego kota. Anna Szczepanek vel Nietypowa Matka Polka, matka czterech synów, żona i felietonistka z kilkudziesięcioma tysiącami fanów na FB, za klucz do sukcesu uważa dobrą organizację czasu. A także zdrowe podejście do życia, co rozumie jako odpowiedni poziom rozsądku, dystans do siebie i świata oraz (koniecznie!) poczucie humoru. A stąd już tylko krok do kalendarza, który ma nie tylko pomóc w zaplanowaniu zadań wszystkim, którzy czują, że mają ciut za dużo na głowie, ale i wywołać uśmiech na twarzy, przypominając o tym, co w życiu naprawdę ważne. A potrzebującym dać przysłowiowego kopniaka do pozytywnych zmian.

[profiler]
Memory usage: real: 17301504, emalloc: 16142240
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.4766100
mage::app::init::system_config0.0010127,328262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00221186,160262,144
mage::app::init::config::load_cache0.004811,7840
mage::app::init::stores0.01121925,704786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002110,8640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.00471274,800262,144
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0004786,0000
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0001119360
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0001111,1920
mage::app::init::config::section::stores_travelco0.001812,1440
mage::app::init_front_controller0.00271157,8160
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0015187,0080
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0009160,2400
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00191132,312262,144
DISPATCH EVENT:model_load_after0.001841420,5200
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.000520310,2160
mage::dispatch::routers_match0.4468100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.015711,698,0402,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0004133,1440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0029236,6480
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.001911,4320
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0015190,0320
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.005811,322,9122,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00461138,1440
OBSERVER: log0.00381105,8960
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0003114,4400
OBSERVER: pagecache0.0004117,2640
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.4304100
DISPATCH EVENT:model_load_before0.001240920,2400
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.0013195,2640
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.00169894,9200
__EAV_LOAD_MODEL__0.034511,569,3201,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Attribute_Collection0.0007140,2800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00038957,2160
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.004412158,8800
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.00651232,168262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001479,5360
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.01971248,736262,144
mage::app::init::config::section::websites0.006111,7520
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00421205,840262,144
OBSERVER: inventory0.00371177,632262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.005920769,6800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0039208154,936262,144
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.000520610,3440
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.009020612,4720
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.014711,123,1601,048,576
OBSERVER: reports0.014211,066,1361,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005176,312262,144
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.00271298,920524,288
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.000520010,0720
OBSERVER: sendfriend0.0004152,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0017131,8880
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001016560
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.045915,017,4324,980,736
BLOCK: formkey0.00061113,2240
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0003945,1760
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0002944,9200
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0002944,9120
BLOCK: root0.0005165,2080
BLOCK: head0.0004167,496262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00012335,3280
BLOCK: js_cookies0.0004159,6400
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001711,0560
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001916,7760
BLOCK: after_body_start0.0006199,4320
BLOCK: toogasfeaturedpopup0.00331410,128524,288
BLOCK: global_notices0.0004157,6240
BLOCK: header0.0004159,5440
BLOCK: top.links0.0004161,272262,144
BLOCK: store_language0.0003161,3680
BLOCK: top.container0.0004151,0560
BLOCK: global_messages0.0007174,3200
BLOCK: breadcrumbs0.0004158,344262,144
BLOCK: footer0.0006191,0720
BLOCK: core_profiler0.0003150,6160
BLOCK: cms_footer_links0.0004150,0960
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0016394,744262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00022615,2640
BLOCK: catalog.topnav0.0004165,1200
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0018571,8720
BLOCK: catalog_product_price_template0.0004150,4240
BLOCK: checkout_cart_link0.00051114,608262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00131118,6480
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0004118,2160
BLOCK: cart_sidebar0.00071194,112262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00061140,432262,144
BLOCK: right.poll0.00161130,4720
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00081212,592262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0004173,2960
BLOCK: google_analytics0.0004153,2000
BLOCK: wishlist_link0.00131152,200262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004158,4320
BLOCK: head_rss0.00121105,840262,144
BLOCK: footer.newsletter0.0004158,3120
BLOCK: facebook_init0.0004160,8640
BLOCK: product.info0.00371174,040262,144
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.000619611,7680
BLOCK: product.info.media0.00081213,520262,144
BLOCK: product.info.upsell0.0004174,9120
BLOCK: product.info.additional0.0004157,5680
BLOCK: product.description0.0004157,584262,144
BLOCK: product.attributes0.0004157,9840
BLOCK: product.info.options0.0004162,9840
BLOCK: html_calendar0.0004157,7040
BLOCK: product.info.container10.0004157,952262,144
BLOCK: catalog.product.related0.0004171,6880
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00071103,4560
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0004159,288262,144
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004157,5280
BLOCK: productalert.price0.0004158,7520
BLOCK ACTION: productalert.stock -> prepareStockAlertData0.0005146,0640
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00061120,544262,144
BLOCK: product.info.simple0.0005170,7520
BLOCK: 0.00061118,384262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.3212100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0001522,9040
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00483842,8000
frontend/travel/travelco/template/page/2columns-left.phtml0.304012,988,2563,670,016
frontend/base/default/template/page/html/head.phtml0.00931400,576524,288
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0002512,8560
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0007165,4880
frontend/travel/travelco/template/lightboxes/head.phtml0.00201114,424262,144
frontend/travel/travelco/template/page/html/header.phtml0.23191352,704786,432
frontend/travel/travelco/template/catalog/category/seria_wydawnicza.phtml0.22931458,760786,432
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0009657,6400
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/view.phtml0.047311,528,9841,310,720
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0020214,2560
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/view/type/default.phtml0.01391514,664524,288
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/price.phtml0.01261444,128524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0013170,2320
OBSERVER: catalogrule0.0012167,3520
locale/currency0.0025229,6080
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.00271202,7840
CORE::create_object_of::Mage_Paypal_Model_Express0.0002113,4080
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.0002113,6560
frontend/travel/travelco/template/lightboxes/media.phtml0.0040118,1920
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0004217,7760
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0015242,0400
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.004321,3920
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0011137,4960
OBSERVER: bundle_observer0.0010134,7040
frontend/travel/travelco/template/catalog/product/list/related.phtml0.001211,7520
CACHE_URL0.01491528,320786,432